Evlilik dışı hamile kaldım ama babası kim bilmiyorum

Eğer sen gerçekten anneysen, Allah çocuğuna yardım etsin.
Allah çocuğuma yardım etsin derken etseydi zaten doğmazdı garibim. Beni ona anne olarak layık görmüş vermiş bir hediye gibi mucize gibi nasıl kimden bir önemi olmadan vermiş. Şimdi böyle laflara gerek yok. İyi bir insanım ve çok iyi bir anneyim.

1 eylülde doktor kontrolü var doktoruma sorarım bakılmamışsa hemen baktırıp öğrenirim ama kan grubu işi kafamı karıştırdı
Dogumdan sonra epikriz raporu gibi bir rapor veriliyor. Cocuk dogdugunda yapilan kontrollerin hepsi yaziyor. "parmaklar tam, solunum yeterli, gözler duyarlı" gibi bilgilerin yer aldigi bikac sayfalik rapor. Burada kan grubununda yer alması gerekiyor

Sizin konuyu okuyunca aklıma arkadaşım geldi. Ahmet diye bir arkadaşım vardı. Kafe işletmecisiydi. Bir gün kadının biri gelmiş elinde de küçük bir kız çocuğu. Bu senin kızın, senden hiçbir şey istemiyorum sadece bir kızının olduğunu bil demiş. Gün boyunca kızla ilgilenmiş Ahmet de. Ertesi gün kadın çocuğu alıp kayıplara karışmış. Olabilir mi öyle bir şey dedik, evet olabilir dedi. Zaten kendisi biraz fırlamaydı. Bu da o hesap.

Dogumdan sonra epikriz raporu gibi bir rapor veriliyor. Cocuk dogdugunda yapilan kontrollerin hepsi yaziyor. "parmaklar tam, solunum yeterli, gözler duyarlı" gibi bilgilerin yer aldigi bikac sayfalik rapor. Burada kan grubununda yer alması gerekiyor
Bana vermediler açaba baygınken verdiler görmedim mi yanımda gelenler bi yere sokmuştur veya. Daha doğum çantam duruyor açılmadı hiç

Sizin konuyu okuyunca aklıma arkadaşım geldi. Ahmet diye bir arkadaşım vardı. Kafe işletmecisiydi. Bir gün kadının biri gelmiş elinde de küçük bir kız çocuğu. Bu senin kızın, senden hiçbir şey istemiyorum sadece bir kızının olduğunu bil demiş. Gün boyunca kızla ilgilenmiş Ahmet de. Ertesi gün kadın çocuğu alıp kayıplara karışmış. Olabilir mi öyle bir şey dedik, evet olabilir dedi. Zaten kendisi biraz fırlamaydı. Bu da o hesap.
kendime öfkem çok fazla. Ama iyi ki doğmuş iyi ki olmuş diyorum zorbalıkla babalık yaptırılmaz ben görmesini de istemem sonuçta babalık yapmayacak iki yabancı gibi olacak.

kendime öfkem çok fazla. Ama iyi ki doğmuş iyi ki olmuş diyorum zorbalıkla babalık yaptırılmaz ben görmesini de istemem sonuçta babalık yapmayacak iki yabancı gibi olacak.

Neyse konu sahibi. Olan olmuş. Kendine öfkelenme önüne bak. Maşallah çok güzel sağlıklı bir kızın var. İnşallah çok güzel bir hayatı olur. Sen sadece kendine psikolog desteği al. Ruh halin iyi değil.

Bebeğin kan grubu öğrendikten sonra dna testi işine girmeden, bebeğin babasını öğrenirsin kim olduğunu.

Bence psikolojik olarak kendini iyice toparla dava sürecine öyle giriş.

Eğer bebeğin kan grubunu öğrenirsen buraya yaz, sana yardımcı oluruz babayı bulma konusunda

Detay vermeyi unutmuşum sanırım babası olacak kişide maalesefki çocuk yaşta çıktı. Daha önce yazmışmıydım bilmiyorum hem kızıma hem elin oğluna vicdan yapıyorum iki ucu pis değnek oldu
Bu durumda çocuk yaşta dediginiz kişi reşit değil anladığım kadarıyla, çocuğa cinsel istismardan ceza alırsınız. Ne demek çocukla cinsel ilişkiye girip çocuk sahibi olmak? Siz şaka mı yapıyorsunuz? Gidip itiraf edin ve teslim olun bence.

X