Evlilikk

bubendegilim

Görümceleri koruma derneği başkanı🌹
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2021
2.911
9.607
Siz daha evvel evlilik yapmış ve ne demek bilen bir insansınız. Neden bilmiyorum ama hayırlısı bu olmuş gibime geldi.

TRENDY1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
444
520
39
Siz daha evvel evlilik yapmış ve ne demek bilen bir insansınız. Neden bilmiyorum ama hayırlısı bu olmuş gibime geldi.
Evlilik ne demek biliyorum eski eşimin maddi durumu gayet iyiydi ama karakteri bozuktu bende o yüzden işe güce paraya değil huyuna suyuna odaklandım ama sonuç hüsran oldu

TRENDY1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
444
520
39
Sevgilin calisiyorsa sende calisiyorsan beraber yapin. Sanada tuhaf gelmiyormu? Altinmis dugunmus vs vs bunlar yuzunden sevdiginden ayrisin?
Geldiğimiz nokta çok tuhaf evet inanasım gelmiyor ikimizde çok seviyorduk güya ben seviyorum ondan emininde oda sevse arardı

bubendegilim

Görümceleri koruma derneği başkanı🌹
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2021
2.911
9.607
Evlilik ne demek biliyorum eski eşimin maddi durumu gayet iyiydi ama karakteri bozuktu bende o yüzden işe güce paraya değil huyuna suyuna odaklandım ama sonuç hüsran oldu
Kuzenim aynı bu sebepten 2. Evliliğini yaptı ve şu an boşanma aşamasına geldiler. Bu seferde maddiyattan bunaldı. O da memur, ona da erkek tarafı kredi çektirip öderiz dediler ama ortada yoklar şu an.
Bence sonradan ağlayacağınıza şimdi ağlayın.

Lori

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
22 Ekim 2020
4.991
17.974
40
Geldiğimiz nokta çok tuhaf evet inanasım gelmiyor ikimizde çok seviyorduk güya ben seviyorum ondan emininde oda sevse arardı
Beklentilerin cok diye cocuk geri tutuyorsa kendisini. Malesef bizim insanlarimiz evliligin maddi durumunu erkege yuklemisler.
Sevgiline deseydin: beraber calisip beraber sade bir dugun yapariz. Evliligimizde beraber calisir beraber hayatimizi yasariz.
Ozaman ne olurdu sence?

TRENDY1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
444
520
39
Beklentilerin cok diye cocuk geri tutuyorsa kendisini. Malesef bizim insanlarimiz evliligin maddi durumunu erkege yuklemisler.
Sevgiline deseydin: beraber calisip beraber sade bir dugun yapariz. Evliligimizde beraber calisir beraber hayatimizi yasariz.
Ozaman ne olurdu sence?
Az önce bende bunu düşündüm aklımı okudun.ne cevap vereceğini kestiremiyorum belki de evliliği istemeyen kendisi

TRENDY1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
444
520
39
Ozaman ne olurdu sence?
Whatsap durumuna şuna yazmış;insan bir defa birine geç kalır ve bir daha kimse için acele etmez

accessdenied

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2013
7.883
19.361
Ben de bunu yazacaktım.

Konu sahibesi başından evlilik geçen biri, mutluluğun paraydı altındı eltiydi şuydu buydudan geçmediğini anlamıştır diye düşünüyorum. Konu sahibesi lakin hala erkek tarafı altın yapmalı diyor, yani başından evlilik geçmiş biri toplumun dayattığı bu ilkel düşünceye kapılmamalı diyorum. Evlenen kadınlar insan, satılık mal değil karşı taraf ederleri kadar para getirsin. Altın için kredi çekmek kusura bakmasın okuyanlar lütfen ayrıca aptallık... Düğünde takıp kocakarıları memnun etmek için dertsiz başına dert alıp kredi çekmek aptallık ciddi şekilde. Toplumun insanları finansal kararları üstünden bu kadar etki sahibi olması saçma ve çok şaşırtıcı.

Konuya geleyim konu sahibesi önce siz kendinizi boşanmış, 2.el kadın olarak görmeyi bırakın. Adamların gerçekten parası yok belki, belki diğer gelin gitti kredi çekti. Ama siz ben 2.elim diye düşünürseniz, yaptıkları her şeyi sizi horlamalarına yorarsınız. Önce kendinize saygınız olsun. neden hep bu cümleyi yazıyorum bugünlerde :KK51: Altındı, eltiydi, görümceydi gibi saçma hesapları da bırakın yaşınız 39 yazmışlar dedikodu haste peşinde koşmak yerine kendi hayatınıza odaklanın derim. Adamı cidden seviyorsanız evlenin ailesi de ne halt yerse yiyin umursamayın. Altın vermezlerse de vermesinler muhtaç değilsiniz ya. Mutluluklar dilerim.
Altin bana yeni nesil başlık parasi gibi geliyo, hele gorumceye yaptilar, bana niye yapilmadi muhabbeti gercek bir utanc vesilesi bana gore, herkes kendi ilişkisine evliligine odaklanmali, hele belli yasta birilerinden sunu bunu bekleyip evlenmek hepten fiyasko, kac yasina gelmis insanlar, maddi gucun neye yetiyosa onu yap.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2884 gün geçti.

-Sahrud-

Bir anka kuşu
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2015
1.778
5.477
Ben sizi hatırlıyorum hatta bana çok yardımlarınız olmuştu psikolojik olarak ☺️
Konuyla ilgili yorumuma gelecek olursam olmaz ablacım bu adamdan. Söylediklerinin arkasında durmaz. Zaten 15 gün konuşmamak aslında sonucu vermiş ama yine de medeni olarak konuşup bitirmekte fayda var.

succulentaski

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
6.693
13.271
33
Erkek arkadaşınız ve siz bir işiniz yok mu?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 183 gün geçti.

TRENDY1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
444
520
39
Ben sizi hatırlıyorum hatta bana çok yardımlarınız olmuştu psikolojik olarak ☺️
Konuyla ilgili yorumuma gelecek olursam olmaz ablacım bu adamdan. Söylediklerinin arkasında durmaz. Zaten 15 gün konuşmamak aslında sonucu vermiş ama yine de medeni olarak konuşup bitirmekte fayda var.
O aramıyor bende aramadım.demek ki ayrıldık