Evlilik dışı hamile kaldım ama babası kim bilmiyorum

Sen 5 aydır bu bebeğin kimden olabildiğine dair elindeki en büyük kanıtı hiç düşünmedin yani? Hiç aklına gelmedi? 5 tane adamdan birinden olabilir en kolay baba bulma yolu kan grubu rh bakmaktır. Herkes bilir bunu.
Beş kişiye sorsan dördü A rh+ . Öyle baba mı bulunur bacım? 😂

Tipten benzetmekten iyidir ya. En azından 5 kişiden ikisi elenebilir,bunun rh uyumu da var. Geri kalır 2 kişi. Sonra test yaptırır.
Çok zor ya. Mesela anne AB çocuk sıfır olacak ki AB olanları elesin bunlar olamaz diye. Rhlarla daha da zor. Anne pozitif bebek pozitif diyelim, baba pozitif de olabilir negatif de. Diyelim anne negatif çocuk pozitif bu durumd da kan uyuşmazlığı devreye girer ki o zaman bilirdi.
Kan grubu dediğimiz şey benim için sadece kan vermeye yarayan bir şey ya. Oradan baba bulunmaz.

Çok zor ya. Mesela anne AB çocuk sıfır olacak ki AB olanları elesin bunlar olamaz diye. Rhlarla daha da zor. Anne pozitif bebek pozitif diyelim, baba pozitif de olabilir negatif de. Diyelim anne negatif çocuk pozitif bu durumd da kan uyuşmazlığı devreye girer ki o zaman bilirdi.
Kan grubu dediğimiz şey benim için sadece kan vermeye yarayan bir şey ya. Oradan baba bulunmaz.
Bundan sonra sevisirken kan grubunu onceden sorsun ?

Konu ilk okuyunca fake gibi gelmişti ama baya yabancı dizi senaryosu gibi. Olan olmuş artık Allah bebeğinize de size de sağlık versin. Anneniz doğumdan sonra yumuşadı mı onu merak ediyorum

X