Evliliğim ile alakalı ne yapacağımı bilmiyorum. Fikirlerinize ihtiyacım var.

Artik babaannemin yaptigi günlerde bile bu terliklerden yok. Kokos kokos seyler giyiyorlar. Disil enerji dusurucu etkisi var bu terligin
Libido killer terliği. Bu terliği alan adam anca yorgan altında iki tepişir çırpınır, 5 dk da işi bitirir.

Çok teşekkür ederim çok mutlu oldum yazdıklarınıza. Bundan sonra ikili ilişkilerde çok daha fazla dikkatli olacağım inşallah. Yaşadıklarımdan ders çıkarıp aynı hataları yapmamaya çalışıcam. Kimseyi terbiye etmeye çalışmayıp terbiyeli insanlar ile muhatap olucam. Geçinmeye gönlü olan geçiniyo sevmek isteyen seviyor gereksiz çabalara giremem artık

Ağzım açık kaldı.Nasıl buldunuz terliği?
birkaç eşyam onun kiraplarının arasına karışmış belge kağıt tarzı almaya gittim yerde halı olmadığı için ayağıma terlik verdi o an fark ettim yeni olduğunu :) sonra ortak tanıdıklarımızda eski eşimi bi bayanla gördüklerini söylediler biz boşanır boşanmaz tipini tarif ettiler aynı yerde çalıştığı sürekli abla diye bahsettiği kadın çıkdı oda. Çok sinirlendim yazacakdım ona ama yazmadım alsın hayrını görsün dengi o demekki dedim

Abla mı diyodu jsjsjxjdjdjdj. Demeseymiş keşke bak lazım olmuş.

Kusura bakmayın ben terlik yorumunu şu 2 alışveriş cini için söylemiştim.
Çok geçmiş olsun.Abla da da ne enerji varmış ya,kısır günü terliği.

Dişil enerji, seksi olmak sanılıyor.

Oysa ki dişil enerji; şefkatli, hoşgörülü, sevgi dolu ve uyumlu olmak demektir.

Bunların tamamının yaydığı frekanstır dişil enerji.
Ayrıca dişil ve eril enerjimiz dengede olmalıdır. Biri düşük diğeri yüksek olmamalıdır.

Bu durumda bana göre sizin dişil enerjiniz gayet yüksek. Güzel bir kalbiniz olduğunu biliyorum. Ancak eşinizle uyumlu değilsiniz. Beklentiler bambaşka.

Kusura bakmayın ben terlik yorumunu şu 2 alışveriş cini için söylemiştim.
Çok geçmiş olsun.Abla da da ne enerji varmış ya,kısır günü terliği.
Bordo çiçekli terlik yazınca çıktı
6 yaş büyükmüş kadın, abla diyor, abla bunu duyarsa bir miktar üzülür

evet filanca abla diyodu zaten ben evliyken şüphe etmiştimde ne alakası var höt hüt diyip esip gürlemişti bende çok yıprandığım için susmuştum. Kadın bekar ama eski eşten 6 yaş falan büyük
Konu sahibi sizin hikayeniz instagram keşfette çıkan kocam kedimi istemiyor,bende vazgeçtim diyerek kocasını kapının önüne koyan kadınların hikayelerine dönmüş.

ayyy Allaha havale et, hayatı boyunca mutlu olamayacak çünkü sevgisiz ve kalbi kötü biri

Siz ve kedi iyiyseniz önemli olan o.Abla kardeş ne yaparlarsa yapsınlar bordo dişil ev terlikleriyle.
Evet ben ve nazlı çok çok iyiyiz. İçten içe beni yiyip bitiren bir hastalıktan kurtulmuş gibiyim kurslara yazıldım ailemle mutluyum nazlıda her gün ikindi saatlerinde komşu çocuklarıyla site bahçesinde oynamaya iniyor. gençleştim resmen bu kadarmı fark eder

Bu terliği profilime koymazsam çatlardım.İlham için teşekkürler.
Sizin adınıza çok sevindim.Umarım bundan sonra sizi hakeden adamlar çıkar karşınıza.

Abla deme lazım olur lafının gerçek karşılığı dkgjxdklgfjdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…