Evliyim ama başka biriyle konuşuyorum

Avzemm

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2023
9
-36
29
Arkadaşlar merhaba arkadaşlar ben evli ve 3 çocuk annesiyim 30 yaşındayım eşimi çok seviyorum ama 3 sene önce bir çocukla tanıştım o zamanlar o bekardı o da evlendi 3 sene önce ama hala konuşmaya devam ediyoruz 3 sene önce ben annemi kaybetmiştim o da iki tane kuzeni suda boğulmuştu genç çocuklardı 17-18 yaşlarında eşim de o aralar bana hiç anlayış göstermiyordu annemi kaybettim diye biz sevgili gibi değil ama sadece arkadaşça böyle o bana sorunlarını anlatıyor ben onu anlatıyorum aramızda böyle bir bağ var kopamıyoruz her ne zaman ondan korkmaya çalışsam da illa yine kendimi onunla konuşurken buldum şimdi onun bir çocuğu var eşiyle hamile ve ben hala onunla konuşmaya devam ediyorum büyük günah mı işliyorum sizce ne yapmalıyım hiç bilmiyorum

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba arkadaşlar ben evli ve 3 çocuk annesiyim 30 yaşındayım eşimi çok seviyorum ama 3 sene önce bir çocukla tanıştım o zamanlar o bekardı o da evlendi 3 sene önce ama hala konuşmaya devam ediyoruz 3 sene önce ben annemi kaybetmiştim o da iki tane kuzeni suda boğulmuştu genç çocuklardı 17-18 yaşlarında eşim de o aralar bana hiç anlayış göstermiyordu annemi kaybettim diye biz sevgili gibi değil ama sadece arkadaşça böyle o bana sorunlarını anlatıyor ben onu anlatıyorum aramızda böyle bir bağ var kopamıyoruz her ne zaman ondan korkmaya çalışsam da illa yine kendimi onunla konuşurken buldum şimdi onun bir çocuğu var eşiyle hamile ve ben hala onunla konuşmaya devam ediyorum büyük günah mı işliyorum sizce ne yapmalıyım hiç bilmiyorum
Şeytan seni görse tövbe edip imana gelir. 👊

İyi b.k yiyorsun.

Neden öyle söylüyorsun senin de başına gelebilir bir gün kınama
Ben bir başkasının evladını ya da ne bileyim fiziksel görünüşünü kınamam. Ama ben bir başkasının yaptığı k*hpeliği kınarım. 4 tane çocuğum var. Dünyada başka adam kalmasa yine de evli biri ile konuşmam ve çocuklarımın babasına da senin yaptığın gibi k*hpelik yapmam.

3 çocukla ne ara boşluk bulup da başka adamlarla konuşuyorsunuz? Her şeyiniz tamam da bir o eksik. Çoluk çocuk ziyan oluyor sizin gibilerin ellerinde.
Karşıda hamile bir kadın varmış, çok büyük günah mi diye soruyorsunuz, yok çok sevap. İnşallah eşiniz bir an önce yakalar o yazışmaları da görürsünüz kınamayın demeyi.

Üç çocukla böyle gizli saklı fingirdemeye zaman bulan kadınlara hayret ediyorum.
Yani bir de büyük günah mı demiş.
Yok canım sevap sevap. Hamile karısı özellikle çok sevap kazandırmıştır sana
Pazar pazar sorulan soru
Müge Anlı diyor ya
Ne ara fırsatınız oluyor, yemek çamaşır bulaşık çocuktan nasıl vakit kalıyor diye🤣

Yok çok büyük sevap işliyorsun 😁
Madem eşin bukadar kötü bu 3 çocuk nerden geliyor?
Kendi kendine bahaneler üretip vicdanını rahatlatmaya çalışma.
Eğer arkadaşınsa masumsa anlat eşine bakalım masummu değilmi.
Ben söylediğin gibi sadece masum konuşmalar olduğunu düşünmüyorum.
Kınamak istemiyorum ama yaptığın yanlıştan dön.
Anlık tatlı heyecanlar geri dönülmez felaketlere yol açabilir.

X