Evliliğin % kaçı seks?

Düşün taşın, ama bence kestirip atma, tabi içine sineceğini hissediyorsan. Yok ben buna kesinlikle dokunamam hissi varsa uzatmana gerek yok haklısın
Cok temız ve bakımlı duruyor, dahası mis gibi kokuyor oyuzden tıksıntı hıssıyatı olusmadı. Ama yanak yanaga tokalassam o tıksıntı hıssı olusmaz gıbıme geldı. Kestırıp atmayacagım ama bunun ustune cok dusunecegım kesın. Onda 2 bende 3cocukla nasıl olur bu cok onemlı benım ıcın. Tamam cocukları onunla yasamıyor ama ya ılerıde yasayacagız derse hayır dıyemem, cunku benımde cocuklarım benımle. O suan aılesıyle yasıyor. Cocukları oraya gıdıp gelıyormus. Evlenınce benım kurulu duzenım var dur bızde kalsınlar olayı olur mu bılemedım

Ya ben cevap veremeyecegımı cok erken oldugunu soyledım o da akısına bırakalım dedı. Fakat bır ılıskı ıcındeymısız gıbı sabah aksam gunaydın nasılsın ıyı geceler mesajları, aramaları gelıyor. Kastettıgı akıs bu muydu acaba? Cok hoslandıgını etkılendıgını soyledı zaten
Msjlarina kısa cvp ver şimdilik. Zamanla duruma göre ilerlersiniz. Ama senin duruşun da gayet güzel.

Cok temız ve bakımlı duruyor, dahası mis gibi kokuyor oyuzden tıksıntı hıssıyatı olusmadı. Ama yanak yanaga tokalassam o tıksıntı hıssı olusmaz gıbıme geldı. Kestırıp atmayacagım ama bunun ustune cok dusunecegım kesın. Onda 2 bende 3cocukla nasıl olur bu cok onemlı benım ıcın. Tamam cocukları onunla yasamıyor ama ya ılerıde yasayacagız derse hayır dıyemem, cunku benımde cocuklarım benımle. O suan aılesıyle yasıyor. Cocukları oraya gıdıp gelıyormus. Evlenınce benım kurulu duzenım var dur bızde kalsınlar olayı olur mu bılemedım
Bunları öncen konuşman lazım tabi, iş oraya uzanırsa, ama çocuklar büyüyor, gelseler bile zaman geçtikçe yükleri azalacaktır. Hafta sonu ziyaretine falan gelirler ancak şu aşamada, tabi kadın velayeti devretme davası falan açmazsa. Şöyle de düşün, çocuklar birbirine uyum sağlarsa çok güzel bir grup olabilirler. Evde yardımcın var, olmaya da devam edecek. Aralarında çekişme olurlmadığı sürece çok sorun olmayabilir. Zamanla çözersin bunları ama adam da öküz değildir her halde 5 çocuğu zart diye aynı eve sokacak bunlar mutlaka önceden konuşulması gereken şeyler.

Benim için temizlik dokunmaya yetmez mesela, ben insanlarla tokalaşamam bile, dokunmak konusunda ciddi sıkıntılarım var. Duygusal bağım olmayan hiç kimseye dokunamıyorum. Benim için dokunabileceğini hissetmek çok önemli bir noktadır

Bunları öncen konuşman lazım tabi, iş oraya uzanırsa, ama çocuklar büyüyor, gelseler bile zaman geçtikçe yükleri azalacaktır. Hafta sonu ziyaretine falan gelirler ancak şu aşamada, tabi kadın velayeti devretme davası falan açmazsa. Şöyle de düşün, çocuklar birbirine uyum sağlarsa çok güzel bir grup olabilirler. Evde yardımcın var, olmaya da devam edecek. Aralarında çekişme olurlmadığı sürece çok sorun olmayabilir. Zamanla çözersin bunları ama adam da öküz değildir her halde 5 çocuğu zart diye aynı eve sokacak bunlar mutlaka önceden konuşulması gereken şeyler.

Benim için temizlik dokunmaya yetmez mesela, ben insanlarla tokalaşamam bile, dokunmak konusunda ciddi sıkıntılarım var. Duygusal bağım olmayan hiç kimseye dokunamıyorum. Benim için dokunabileceğini hissetmek çok önemli bir noktadır
Ben iş gereği mecburen dokunmak zorundayım. Tokalasmak zorundaydım pandemıye kadar. O hıs gelırse elbette dokunurum ama suan ıcın tokalasmak bıle garıp gelıyor. Oyle sarılmak opmek falan şöyle dursun. Ya cocuklar annelerınde ama nıhayetınde adam yerlesık duzene gecınce gelmeyecekler mı kalmaya. Bu cıddı sıkıntı olur benım ıcın. Cocukların bakıcısı var ve bız nereye o oraya onu bırakmam mumkun degıl. Zaten benımle bır ılıskı dusunen her adamın bunu goze alarak ılıskıye baslaması lazım. Yasları 8 ve 6 benımkıler bırı 2 olmadı ıkızler yasına gırmedı. Hadı bırer sene koy ustune yıne aynı yas grubu olmazlar abı abla olurlar uyumlularsa. Yola cıktın mı yazmıs bucukta cıkacagım evden dedım. Lütfen vaktın olursa bizim için de birşeyler düşün olur mu yazmıs. Hıcbırsey yazmadım. Metazori gibi gelıyor. Ben kafamı dagıtmaya gıdıyorum. Iyı kı soylememısım gıdecegım yerı, gelmesını asla ıstemıyorum suan daha da emın oldum. Bakalım hayırlısı olsun:KK49:

Kızlar beni aldı sahile gittik kahve de almış. Ben böyle birşey için erken oldugunu, dogrusunu soylemek gerekırse boyle bırseyı hıc beklemedıgım ıcın sok oldugumu soyledım. Nıhayetınde bosandıgım 3 ay bıle olmadı o yuzden suan duygularıma mantıklı bır yon veremedıgımı belırttım. Kısacası ne evet dıyebıldım ne hayır. Nötrüm bu duyguna karsılık dedım. Cunku hayır desem kestırıp atma dıyorsun evet demeye de benım ne dılım ne kalbım ızın verır suan dedım. Ben senı cok ıyı anlıyorum. Hayal kırıklıkların var kalbın beynın yorgun cok yıpratıcı bır surecten gectıgıne avukatın olarak ben sahıdım dedı. Ben zaten senden evet deyıp bır yola gırmeyı beklemıyorum. Zaten bunu sen ıstesen ben saglıklı bulmuyorum dedı. Korkularımı cekıncelerımı anlattım. Hatta utandıgımı da. Bu kadar ozelımı boyle bırsey duyacagımı bılsem de anlatırmıydım orası muamma dedım. Bız farklı sekılde tanıssak da nıhayetınde neden bosandıgımızı bırbırımıze anlatacaktık oyle degıl mı dedı. Evet ama bu kadar detay vererek degıl dedım. Zaten sen bu adamla hıc evlı olmamıssın kı bunca zaman cok dava aldım boylesını bende ılk defa goruyorum genelde haksız olan taraf mıllet duymasın dıye karsı tarafın her dedıgıne razı olur onda gereksız bır yuzsuzluk vardı dedı (ki dogru, adamın suratına ıktıdarsızsın desem sen azgın kadının tekısın, aklın fıkrın orda der) bana evlılık bu degıl dedı. Baya konustuk ıste. Iltıfatımı yalakalık olarak algılamazsan eger hem cok cesur ve ayaklarının ustune basan bır kadın olmandan hemde cok guzel ve cekıcı bırı olmandan cok etkılendım bunu ınkar edemem dedı. Sende her muvekkıle tabırı caıze yuruyen bır avukat ızlenımı yaratmadıysam eger herseyı akısına bırakalım bırbırımızı tanıyalım dedı. Boyle havadan sudan derken eve geldım malum saat. Akısa bırakalım dedı ama zank dıye durum guncellemesı yapmıs 'ask dıye bırsey yasıyorum ne tek taraflı demeye dılım varıyor, nede karsılıklı olduguna ıspatım' sonra iyi geceler mesajı (cocuklardan dolayı telefonumu erken kapatıyorum ondan sebep erkenden yanı) kalbımde mınıcık bır kıpırtı olustu, ama mınıcık :oops: :bicak:
Ben de zaman zaman sizin konularınıza ve yorumlarınıza denk geliyorum. Mutlu olmanızı çok istemiştim içten içe. Çok sevindim bu yeni gelişmelere... Umarım sizi hakeden biriyle karşılaşırsınız💜

Bu arada bence de evlilikte cinsellik çok çok önemli. Yarısı diyebilirim evliliğin.
Ben geçen hafta üst üste nöbet tuttum, hep yorgun geldim eve. Doğal olarak yakınlaşamadık bir 4 gün kadar. O bile gerdi bizi. Haftasonu gelince pamuk gibi olduk 😅

Ben de zaman zaman sizin konularınıza ve yorumlarınıza denk geliyorum. Mutlu olmanızı çok istemiştim içten içe. Çok sevindim bu yeni gelişmelere... Umarım sizi hakeden biriyle karşılaşırsınız💜
Çok teşekkür ederim, allah size daha fazlasını yaşatsın inşallah:KK15:

seks iyise evlilik te iyi olayı bence karşılıklı. evlilik iyise seks te iyi.
mesela.evlilikte çocuk faktörü,gece uyumayan çocuk faktörü,çocuğa sadece annenin baktığı,adamın işten yorgun gelip çocuk ağlaması dinlememek için oda ayırması faktörü.edilen kavgalar.adamın eşinin gönlünü almaması.mesela bu önemli.taraflardan biri diğerine küsmüşse ama yine de birlikte olmaya devam etmesi yani seks yapması da yetmiyor ki o evliliği kurtarmaya. ama seks değil de sevgiyi verebilmek,dokunmak öpmek ,iltifat etmek mesela evliliği kurtarabilecek şeyler.biz eşimle kavgalardan sonra da birlikte olduk,onu öldürmek isteyecek kadar sevmediğim zamanlarda bile evlilik seksiz yürümez diye gittim ayağına o zevkini aldı ben sinirimle öfkemle başbaşa.oysa ben genel olarak seksten ziyade eşim bana iltifat etsin,akşam otururken öpsün okşasın isteyen biriyim.çocuktan önce bunları yapar hatta cilveleşir,koklaşırdık.çocuklar küçük ve sorumlulukları hep bende.seks var oysa bence evliliğimiz saydığım sebeplerden hiç te iyi gitmiyor.ayrı odalardayız.sadece ilişki için yanına gidiyorum o çağırıyor o kadar saçma ki.sonra çocuk ağlıyor çocuğun yanına gidiyorum.odaları ayıran da ben değilim bu arada.yani sadece seks mutlu bir evlilik için yetmez bence

seks iyise evlilik te iyi olayı bence karşılıklı. evlilik iyise seks te iyi.
mesela.evlilikte çocuk faktörü,gece uyumayan çocuk faktörü,çocuğa sadece annenin baktığı,adamın işten yorgun gelip çocuk ağlaması dinlememek için oda ayırması faktörü.edilen kavgalar.adamın eşinin gönlünü almaması.mesela bu önemli.taraflardan biri diğerine küsmüşse ama yine de birlikte olmaya devam etmesi yani seks yapması da yetmiyor ki o evliliği kurtarmaya. ama seks değil de sevgiyi verebilmek,dokunmak öpmek ,iltifat etmek mesela evliliği kurtarabilecek şeyler.biz eşimle kavgalardan sonra da birlikte olduk,onu öldürmek isteyecek kadar sevmediğim zamanlarda bile evlilik seksiz yürümez diye gittim ayağına o zevkini aldı ben sinirimle öfkemle başbaşa.oysa ben genel olarak seksten ziyade eşim bana iltifat etsin,akşam otururken öpsün okşasın isteyen biriyim.çocuktan önce bunları yapar hatta cilveleşir,koklaşırdık.çocuklar küçük ve sorumlulukları hep bende.seks var oysa bence evliliğimiz saydığım sebeplerden hiç te iyi gitmiyor.ayrı odalardayız.sadece ilişki için yanına gidiyorum o çağırıyor o kadar saçma ki.sonra çocuk ağlıyor çocuğun yanına gidiyorum.odaları ayıran da ben değilim bu arada.yani sadece seks mutlu bir evlilik için yetmez bence
Odaları ayırdıgınız bır adamla neden seks yapıyorsunuz kı? Kımse kusura bakmasın ama adamın nefsini doyuracsgım dıye benımle bıle uyumayan adamın koynuna gırmem

X