Evliyim , eski sevgilimi rüyamda görüyorum.

ezolinde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2018
454
307
Merhaba arkadaşlar evliyim ve eşimi çok seviyorum çok şükür çok mutluyuz. Bundan 4 yıl önce 1 yıllık bir ilişkim oldu. Ve çok ama çok sevdim.. olmadi anlaşamadık. Bitirme kararı aldım. 1 yıl boyunca kimseyle konuşmadım ve sonra eşim cıktı karşıma. Çok zor oldu ona güvenmem vs ama şimdi evliyiz çok şükür. Benim sorunum evlendiğimiz günden beri eski erkek arkadaşımın rüyalarımdan çıkmıyor oluşu.. rüyamda sürekli ona sarılıyorum. Doya doya sımsıkı.. uyandığımda tövbe yarabbim nolur artık rüyama girmesin diye dua ediyorum. Kocamın yerine kendimi koyuyorum çok üzülürdüm o yüzden çok rahatsız oluyorum. Eski erkek arkadaşımın benden sonra bir ilişkisi olmadığını biliyorum (ortak arkadaşlardan dolayı.) Keske o da evlense bende ogrensem belki o zaman ruyama girmez diye dua ediyorum. Çok sınır bozucu bi durum benim gibi bunu yaşayan var mı

Eşinizi seviyorsanız,gün içinde eski sevgilinizi zaman zaman hatırlayıp özlemiyorsanız bence normal bir durum.Belli ki bilinçaltınızda bazı şeyler hala var,sevgi demiyorum belki onu hatırlatan bir şey görüyorsunuzdur ya da
duyuyorsunuzdur.Bu eşinizi sevmediğinizi göstermez,ama tavsiyem ''niye sürekli rüyamda görüyorum ya unutamadım mı acaba'' diye bile düşünmemeniz,bu şekilde kafanıza daha çok takarsınız çünkü.

Her uyandıgınızda en az yarım saat bi saat düşünüyorsanız her gece görmeniz gayet doğal
Rüyalara anlam yüklemeyi bırakın düşünmeyin bir üstüne kurmayın
Belki böylece gelmez

Ben de tam tersi ruyamda her gun farkli erkek goruyorum. Her ruyamda farkli erkekle sevgili oluyorum. Kocami sevmesem ruyami anlarim da kocami sevdiyim halde neden ruyamda farkli erkekler goruyorum anlamiyorum ...

Ben de tam tersi ruyamda her gun farkli erkek goruyorum. Her ruyamda farkli erkekle sevgili oluyorum. Kocami sevmesem ruyami anlarim da kocami sevdiyim halde neden ruyamda farkli erkekler goruyorum anlamiyorum ...

:))) haber derler.

Farkli erkekler gormek herhangi bir yerden her hangi bir haber derler.
Haaa anladim, tesekkur ederim. Zann etmiyorum haber gelceyine, uzun zamandir boyle ruyalar goruyorum. İşin kotu tarafi da ruyamda evli oldugum aklima geliyor ve kocama ihanet ettiyimi dusunup uzuluyorum )))

Haaa anladim, tesekkur ederim. Zann etmiyorum haber gelceyine, uzun zamandir boyle ruyalar goruyorum. İşin kotu tarafi da ruyamda evli oldugum aklima geliyor ve kocama ihanet ettiyimi dusunup uzuluyorum )))

Oluyor bazen oyle sacmaliklar bende ruyamda gordugum erkeklere evli oldugumu soyluyorum :)))

Sahsi fikrim o konuyu yavaş yavaş kapatmaniz yana.. Yani yarım kalmış meseleden yavaş yavaş ariniyorsunuz. Vedalasmak gibi. Tabi içeriği siz daha net biliyorsunuz. Eskileri düşünüp kapatmaya başlasak bilinç altı rüyalarda işler. Bence büyütülecek bir durum yok

Oluyor bazen oyle sacmaliklar bende ruyamda gordugum erkeklere evli oldugumu soyluyorum :)))
Ben sevgili oluyorum, mesajlasiyorum, baya da aşik oluyorum ))) Sonra evli oldugum geliyor aklima ))) Acaba izlediyimiz dizilerin, filmlerin etkisi filan var mi ? )))

Ben sevgili oluyorum, mesajlasiyorum, baya da aşik oluyorum ))) Sonra evli oldugum geliyor aklima ))) Acaba izlediyimiz dizilerin, filmlerin etkisi filan var mi ? )))

:))) Muhtemelen. Bir arkadasim bir sanatciyi cok begenirdi istisnasiz her gece onunla ilgili komik ruyalari olurdu o geldi aklima :) dizilerde de carpik hayatlar carpik iliskiler oldugu icin aklinizda kaliyor olabilir.

Bence tam anlamıyla unutamamışsın onu
Ama sen seçimini yaptın
Artık çıkar aklından
O senin kaderinde yokmuş
Bırak artık ilişkisi vardır yoktur bu seni ilgilendirmez erkek sonuçta vardır birileri illa ki

X