Eyalet 10 ///Nordrhein-Westfalen paylaşım alanı(Tanışma)

slm arkadaslar bende dortmund hagene cok yakinim.lüdenscheid de kaliyorum bilmiyorum burayi biliyomusunuz.:1yes2:

:1yes2: merhaba baharyagmuru bende aslinda isterim.imkanlar el verirse neden olmasin deilmi?

Merhaba bende Gelsenkirchen de oturuyorum.Bir oglum var henüz bir yasinda, 26 yasindayim, güzellik uzmaniyim ama su anda calismiyorum.

selam fatmanur ben kölnde yasiyorum ve ilk defa kadinlar klübünde yaziyorum.18 senedir burdayim 4 cocuk annesiyim 1 oglum 3 kizim var elerinizden öperler.

merhaba bende almnyadan kizim ve oglum var esen ve dusburg ortasinda mulheim sehirinde oturuyom böyle cerelerden yakin olan arkadaslar varmi :1yes2: :1yes2: :1yes2:

önceden oturuyordum renglihausende oererkenschwinkde tasindim simid o tarfatan 2 sene oldu buraya geleli ama arada gidiyom yine :1yes2: :1yes2: :1yes2:

hosbulduk ama birbirimize cok uzagiz canim gönuller bir olsun kizimdan kaciyom o geliyor buluyor beni su an halimaglanacak sekilde

neuss lu arkadaslar gecen hafta neuss da o büyük parkta gril yaptik cok guzeldi orasi benimde kiz kardeslerim neuss norf talar kizlar ben 1 saat uzakliktayim selam guzeller

X