Evlilik öncesi aldatılıyor muyum ???Acil fikre ihtiyacim var!

Siz aldığınız cevaplardan sonra tatmin olduysanız, güveniyorsanız sorun yok o halde.
Siz tarihler yakın, üniversiteden arkadaşmış deyince aldatmış olduğunu düşünmüştüm bende. Ama cevaplar tatmin edici gibi duruyor. Bazı insanlar karşı taraf cevap vermese de birkaç kez aramayı soru etmiyor. Nişanlınızda onlardan sanırım.
Ama ben size hala nişanlınıza karşı bir güven problemi olduğunu sezdim. Bunu halletmelisiniz. Evliliğin bence 3 temel taşı var, güvende onlardan biri. Tamamen kimseye güvenmeyin tabikide Ama hala içinizde bi güvensizlikte varsa çözün bunu.

Ciddi güven problemim var ama bu erkek arkadaşıma özel değil insanlara karşı.Aldatilma konusunda takıntılıyım.Ev arkadaşım sürekli aldatiliyirdu ve ben şahit oluyordum.Suan da bulunduğum iş yerinde o kadar iğrenç şeyler duyuyorum ki iyice takıntı yaptım
Bencede sıkıntı bu. Yani sorduğunuz sorulara cevap bulduğunuzu düşünerek bunu yazıyorum.

Yani sonuçta o evlenme planı yaptığınız kişi. Bunu aşmaya çalışın. Ne kadar çok olumsuz düşündükçe onları okadar çok büyütüyoruz. He diyelim ki ciddi güven sarsıcı şeyleri var ve cevap bulamıyorsunuz o zaman ardına düşün. Sadece hep böyle diken üstünde ilişki sürmez, bunu halletmek lazım.

Ben özellikle yardımı alacağınız konuyu çok merak ettim. İşle ilgili uzman vs. derken konu nedir ? Aldatma vs. bence de yok bu arada.

Ciddi güven problemim var ama bu erkek arkadaşıma özel değil insanlara karşı.Aldatilma konusunda takıntılıyım.Ev arkadaşım sürekli aldatiliyirdu ve ben şahit oluyordum.Suan da bulunduğum iş yerinde o kadar iğrenç şeyler duyuyorum ki iyice takıntı yaptım

bu durum bende de var, çevrenizdeki bazı şeylere kapatın kendinizi bir süre.

Bencede sıkıntı bu. Yani sorduğunuz sorulara cevap bulduğunuzu düşünerek bunu yazıyorum.

Yani sonuçta o evlenme planı yaptığınız kişi. Bunu aşmaya çalışın. Ne kadar çok olumsuz düşündükçe onları okadar çok büyütüyoruz. He diyelim ki ciddi güven sarsıcı şeyleri var ve cevap bulamıyorsunuz o zaman ardına düşün. Sadece hep böyle diken üstünde ilişki sürmez, bunu halletmek lazım.

Evet genel olarakta takıntılı bir kişiyim.Burada ise başlayınca ekstra takıntılı oldum firma içerisinde evli barklı insanların birbiriyle ilişkilerini de duyunca

Evliliğe dair cekincelerim var evet hiç bir zaman evlilik hayali olan birisi olmadım.4 kere araması değil tarihler sorundur.
E tamam onu da detaylı inceleyince bir sorun olmadığını görmüşsünüz işte.
Tarih falan bunlar hepsi bahane sizin başka sorunlarınız var bu konu bu noktaya geldiyse ciddi sorunlarınız olmalı.
Yanlış anlamayın sizin şahsınız için sorunlu demiyorum ilişkiniz bana sağlam gelmedi.
Evlenecek çift böyle olmamalı.
Ama tabii bu benim görüşüm.
Hakkınızda hayırlısı olmasını diliyorum🙏🥰

İfşa olmamak adına açıkça yazmadım meslek vs durumundan taninmamak adına. Eğitimci diyebilirim,biz de onun eğitimci olduğu konuda çalışıyoruz
seni bu kadar şüphelendiren başka bir şey var ve onu söylemiyorsun gibi geldi bana. madem durumunuzla alakalı o zaman niye dert edindin bu kadar bu kadın hakkında

seni bu kadar şüphelendiren başka bir şey var ve onu söylemiyorsun gibi geldi bana. madem durumunuzla alakalı o zaman niye dert edindin bu kadar bu kadın hakkında
Neden söylemeyeyim ki.Bilmiyordum kadının uzmanlığını falan araştırınca doğru olduğunu gördüm.Tarihleri nişan öncesi sonrası ve nikah tarihi belirlendiği zaman olarak düşündüm ve 4 kez aranan bir kadın olunca eskiden gelen birinden şans istediğini düşündüm

E tamam onu da detaylı inceleyince bir sorun olmadığını görmüşsünüz işte.
Tarih falan bunlar hepsi bahane sizin başka sorunlarınız var bu konu bu noktaya geldiyse ciddi sorunlarınız olmalı.
Yanlış anlamayın sizin şahsınız için sorunlu demiyorum ilişkiniz bana sağlam gelmedi.
Evlenecek çift böyle olmamalı.
Ama tabii bu benim görüşüm.
Hakkınızda hayırlısı olmasını diliyorum🙏🥰
Sanırım sorun birazda benim takıntılı ve paranoyak bir kişilik olmam

Evet genel olarakta takıntılı bir kişiyim.Burada ise başlayınca ekstra takıntılı oldum firma içerisinde evli barklı insanların birbiriyle ilişkilerini de duyunca
Herkesin ilişkisi kendine hastır. Kötü örnekler olduğu kadar iyi örnekler de var. Bu düşünceler oldukça başka bir erkek de olsa aynı düşünceler devam eder. Sorunu temelden halletmek lazım.

Bu olayın altında bir aldatma yoksa, senin bir psikologa gitmen lazım, bu kadar ince düşünce ve kıskançlık insanı öldürür.
.

Konuyu başımdan beri okuyorum. Bence siz bir doktora gidip detaylı tetkiklerinizi yaptırın. İki lafınızdsn biri unuttum, hatırlamıyorum, algılayamadım, düşünemedim, sonradan hatırlar gibi oldum.. Bu kadarı normal değil.

Ben çıkıp size aa ben sana 6 ay önce 10bin lira borç vermiştim nasıl hatırlamazsın olur mu hatta şu mekandaydık elden vermiştim falan diye detaylı anlatsam aa evet hatırlar gibi oldum vermiştim diyecek gibisiniz.

Önce fiziki sonra da psikolojik sebeplerle doktora gidin. Bu halleriniz başınıza dert olur.

Konuyu başımdan beri okuyorum. Bence siz bir doktora gidip detaylı tetkiklerinizi yaptırın. İki lafınızdsn biri unuttum, hatırlamıyorum, algılayamadım, düşünemedim, sonradan hatırlar gibi oldum.. Bu kadarı normal değil.

Ben çıkıp size aa ben sana 6 ay önce 10bin lira borç vermiştim nasıl hatırlamazsın olur mu hatta şu mekandaydık elden vermiştim falan diye detaylı anlatsam aa evet hatırlar gibi oldum vermiştim diyecek gibisiniz.

Önce fiziki sonra da psikolojik sebeplerle doktora gidin. Bu halleriniz başınıza dert olur.
Son zamanlarda bunun farkındayım.Bu olayla birlikte iyice emin oldum.Erkek arkadaşımdan bağımsız konularda da bunları sık sık yaşamaya başladım. Normalde hafızam çok iyiydi.Simdi olay örgülerinde kopukluklar oluyor.
Mesela arkadaşım anlatıyor iş görüşmesi yaptım şu.firmayla söyle oldu böyle oldu olumsuz sonuçlandı diye firma adını yada sonucu unutabiliyorum.
Yada birisi aradı beni diyelim ben x dedi telefonu kapattığımda isim aklımda yok.
Diğer farkettigim sorun zihnimde dusundugum cümleyle söylediğim farklı olabilir eksik yada yanlış kelime. Ve merdiven inerken basamaklara bakarsam başım dönüyor düşecek gibi okuyorum.Bunlar için normal tetkik,paranoya güven sorunu için psikoloğa gideceğim

15 yaş küçük biriyle nerde, nasil tanışıp arkadaş olabildigini mutlaka sorun. Biraz üsteleyin ve muhtemel sen ne demek istiyorsun, bunu nasıl düşünürsün tarzı tepkiler gelince de şaşırmayın
Bakın dün ne yazmışım ben. Tam olarak aynı şey olmamış mı? Siz de dik durup karşılık vereceğinize kendinizi anlatmaya çalışmışsınız ( ne demekse artık yeterince açık anlatmadınız derdinizi sanirim ).

Sanırım sorun birazda benim takıntılı ve paranoyak bir kişilik olmam
Yani o da var tabii.
Çevremizde öyle şeyler oluyor ki hepimizin.
Bir gün başımıza gelir mi olabilir tabii neden olmasın.
Ama inanın benim aklıma hiç gelmiyor böyle şeyler.
Sevgilinizin eşinizin her şeyini kontrol edemezsiniz.
Bürün hayatını bilemezsiniz o da sizin aynı şekilde.
Şüphelerle hayat geçmez.
Anlıyorum evlenmeden önce varsa neyi ortaya çıksın diyorsunuz ama başkasıyla evlenirsiniz 10 sene başınıza gelir…
Ben daha öncede yazdım başkalarına rahatlıkla yalan söylemesi beni endişelendirirdi ve evlenmezdim çok netim bu konuda.
Ama güven konusu sizin yaşadığınız panik o bambaşka bir şey.
Bu ilişkide olmazsa başla bir ilişkide de yine karşınıza çıkar.
Şüpheler sizi bitirir size zarar verir.

X