Evliliğin % kaçı seks?

Bambisond

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
616
652
31
Merhabalar hanımlar.
Evlilik saygı sevgi uyum ve içerisinde daha birçok şeyi barındıran genellikle ömür boyu için attığımız bir adım. Ama en büyük faktörün seks olduğu yatsınamaz bir gerçek. Sizce yüzde kaçı seks? Evliliğe karşı düşüncelerinizi alabilir miyim?

Merhabalar hanımlar.
Evlilik saygı sevgi uyum ve içerisinde daha birçok şeyi barındıran genellikle ömür boyu için attığımız bir adım. Ama en büyük faktörün seks olduğu yatsınamaz bir gerçek. Sizce yüzde kaçı seks? Evliliğe karşı düşüncelerinizi alabilir miyim?
Yüzde 91.73 😑

matematiksel oran vermek mantiksiz ama cok cok onemli diyeyim. pek cok sorunun altinda duzgun duzenli cinsel yasam olmamasi yatiyor evliliklerde.

Yatakta aşkta hayatta hoşgörüde sevgide güvende iki taraf basariliysa herşey karşılıklı payına düşen yarı yarıya

Merhabalar hanımlar.
Ayseee1987 Ayseee1987 bu sorunun yanıtı sende bence 😁😁

Merhabalar hanımlar.
Bu oranı şukadar saygı şuradarı sevgi şukadırıda sex diye hesaplayamayız elbet.
Ama kesinlikle sex çok önemli, ilişkiler arasındaki sıcaklığı soğutmamak adına bu durumu çok önemsiyorum.
Tabii kişilerin libidosu düşükse durum değişik olabiliyor, genelde o tarz evliliklerde sevgi saygı olsa bile biyerde büyük sorunlar çıkıyor, kendileri bile farkında değildir belki ama artık aralarında birbirlerine karşı cinsel istek bitmiştir. İşte asıl sorun odur ama onlar bu sorunu bulamazlar. Ve sonra.. öyle tatsız tuzsuz evlilikler ya uzar gider... yada ayrılıklar olur...
Ayseee1987 Ayseee1987 bu sorunun yanıtı sende bence 😁😁
:KK70: evet asyaacığım bence gayet önemsenecek bir durum✅🤗

Merhabalar hanımlar.
%50 seks %25 sevgi %25 saygı cinsel iletişimin ve bağlılığın önemli olduğunu düşünüyorum

Bu oranı şukadar saygı şuradarı sevgi şukadırıda sex diye hesaplayamayız elbet.
Ama kesinlikle sex çok önemli, ilişkiler arasındaki sıcaklığı soğutmamak adına bu durumu çok önemsiyorum.
Tabii kişilerin libidosu düşükse durum değişik olabiliyor, genelde o tarz evliliklerde sevgi saygı olsa bile biyerde büyük sorunlar çıkıyor, kendileri bile farkında değildir belki ama artık aralarında birbirlerine karşı cinsel istek bitmiştir. İşte asıl sorun odur ama onlar bu sorunu bulamazlar. Ve sonra.. öyle tatsız tuzsuz evlilikler ya uzar gider... yada ayrılıklar olur...

:KK70: evet asyaacığım bence gayet önemsenecek bir durum✅🤗
Seviliyosun aysoommm💃💃💃❤️🤗

Valla kımse kusura bakmasın ama %100ü seks
Bır evlılıkte yatakodası yoksa kardesım, adam uyanınca 'sabah serıflerınız hayır olsun gülbahcem' dıyecek kıvamda saygılı olsa nolur olmasa nolur :KK53:
Ama aktıf cınsellık yasanıyorsa ufak tefek problemlerı yatakodasında cozuyorsunuz

seks önemli, ancak dikkat etmek gerekir ki her iki tarafından tatmin olabileceği bir seks önemli. bunun için de çeşitli fanteziler türetmek en yaygın ve işe yarar yöntem gibi duruyor. yüzde kaçı seks sorusuna gelirsek %30'u diyelim. çünkü hayatın merkezine seksi koyarsanız bir süre sonra hayat mücadelesi içerisinde yalnızlaşmaya başlarsınız. geçim sıkıntısı, yeni planlar, hedefler olmalı. bunlar için oturup konuşabiliyor olmalısınız. sonuçta insanız, hayvan değiliz. hayvan olsa idik elbette tamamı üremeye yönelik seks olabilirdi. ancak, insan olmanın gerekliliklerini yerine getirebiliyor olmalıyız.

X