Evlilik teklifi önerisi ?

Ben bu sokak ortalarinda yada ucmali konmali atraksiyonlu evlenme tekliflerini yapmacik buluyorum, o duygu gecmiyor. Ne bileyim film özentileri gibi geliyor. Şov sevmeyen bir sevgilisi varsa başbaşa yapsin. Ben milletin icinde utanirdim şahsen adam da beni tanidigindan gayet basbasa biz bize sade ama samimi bir teklifle geldi bana. Alkislar guller falan degil duygular vardi. Bir kadeh sarap bir buket cicek ve bir yuzukle gelen teklif samimi sozler ve severek bakan gozler yetee.

Öyle mum ışığında lüks mekanda bir yemek eşliğinde evlenme teklifi 90lı yıllarda güzeldi. İkisi için özel bir şey olmalı, yoksa 3 gün bile birlikte geçiren insan yemek esnasında evlenme teklif edebilir. En güzel sürprizler beklenmeyen anlarda yapılanlar sanırım. Bir arkadaş yazmış ya pijamalarla öyle kaldım diye mesela bana o çok sempatik geldi. Şimdiden mutluluklar:nazar:

Ayyy aklıma aşkımın bana yaptığı evlilik teklifi geldi :KK37:
Hemen anlatıyım belki fikir olur.
Aşkımın arabası twingoydu ozamanlar twingocuların piknik organizasyonu vardı yaklaşık 30 araç 50 kişi filan gelmişti.
Konvoyda ilerlerken araçların arkasına
pankartları yapıştırdılar sonra ankarada
büyük bi meydanda araçlar yuvarlak
oluşturdu ortada biz :confused:
Sonrası biz indik araçtan gerisi malumm ay heycanlandım yine :KK200::KK33:

Eşimle Beyaz Show izliyorduk, geçen sevgililer gününde ben yanına gitmiştim, ayrı şehirlerdeydik de. . Ben su içmeye kalkacaktım ''dur sen yorulma ben getiririm'' dedi. Kalktı gitti. Birazcık sürdü gelmesi, lavaboya falan gitti sandım. Baktım bana seslendi, ''bi gelebilir misin'' dedi. Ben de bi şey oldu sandım. Kalktım oturma odasının kapısını açtım. Baktım diğer odaya kadar yerde gül yaprakları serili. Diğer odanın kapısını açtım. Baktım odada takım elbisesini giyinmiş, elinde yüzükle diz çökmüş beni bekliyordu. Ben pijamalarımla kalakaldım öyle :)

Güzel sözcüklerle teklif etti işte. . Beklemiyordum o anda.

Masrafsızdı, ama ben çok mutluydum
:KK200::KK200::KK200:. .

nefis olmuş aynıısından bir pakette bana lütfen:KK22:

"Benimle evlenir misin?" dese yeter bana
Tek taşa filan da lüzum yok. İnce bir alyans tamamdır.

Gerçek içerikli şaka bir yana, herkes şaşaalı tekliflerden hoşlanmayabilir.
Alışveriş merkezlerinde, kalabalık içinde kameralara kaydedilen teklifler bana çok yapmacık gelir mesela. Asla öyle bir teklif istemezdim.
Bir teklifte de asker adam arkadaşlarını koro gibi dizip benimle evlen dedirtmişti. İki kişi için özel bir şeyin kalabalıkla paylaşılması beni rahatsız ediyor.

Başbaşaykenki teklifler daha etkileyici.

Kayıt altına alınacak illa .. Herkes görecek facete paylaşılacak.

Önden sipariş veriyor bizim millet şöyle teklif et böyle yap diye..

Gerçi eve cıcek getirince kocanın kafasına atan tipler türedi.. İş yerine göndereceksin, bunu kim gördü şimdi dşye ...
Harika !doğru

Eşimle Beyaz Show izliyorduk, geçen sevgililer gününde ben yanına gitmiştim, ayrı şehirlerdeydik de. . Ben su içmeye kalkacaktım ''dur sen yorulma ben getiririm'' dedi. Kalktı gitti. Birazcık sürdü gelmesi, lavaboya falan gitti sandım. Baktım bana seslendi, ''bi gelebilir misin'' dedi. Ben de bi şey oldu sandım. Kalktım oturma odasının kapısını açtım. Baktım diğer odaya kadar yerde gül yaprakları serili. Diğer odanın kapısını açtım. Baktım odada takım elbisesini giyinmiş, elinde yüzükle diz çökmüş beni bekliyordu. Ben pijamalarımla kalakaldım öyle :)

Güzel sözcüklerle teklif etti işte. . Beklemiyordum o anda.

Masrafsızdı, ama ben çok mutluydum
:KK200::KK200::KK200:. .
kaynınız varsa boştayım :KK71::KK53: allah bir ömür mut:KK19:lu etsin

Benim bir arkadasima sahilde teklif edilmisti. Cocuk cekirdek ve gazete almis. Gazetenin icinde bir kagit
Benimle evlenir misin?

Digerine yüzlerce kisi önünde sampanyali surplizli...

Yüregine dokunduktan sonra gerisi önemli degil. Bana edilmedi teklif buarada :KK70:

2 kişilik sinemaya götürsün yerlere güller koysun mumlardan kalp yapsın .. aşk filmi olsun tabiii.. sonra cebinden çıkarsın yüzüğü benimle bir ömür güzel bir film çekmeye ve o filmi yaşamaya var mısın desin kız evettttt diyince de kalpli bi pasta gelsin üstündede büssürüüü mum olsun bunlarda kutlayacagımız evlilik yıldönemlerimzi temsil ediyo desin ... kız aglasınn sarılsın .. film bitsin...

ben yazdım arkadasın oynasın sende kameraya çek :) bence bu film tutar :)

X