evlilik yıldönümünde ne yapayım

ordinaryypersonn

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2021
44
-6
25
eşim ile 4 senedir evliyiz 2 gün sonra evlilik yıldönümümüz var ne yapmakıyım sizce hediye alamıyorum evden çalısıyor bebek olduğu için dışarı çıkamıyorum kargo gelse süpriz bozulucak birde aynı kartı kullanıyoruz alma gerek yok diyecek bende bu sebeple daha önce video hazırlamıştım elimle hep bişeyler yapmıştım yemekler hazırlamıştım bebek var onu tekrar söyliyeyim . özet dışarı çıkmadan hediye almadan bunların dışında farklı ne yapabilirim süpriz tarzı bişeymi olmalı bikaç yerde okudum süslenin falan aranızda bişeyler yaşansın evlilik yıldönümü böyle geçer demişlerde ne bileyim size sormak istedim

Ailesini , sizi , sahip olduğu güzellikleri gözüne sokun yeter .
İyi ki evlenmişim senle demek de yeter . Sıcak bir aile ortamı da yeter . Uyuyan bebeğinize uzaktan bakarken , sarılmanız da yeter .
Hediye Mediye hep bunlar kapitalist sistemin dayatması😂
Şaka maka biz kutlamayız evlilik yıl dönümünü . Her akşam şükrederek sarılırız yeter o .

Bizde özellikle kutlamayız hediyeler, yemekler düzenlemeyiz o an içimizden gelirse yaparız ikimizde çalışıyoruz, bazen o bana bir çiçek yollar, yada ben ona ufak bir hediye maddi değeri yüksek hediyeler yemekler organize etmedik hiç, güzel bir yemek, şıık bir sofra bebeğe bakabilecek bir yakınınız varsa 1-2 saat bebeği bırakıp başbaşa vakit geçirmek şuanda en ihtiyacınız olan şey bence, bebek ne kadar mükemmel bir şey olsada ister istemez hayatınız ve evliliğiniz sekteye uğruyor.

eşim ile 4 senedir evliyiz 2 gün sonra evlilik yıldönümümüz var ne yapmakıyım sizce hediye alamıyorum evden çalısıyor bebek olduğu için dışarı çıkamıyorum kargo gelse süpriz bozulucak birde aynı kartı kullanıyoruz alma gerek yok diyecek bende bu sebeple daha önce video hazırlamıştım elimle hep bişeyler yapmıştım yemekler hazırlamıştım bebek var onu tekrar söyliyeyim . özet dışarı çıkmadan hediye almadan bunların dışında farklı ne yapabilirim süpriz tarzı bişeymi olmalı bikaç yerde okudum süslenin falan aranızda bişeyler yaşansın evlilik yıldönümü böyle geçer demişlerde ne bileyim size sormak istedim
eşiniz evde olduğu için ne yapsanız sürpriz olmayacak zaten. bebeğiniz olmasa ya da bakacak biri olsa 1 geceliğine bir kaçamak ayarlayın derdim. bir kaç saatliğine bebeğe bakabilecek biri varsa bebek ne kadar küçük bilmiyorum ama bazı otellerin havuz spa paketleri falan var. eşiniz seviyorsa öyle bir şeye çift olarak gidebilirsiniz ya da siz gidemiyorsanız eşinize hediye edebilirsiniz. yoksa en uygunu herhalde sevdiği yemekleri hazırlamak küçük de bir hediye almak olur.

Şık bir sofra, akşam çocuğu erken uyutmak sonra da sıcak eylemler yapmak olabilir. Tatlı seviyorsa güzel bir pasta da yapabilirsiniz. Ben genelde çikolatalı vişneli ıslak kekimi sevdiği için onu yaparım doğumgününde.

Bebeği uyutup ona teslim edin
Duş alıcam azcık uzun sürebilir diyin
Gidin mutfağa pasta yapın sonra da duş alın parfümünüzü sıkın pastaya mum dikip üfleyin tamam işte 😃

Özel olması değil de özel hissettirmesi önemli

Dolaptan bulduğunuz top keke seni seviyorum yazmak da bir hediyedir

Sen seviyorsun diye kuru fasülye yaptım demek de

Eski yeni Bebekli bebeksiz fotoları telefonunuz ile slayt yapın ona watsapp tan tam nikah saatinde atın mesela

Bebeğin bezine “annem seni çokkk seviyor baba” yazın büyükçe tabii

Eşinize bebeğin bezini değiştirtin hatta biraz kızdırın onu değiştirmek zorunda bıraktığınız için öf pöf diyerek değiştirsin o bezi

Özel olması değil de özel hissettirmesi önemli

Dolaptan bulduğunuz top keke seni seviyorum yazmak da bir hediyedir

Sen seviyorsun diye kuru fasülye yaptım demek de

Eski yeni Bebekli bebeksiz fotoları telefonunuz ile slayt yapın ona watsapp tan tam nikah saatinde atın mesela

Bebeğin bezine “annem seni çokkk seviyor baba” yazın büyükçe tabii

Eşinize bebeğin bezini değiştirtin hatta biraz kızdırın onu değiştirmek zorunda bıraktığınız için öf pöf diyerek değiştirsin o bezi

Okurken yoruldum. Ben romantik biri değilim onu anladım bu konuda. Bana çeyrek alsa daha mutlu olabilirim mesela. Çeyrek olmuş 750 TL. Neler alırım ben onunla ohoo shsjsjs.

Edit: evlilik yıldönümünde çeyrek alacağını söyleyen kocasıyla zamanında boşanma aşamasına gelen kişiyim ben anajjs. İnsan değişiyorsa demek. Aptal kafam şimdi çeyrek alsa ne güzel olur.

Okurken yoruldum. Ben romantik biri değilim onu anladım bu konuda. Bana çeyrek alsa daha mutlu olabilirim mesela. Çeyrek olmuş 750 TL. Neler alırım ben onunla ohoo shsjsjs.

Edit: evlilik yıldönümünde çeyrek alacağını söyleyen kocasıyla zamanında boşanma aşamasına gelen kişiyim ben anajjs. İnsan değişiyorsa demek. Aptal kafam şimdi çeyrek alsa ne güzel olur.

Ama ben zaten onu tavsiye olarak yazdım hayatta hiç yaptın mı diye sorsana 🤣🤣🤣

Hocanın dediğini yap yaptığını yapma😀😀

Onuncu evlilik yıldönümümüzü ertesi gün “a dün bizim evlilik yıl dönümümüzdü” diye hatırlamıştık

Biz de pek öyle önemli gün ve haftalar olmaz 😰😰🥶

X