Evlilik öncesi gelgitleri...📍

Bence normal duygular. Büyük bir karar nihayetinde. Yeterince sevmiyor veya sıkılacağını düşünüyor olsanız evlenme teklifini kabul etmezdiniz diye düşünüyorum. Benim de çok fazla korkularım vardı. Çoğu da kendini gerçekleştiren kehanet oldu. Ama zamanla geçiyor emin olun. Her gece yatmadan önce hayırlısı nasip olsun diye dua ederdim. Baktım nikahı kıydık, demek ki hayırlısıymış dedim ve içim rahatladı. Sizin de içiniz rahatlayacak

Bence normal ya ilk kez sitede birine ayrıl kanka, arkandayız demeyeceğim için mutluyum 😂 Sonuçta hayatınızın en önemli kararlarından birisini veriyorsunuz. Çocuğun bir yanlışı yoksa arada sırada kuruntular olur. Bu şey gibi üniversite veya atama tercihi yaparsınız son gün acaba "Doğru mu yaptım? ", "Yanlış mı tercih ettim?" diye düşüne düşüne uyuyamazsınız. Bu biraz da karakterlerle ilgili ben her şeyi çok düşünürüm o yüzden bana normal geldi. Hatta sorgulamadan evlenince bence biraz balıklama olmuş olur. Sorguladıkça bir yanlış varsa göze görünmeye başlar. Ben şu sıralar bir kedi sahiplenmeyi düşünüyorum. Sürekli "Acaba beni sever mi?" , "Ya sevmezse nasıl davranacağım?" bunları düşünüyorum. Hatta ya eve alışamayıp sokağı özlerse beni terkederse diye düşünmeye başladım. 😂
Çok tatlis bir surecmis sizinki de 😂 kedilere bayılırım❤️

Evet ama haklısınız ben de sizin gibi çok düşünen irdeleyen bir insanim , ondan dolayı pişmanlık duymaktan korkuyorum belki veya gelecekte ne olur endişesi yaşıyorum. Anksiyete durumları 🥲

Bence normal duygular. Büyük bir karar nihayetinde. Yeterince sevmiyor veya sıkılacağını düşünüyor olsanız evlenme teklifini kabul etmezdiniz diye düşünüyorum. Benim de çok fazla korkularım vardı. Çoğu da kendini gerçekleştiren kehanet oldu. Ama zamanla geçiyor emin olun. Her gece yatmadan önce hayırlısı nasip olsun diye dua ederdim. Baktım nikahı kıydık, demek ki hayırlısıymış dedim ve içim rahatladı. Sizin de içiniz rahatlayacak
Aynen öyle büyük bir karar ve düşündükçe düşünen bir beynim olduğu için bazen beni alıp sürükleyip ummadığım düşüncelere götürüyor 😀

Hayirlisiysa olsun diyorum hep zaten.
O yüzden bazen akışa birakmak gerekli gibi 😊

konuşupta sıkılıyorsan ruhun ona uygun değil ben eşimle sohbet etmekten hiç sıkılmadım nişanlandığımdada
demek ki hayata bakış açınız farklı ondan dolayı sıkılıyor olabilirsin sen kendini tanıyormusun ki ?
Yok yok sohbet edince sıkılmıyorum.
Bazen durduk yere offf sıkıldım halı geliyor bana yoksa kendisiyle mutlu olurum hissi var içimde aslında . Kişisel bişey değil benimkisi zaman zaman yoklayan bir kuruntu gibi

Yok yok sohbet edince sıkılmıyorum.
Bazen durduk yere offf sıkıldım halı geliyor bana yoksa kendisiyle mutlu olurum hissi var içimde aslında . Kişisel bişey değil benimkisi zaman zaman yoklayan bir kuruntu gibi
evlililikten beklentin ne ? fedakarlığa ne kadar hazırsın? özgür ve bekar olmak farklı evlilik farklı

evlililikten beklentin ne ? fedakarlığa ne kadar hazırsın? özgür ve bekar olmak farklı evlilik farklı

Beklentilerimiz bu noktada örtüşüyor, özgürlüğe çok müdahale etmeden, birlikte ama zaman zaman bireysel de hayatlarımıza devam edebilmek istiyoruz ikimiz de. Fedakarlığı karşılıklı yapmamız gereken anlar olacak, onları da açıkça konuştuk.

Kağıt üzerinde sıkıntı yok denir ya, ona benzer, kriterlerimiz birbirine uygun.

Ben sadece biraz inişli çıkışlı hallere sahibim, o anlarda sıkılganlık oluyor, sorgulamalarım oluyor.

Beklentilerimiz bu noktada örtüşüyor, özgürlüğe çok müdahale etmeden, birlikte ama zaman zaman bireysel de hayatlarımıza devam edebilmek istiyoruz ikimiz de. Fedakarlığı karşılıklı yapmamız gereken anlar olacak, onları da açıkça konuştuk.

Kağıt üzerinde sıkıntı yok denir ya, ona benzer, kriterlerimiz birbirine uygun.

Ben sadece biraz inişli çıkışlı hallere sahibim, o anlarda sıkılganlık oluyor, sorgulamalarım oluyor.
sorun çözmede nasıl? kriz olduğunda her zaman aynı fikir de olmayacağınızıda varsayın ,o zaman ayrılık mı çözüm olur ? evlilikler sorun çözemeyen erkeklerden dolayı oluyor

X