Evliyim , eski sevgilimi rüyamda görüyorum.

Yarım kalan ilişkiler de oluyor bu :) Arada bbenim de rüyalarıma girer kerata :KK70:
Aynen ben de görüyorum sürekli, sinir oluyorum. Unuttuk diyoruz üstünü çiziyoruz evlenip yuva kuruyoruz, bu sefer de bilinçaltı peşimizi bırakmıyor :KK48: Onlar da bizi görüyor müdür kızzzzz :KK53:

Merhaba arkadaşlar evliyim ve eşimi çok seviyorum çok şükür çok mutluyuz. Bundan 4 yıl önce 1 yıllık bir ilişkim oldu. Ve çok ama çok sevdim.. olmadi anlaşamadık. Bitirme kararı aldım. 1 yıl boyunca kimseyle konuşmadım ve sonra eşim cıktı karşıma. Çok zor oldu ona güvenmem vs ama şimdi evliyiz çok şükür. Benim sorunum evlendiğimiz günden beri eski erkek arkadaşımın rüyalarımdan çıkmıyor oluşu.. rüyamda sürekli ona sarılıyorum. Doya doya sımsıkı.. uyandığımda tövbe yarabbim nolur artık rüyama girmesin diye dua ediyorum. Kocamın yerine kendimi koyuyorum çok üzülürdüm o yüzden çok rahatsız oluyorum. Eski erkek arkadaşımın benden sonra bir ilişkisi olmadığını biliyorum (ortak arkadaşlardan dolayı.) Keske o da evlense bende ogrensem belki o zaman ruyama girmez diye dua ediyorum. Çok sınır bozucu bi durum benim gibi bunu yaşayan var mı

Rüyalar çeşitlidir
Kimisi ilham kimisi sadece anlık psikolojik halimizin yansimasidir.
Bana ikincisi gibi geliyor
Zihinsel olarak sürekli düşünüyorsunuz onu. Ve rüyada görünce pişmanlıkla da yine aynı düşünceyi büyütüyorsun.

Sonlandırmak için bu düşünceleri görün ve geçin. Üstünde durmayın. O zaman canlanıp canavara dönüşüp size tahakküm edemez . Su durumda düşünceler ruyalarinizi ve sizi ele geçirmiş

ikincil olarak ortak arkadaşlardan gelec3k haber kanallarını da varsa stalk olaylarını da kapatın

düşünce gelmesini engellemek mümkün değil .buna takılmayın
gelince derinlestirmeyin .bırakın düşünce geldiği gibi gitsin. bi de gelmesini dert etmeyin.

eşinize daha çok sarılın
geçmişe mazi deyin , boşverin

Benim ortak arkadaşlarım da yok stalklamam da unuttum hatta düşünecek vaktim yok gördüm hatta sonra stalkladım aynı gördüğüm olaylar olmuş bu nasıl bir telepatidir.

Merhaba arkadaşlar evliyim ve eşimi çok seviyorum çok şükür çok mutluyuz. Bundan 4 yıl önce 1 yıllık bir ilişkim oldu. Ve çok ama çok sevdim.. olmadi anlaşamadık. Bitirme kararı aldım. 1 yıl boyunca kimseyle konuşmadım ve sonra eşim cıktı karşıma. Çok zor oldu ona güvenmem vs ama şimdi evliyiz çok şükür. Benim sorunum evlendiğimiz günden beri eski erkek arkadaşımın rüyalarımdan çıkmıyor oluşu.. rüyamda sürekli ona sarılıyorum. Doya doya sımsıkı.. uyandığımda tövbe yarabbim nolur artık rüyama girmesin diye dua ediyorum. Kocamın yerine kendimi koyuyorum çok üzülürdüm o yüzden çok rahatsız oluyorum. Eski erkek arkadaşımın benden sonra bir ilişkisi olmadığını biliyorum (ortak arkadaşlardan dolayı.) Keske o da evlense bende ogrensem belki o zaman ruyama girmez diye dua ediyorum. Çok sınır bozucu bi durum benim gibi bunu yaşayan var mı
Olur böyle şeyler konu sahibi, çok da şey etmeyin. Rüya bu kontrol edemeyiz sonuç olarak.

Benim de gördüğüm oluyor bazen. 9 yıllık evliyim. 12 yıl önce ayrılmıştı ex sevgiliden.dedigimiz gibi yaşanmışlıklar filan bilinçaltına isliyor demek ki. Ben hem bir degil daha sonra hayatıma girenleri de görüyor um. Gülüp geciyorum.

Benimde oluyo ara sıra aynı durum, gördüğüm kişi eski sevgilim bile değil aslında yarım yamalar bi flört gibi bişeydi. Hiç aklıma bile gelmez gün içinde, adını bile anmam öyle muhabbette bile geçmez yani ama rüyama girer dönem dönem. Çok anlamsız geliyo banada, ve rahatsız edici haklısınız insan eşine karşı kötü hissediyor kendini :KK43:

Bende 10 yıl önceki sevgilimi görüyorum rüyamda bazen bende diyorum nerden geliyo aklıma diye biizimde hala ortak arkadaşlarımız var geçen yıl anlattım birine rüyamı evlenmiş çocuğu olmuş ama rüyamda hep ikimizi görüyorum. biz zorunlu ayrılmıştık çok zorlamamıza rağmen olmadı olduramadık.bazen gün içinde aklıma geliyor ne yalan söylim özlemek anlamında değilde yaşadıklarımız geliyor işte sanırım ondan hep rüyama giriyor bilinçaltıma yerleşmiş.. ona çok acı çektirmiştim sanırım vicdan birazda inşallah çok mutlu olur..

Çok sağolun arkadaşlar kendimi suçlu gibi hissediyordum artık. Benlik bi durum olmadığını anlamamda yardımcı oldunuz bu arada eşim actigim bu konuyu gordu. Ona da söyledim böyle böyle diye. Ben senin sevginden bi gün şüphe etmedim rüyalara değil gerçeklere bakarım dedi çok şükür. O kadar rahatladım ki

tam olarak aynısını yaşadım, uyanınca eşime bakıyorum melek gibi uyuıyor ne kötü kadınım derdim. üstüne aldatıldım kocayı boşadım eski sevgiliyi hala rüyamda görürüm. 17 sene geçmiş ama kafamda geçmemiş tey tey tey :)
çok üstünde durma. kontrolsüz olan bişey bu, bilerek kasten yapğtığın bişi değil. rahat ol.

Çok sağolun arkadaşlar kendimi suçlu gibi hissediyordum artık. Benlik bi durum olmadığını anlamamda yardımcı oldunuz bu arada eşim actigim bu konuyu gordu. Ona da söyledim böyle böyle diye. Ben senin sevginden bi gün şüphe etmedim rüyalara değil gerçeklere bakarım dedi çok şükür. O kadar rahatladım ki
İnsan sonuçta oda görüyordur

Bende 10 yıl önceki sevgilimi görüyorum rüyamda bazen bende diyorum nerden geliyo aklıma diye biizimde hala ortak arkadaşlarımız var geçen yıl anlattım birine rüyamı evlenmiş çocuğu olmuş ama rüyamda hep ikimizi görüyorum. biz zorunlu ayrılmıştık çok zorlamamıza rağmen olmadı olduramadık.bazen gün içinde aklıma geliyor ne yalan söylim özlemek anlamında değilde yaşadıklarımız geliyor işte sanırım ondan hep rüyama giriyor bilinçaltıma yerleşmiş.. ona çok acı çektirmiştim sanırım vicdan birazda inşallah çok mutlu olur..

ayy bende aynı senın gıbı
bazen bir koku bazen bir gülücük ,
bir hareket ,
illa birşeyler hatırlatıyor ,

inşallah mutludur

X