Evlilik erkeği değiştirir mi?

“Kuş beyinli ailelerin kızları sapıklara yem olsun, hak ediyorlar” diyemeyeceğim sevgili samantha, maalesef.
Kim der bunu? Ya sabır. O belgeseldeki tema farkli kiz zaten ailesinin cinsel acligi yuzunden istismar edilio ve akli almayacak kadar küçük yahu isin içinde ailesinin destegi olmasi asıl sebep demek istiyorum. Burda yazan kadin kendi kaçıyor ve evlendim 7 senedir mutluyum diyo ötesi var mi. Uzatmanin anlami var mi. Bu pedofili değil. Bence de doğru değil ama olabiliyor cok şaşılacak duyulmadik bisey degil demek istedim. Medeni kanunda 16-17 yasinda hakimin izniyle evlenebiliosun 15te kacmasinin sebebi de o kacirildim demedigine göre? Bence evlenme yaşını 18 degil 30 bile yapsalar yeri ama konu o degil.

ERkekler sonradan değişmiyor. bastan zaten hanzo ama kadını kafalayana kadar rol yapıyor. arada kaymalar olunca da kadın evlenince ben yola getiririm bunu diye dusunuyor.ama evlenince erkkegin rol yapma gerekliliği kayboluyor ve özüne dönüyor sadece. ve evlenmeden önce insanın gözüne perde iniyor sanırım. Yaşadıklarını tutku vs zannediyor. Çoğu kadın drama queen zaten. Örneğin ben şu anki aklımla eşimle evlenmezdim. Eşimi ailemi seviyorum ama kendimi bu kadar hırpalamama gerek yokmuş. Hiç evlenmesem bile olurmuş :)

ERkekler sonradan değişmiyor. bastan zaten hanzo ama kadını kafalayana kadar rol yapıyor. arada kaymalar olunca da kadın evlenince ben yola getiririm bunu diye dusunuyor.ama evlenince erkkegin rol yapma gerekliliği kayboluyor ve özüne dönüyor sadece. ve evlenmeden önce insanın gözüne perde iniyor sanırım. Yaşadıklarını tutku vs zannediyor. Çoğu kadın drama queen zaten. Örneğin ben şu anki aklımla eşimle evlenmezdim. Eşimi ailemi seviyorum ama kendimi bu kadar hırpalamama gerek yokmuş. Hiç evlenmesem bile olurmuş :)
Aynen erkeklerin showman olup köprüyü geçene kadar ayiya dayi demelerinden kaynakli hep :-) herkes hevesini alip bi oturup mantikli düşünecek yasa geldiginde yanlis kararlarini daha net görür elbet.

Bir buçuk haftada konuşup kaçmanız😒Bari böyle normalmiş gibi yazmayında sizden yaşça küçüklere özendirmeyin
Böyle yazinca sahiden özendiriyor gibi geliyor ama alt metinde şu var bence, uzun uzun 5-6-7 sene konut kredisi gibi ilişki yaşayınca noluyor sanki hicbir sey evlenince daha iyi olmuyor bazen hic tanimadigin birine bile sans vermek mutlu sonuca götürür demek istio. 15 i karıştırmasa iyiymis :)

Siz bu konuya baya kafa yormuşsunuz. Pedolifi iyileştiren kurum açın kendinize
Ben de genel kültürüm iyi zannediyordum ama efebofili gibi kavramları bilmiyorum. Kavramların önemi yok zaten, aklı yerinde olan her insan 16 yaşında bir ergenin evlenip çocuk yapmasının (hele bir de kendinden 10 yaş büyük biriyle) yanlış olduğunu anlayabilir. 16 yaşında birinin cinsel hayatı olması da normaldir belki ama kendi gibi ergenlik çağındaki kişilerle olursa ancak. Asıl kafa karışıklığı o yorumları yapan şahısta ama anlamıyor. Neyi savunduğu da belli değil zaten, sanki sadece muhalefet olmak ve dikkat çekmek için yazıyor gibi.

Tecavüz fantezisi varmış, yorumlarında bir iki sayfa geriye gidince direkt onu gördüm. Karın kasları güçlü olduğu için en iyi seks 18 yaşlarında yapılırmış. Çok tuhaf bir kafa.

Tarif istiyorum valla her ne içiyorsa :) :)

Ben de genel kültürüm iyi zannediyordum ama efebofili gibi kavramları bilmiyorum. Kavramların önemi yok zaten, aklı yerinde olan her insan 16 yaşında bir ergenin evlenip çocuk yapmasının (hele bir de kendinden 10 yaş büyük biriyle) yanlış olduğunu anlayabilir. 16 yaşında birinin cinsel hayatı olması da normaldir belki ama kendi gibi ergenlik çağındaki kişilerle olursa ancak. Asıl kafa karışıklığı o yorumları yapan şahısta ama anlamıyor. Neyi savunduğu da belli değil zaten, sanki sadece muhalefet olmak ve dikkat çekmek için yazıyor gibi.

Tecavüz fantezisi varmış, yorumlarında bir iki sayfa geriye gidince direkt onu gördüm. Karın kasları güçlü olduğu için en iyi seks 18 yaşlarında yapılırmış. Çok tuhaf bir kafa.

Fazla takip etme beynin yanar :KK70: Pedofili ile ilgili yorumlarını okusan akıllara zarar. hiç normal değil bence o da savunduğu kişiler ile aynı yerde kalabilir.
bir de hangi konuya girse konu pedofiliye sekse orgazma dönüyor

Kim der bunu? Ya sabır. O belgeseldeki tema farkli kiz zaten ailesinin cinsel acligi yuzunden istismar edilio ve akli almayacak kadar küçük yahu isin içinde ailesinin destegi olmasi asıl sebep demek istiyorum. Burda yazan kadin kendi kaçıyor ve evlendim 7 senedir mutluyum diyo ötesi var mi. Uzatmanin anlami var mi. Bu pedofili değil. Bence de doğru değil ama olabiliyor cok şaşılacak duyulmadik bisey degil demek istedim. Medeni kanunda 16-17 yasinda hakimin izniyle evlenebiliosun 15te kacmasinin sebebi de o kacirildim demedigine göre? Bence evlenme yaşını 18 degil 30 bile yapsalar yeri ama konu o degil.
Buradaki kadınların zeka düzeyiyle ilgili atıp tuttunuz ama ilkokul düzeyinde “okuduğumuzu anlayalım” çıkarımlarını bile yapamamışsınız. Belgeselde çocuk ailesinin cinsel açlığı yüzünden istismar edilmiyor. Pedofili arkadaş manipülasyon ile anne-babayı ağına düşürüyor ve koz elde ediyor, sırf sizin savunduğunuz bu iğrençlikleri yaşayabilmek için. Ortada cinsel açlıktan ziyade manipülasyon var.
15 yaşında bir çocuk “kendi isteğiyle” ancak ders çalışmayı ihmal edip film izleyebilir. Kendi isteğiyle kıyafet seçebilir. Bir erkekle evlilik yapmayı isteyemez. İstediğini zanneder. Ne sosyolojide ne etikte ne de insan gelişiminin biliminde yeri var bunun. Bu cehaletle daha fazla mücadele edemeyeceğim, “telefonunu çıkar” deseniz şaşırmam şu saatten sonra. Kafa yapısı benzer.

Tecavüz fantezisi olduğu belli zaten. Eminim ergen genç erkek fantezi de vardır kendisinin. Lise önünde gezip kendini teşhir edip ağ atıyor bile olabilir.

Buradaki kadınların zeka düzeyiyle ilgili atıp tuttunuz ama ilkokul düzeyinde “okuduğumuzu anlayalım” çıkarımlarını bile yapamamışsınız. Belgeselde çocuk ailesinin cinsel açlığı yüzünden istismar edilmiyor. Pedofili arkadaş manipülasyon ile anne-babayı ağına düşürüyor ve koz elde ediyor, sırf sizin savunduğunuz bu iğrençlikleri yaşayabilmek için. Ortada cinsel açlıktan ziyade manipülasyon var.
15 yaşında bir çocuk “kendi isteğiyle” ancak ders çalışmayı ihmal edip film izleyebilir. Kendi isteğiyle kıyafet seçebilir. Bir erkekle evlilik yapmayı isteyemez. İstediğini zanneder. Ne sosyolojide ne etikte ne de insan gelişiminin biliminde yeri var bunun. Bu cehaletle daha fazla mücadele edemeyeceğim, “telefonunu çıkar” deseniz şaşırmam şu saatten sonra. Kafa yapısı benzer.
Belgeselde çocuk gayet de ailesinin iflah olmaz cinsel acligi yüzünden abuse ediliyor. Izledigim icin biliyorum okudugum icin degil sen yanlis anlamissin git bi daha izle. 15 yasinda bir cocuk gayet de cinsellik yaşamak ister. Amac cinsellik oldugu icin de yanlis evlilik yapabilir. Ve evet ekonomi cok iyi :KK70:

Belgeselde çocuk gayet de ailesinin iflah olmaz cinsel acligi yüzünden abuse ediliyor. Izledigim icin biliyorum okudugum icin degil sen yanlis anlamissin git bi daha izle. 15 yasinda bir cocuk gayet de cinsellik yaşamak ister. Amac cinsellik oldugu icin de yanlis evlilik yapabilir. Ve evet ekonomi cok iyi :KK70:
Ne alaka ya? Madem bu kadar ileri görüşlü batılı bir insansınız, niye sevişmek için evlenmek gereksin ki? Geleneksel insanlar sevişebilmek için evlenir. Köyde olur o ancak. Ayrıca 15 yaşında ebeveyn imzası ile bile evlenilemiyor diye biliyorum.

15 yaşında bir çocuğun cinsel isteğine cevap verebilecek kişi 26 yaşında adam değildir. Ancak sizin gibi fantezileri varsa elbette KANDIRABİLİR, manipüle edebilir.
Kitaplarda “izlediğimizi anlayalım” değil “okuduğumuzu anlayalım” diye bir bölüm mevcut, bu yüzden o şekilde yazmak zorunda kaldım. Sizin kurduğunuz fantezi sayısı kadar çalışmam var benim, ancak bu okuduğumuzu/izlediğimizi anlayalım meselesini bile açıklamak zorunda kaldım size. Kendime duyduğum saygı gereği vıcık vıcık fantezi dolu beyninizin ürünleriyle daha fazla uğraşamayacağım.

Savunduğum şey konuda bir bayanin 15 yasinda kaçtım kocama dedigi icin kocasini pedofili ilan etmelerinin, ortaligi velveleye veriyor olmalarinin sacma oldugu ve konularin hep böyle baltalaniyor oluşu. Bence de doğru değil tabiki ve evet kanunen de suç ki adli takibi yapilmis. 10 yas fark her yaşta dogru degil zaten bana göre ama ben basta bunu bilmiyordum. Kavramlar da tedaviyi belirlemek icin önemli tabiki. Psikolojik rahatsizliklarin tamamina deli deyip gecelim oldu olacak size kalirsa. Bel altı vurmadan yorum yapamaz oldunuz ya size ne yahu benim fantezimden. Havuc suyu içiyorum arada :)

Son düzenleme:
Abuse edilmek diye bı laf yok Türkçede. Taciz diyemiyo musunuz?

Ne alaka ya? Madem bu kadar ileri görüşlü batılı bir insansınız, niye sevişmek için evlenmek gereksin ki? Geleneksel insanlar sevişebilmek için evlenir. Köyde olur o ancak. Ayrıca 15 yaşında ebeveyn imzası ile bile evlenilemiyor diye biliyorum.
Evlenilmiyor tabiki, neticede yanlış evlilik yapacak işte kactigi icin. Ben evlensin mi diyorum ya nasil böyle bisey anliosunuz. Zaten dedim kirsalda oluyor bunlar çoğunuzun ananesi o yasta hamiledir falan diye girdim konuya, bu kadar şaşılacak bisey degil günümüzde olmuyor oluşu gecmiste toplumlar tarafından yapıldigi gercegini ortadan kaldirmiyor dolayisiyla su an sayica az olsa da yapanlar var erken yaşta evlenmeyi. Onaylamiyorum tabiki. Konu ediyor oluşunuz sacma, adina pedofili deyip de dallandirip budaklandirip sadece.

Olağanüstü durumlarda o evlilik. Hakimin karsisina her cikan 16 yaşında evlenemiyor. Bir çocuk 15 16 yaşında cinsellik isteyebilir ama bunun çaresi seks değil mastürbasyon olmalı. 15 16 yaşındaki bir çocugu arzulayan sapiktir adı her ne olursa olsun.
Savunduğum şey konuda bir bayanin 15 yasinda kaçtım kocama dedigi icin kocasini pedofili ilan etmelerinin, ortaligi velveleye veriliyor olmalarinin sacma oldugu ve konularin hep böyle baltalaniyor oluşu. Bence de doğru değil tabiki ve evet kanunen de suç ki adli takibi yapilmis. 10 yas fark her yaşta dogru degil zaten bana göre ama ben basta bunu bilmiyordum. Kavramlar da tedaviyi belirlemek icin önemli tabiki. Psikolojik rahatsizliklarin tamamina deli deyip gecelim oldu olacak size kalirsa. Bel altı vurmadan yorum yapamaz oldunuz ya size ne yahu benim fantezimden. Havuc suyu içiyorum arada :)
Bir ben yazmamışim ben de yazayım adı efebofili bilmem ne fobili olursa olsun. Sırf tanımlı bir adı var diye eş geçilemez. Evet 26 yaşındaki kazık kadar adam 15 yaşındaki çocukla evlenmiş ya da seks yapmışsa sapiktir.

Nick özel isim gibidir. İstersen Japonca yazarim. Ben burda Türkçe karşılığı olan kelimeyi İngilizce yazıp gereksiz hava basmiyorum.
Hava mi bu :KK70: bununla da eziklenmezsiniz ya. Ister ingilizce ister turkce yazarim sana mi sorucam. Saçmalıyorsunuz ya çocuk çocuk. Özel isim benimkisi gibidir seninkinin bal gibi de karşılığı var.

X