Evliliği erteledik.

Bence yeniden denemeyin. Sizin oturacağınız evde, siz oturmadan bir kız arkadaşını güya kankasını getirip birde sizden HABERSİZ kahve içmişler. Ben bunun sadece kahve içmekle kaldığını sanmıyorum. Kimsenin günahını almak istemem ama habersiz olması da altta başka şeyler uyandırıyor. İçinize sinmeyen birşeylet varmış ki mesafeli olmalarını istemişsiniz bu gayet doğal. Eşinizin ve arkadaşının size anlayış göstermesi ve güveninizi kazanması gerekirdi bence. Kesinlikle yeniden denemeyin. Zararın neresinden dönerseniz kardır. Niye böyle diyorum? Çünkü siz eğer yeniden deneyip salağa yatıp, evlenirseniz onlarda kankalıklarına devam edecek ve siz evde yokken veya başka zamanlar sizden habersiz, gizlice buluşup görüşecekler ve üzülen siz olacaksınız. Evlenip, çocuk sahibi olup boşanmaktansa nikahtan önce yolları ayırın ve kpss hazırlanıp bir yere atanın çok çok daha iyi. UNUTMAYIN SİZ ÇOK GÜÇLÜSÜNÜZ VE BAŞARMAK İÇİN YALANCI BİR SEVGİLİYE İHTİYACINIZ YOK.
Gelecekten geliyorum konu sahibi yeni başlık açmış malesef haklı cikmissiniz geleceği mi gördün be kadinnn

X