Evliliğim tehlikede ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tek taraflı biterse çözüm arayacağız, yaş kemale erip biterse kardeş kardeş yaşayacağız da şehvet niye küt diye bitiyor anlamadım.

Yeterince arzulamadığı adamla evli kalmamalı zaten normal şartlarda. Ama konu sahibinin karşısında başka adam olsa da aynısı olacak muhtemelen.

Bu arada yeri gelmişken hafif kadın koleksiyonumdan parçalar linklemek isterim.

Yapmamasına sebep olan şeyler ile ilgilenmiyor çünkü oralara müdahale edemiyor. Konuyu da hayatında tek müdahale edebildiği yeri korumak için açmış. Destek göreceğini umdu, kocasına gösterecekti. Şimdi sus pus. Diğer sekmede vücut çorabı arıyordur şu an. Libidom da sanırım en erken 50 yaşımda falan biter, gencecik yaşımda değil, üzgünüm.

oh maşallah. ben görmüştüm bir kaç linkinizi, üstteki deri olanı konu sahibine öneriyorum. hem gotik hem boğazdan tutup çekmeli.

Aşkım yavaş ya, Tibıtır’a düşmüşsün.

KudrAlobar Katibin Ruhu ben yazıyı okuyunca evlenmiş olmak için evlenen, cinsellik nedir bilmeyen bı kadın ve karsisinda da onu bu şekilde kabul eden odun bı adam gördüm. Bı kıyafetle kendini bu kadar aşağılanmış hissedecegini söylüyorsa tek suç onun değil bence.
Kadın psikolojik tedavi almalı, adamda ev işine, çocuk vs. yardim etsin de kadın biraz kendini dinlesin.

Bana 50 yaş da öyle yaşlı gelmiyor açıkçası umarım bitmez

Oy bunlar ne kız ahlakımız bozuldu sil hemen (başka var mı acaba bikaç link daha varsa alabiliriz asjdfsfaa)

Konu sahibi eğer eşinden başka erkekleri arzulayabiliyorsa demek ki eşinde sorun var. Ama tüm erkeklere karşı böyleyse, libido hep yerlerdeyse belki de zor zamanlardan geçiyordur. Psikolog desteği iyi gelebilir. Anne olduktan sonra kadınlarda “sevişemeyecek kadar ahlaklı olmak çünkü ana olmak” sendromu gelişiyor bazen. Hatta buna erkeklerde de rastlanılıyor. Kadının anneliği ile kadınlığını ayıramayan erkekler eşini arzulamıyor vs. Biraz da popomdan uydurdum psikoloji falan hiç bilmiyorum psikolog arkadaşlar kusura bakmasın mühendisim ben niye öyle ileri geri konuştum bilmiyorum şu yukarıdaki giysiler dikkatimi dağıttı hep.

çok güzellermiş ya birkaç tanesini kartım dönünce alayım

valla önceden sözleştim benim bu azgınlık yaşlılıkta da devam eder diye. ona göre bana dayanacaksan yola çıkalım dedim. :)

ne yapsınlar öyleyse? kadının libidosu bitmiş, adamınkini de karşılamaya hevesli değil. adam ya kaderine razı olacak gizli gizli masturbasyon yapacak, ya aldatacak ya da boşanacak. söz konusu kocanın halden anlamaz olduğunu zannetmiyorum, yazdıklarından anlaşıldığı üzere zorlamak üstelemek yerine konuşmayı, yardım aratmayı tercih ediyor. konu sahibi pazarlık yapsın öyleyse. ben yoruluyorum, giyinmeye istemeye fırsat bulamıyorum biraz çocukla ilgilen vs desin. adam yok efendim derse, her işi kadına bırakmaya devam eder yine de akşam erotik performans beklerse, gereken sevgiyi göstermezse deriz konu sahibine bir ayıyla sevişme diye

iki çocuk annesiyim, ikisi de kolikti, uykusuzluk isteksizlik yorgunluk depresyon ne iyi biliyorum. ama kocama da beni ömür boyu böyle kabul et demeye hakkım yok

Yukarıda fikrimi belirttim zor oluyor telefondan tekrar yazamicam .aslında ömür boyu beni böyle kabul etsin demiyor bence. Biraz cesaret istiyor, yapanlar nasıl yapıyor bunları duymak için yazmış gibime geldi

Adamın cümlesi çok kaba. En tutkulu kadını bile Arizona çölü gibi kurutur.
Ama adam haksız mı?
Sana yalvarmaktan bıktım demiş. Yani karıkoca olan iki insan varken birinin diğerinden abaza ergen gibi cinsellik dilenmesi,ısrar etmesi hoş bir şey mi? Kadın olsun erkek olsun reddedilmek üzücü bir şey.
Bir reddedildi neyse, iki neyse ama bu çok sık olan bir şey diyorsunuz. "Adamın istediğini giymem,öyle yapmam,bu ben değilim" deyip durmussunuz.
Tamam da yatak odasinda insanlar hizmetçi oluyor, tavşan lola oluyor , cezalandırılacak yaramaz kadın oluyor. Hangisi gerçekten o ki?
O an yatakta gotik kadın olsan yeter. Zaten adamın işi kaç saat sürecek yani , bir yarım saatlik kostüm giysen (ki eşin seni tatmin ediyormuş, 'gozlerimi kaparim vazifemi yaparim' durumu da yok) ne olacak ki?
Adam da yıllarca evlenip keyifli bir cinsel hayatın isteğiyle yaşamış, genç yaşta evlenmis. Eşi onu yapmam bunu yapmam. İyi de adam ne yapsın yani, heves etmiş demek ki. Atla deve değil ya istediği.
Ben adamdan kiyafet falan istemem heralde ama benim istediğim şeyleri utanırım yapmam, fiziğim müsait değil yapmam, ben o değilim yapmam dese,beni yalvartsa gözden geçiririm yani hayatı. Bir ömür yatakta uyumsuz olduğun insanla geçmez

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…