Eyalet 10 ///Nordrhein-Westfalen paylaşım alanı(Tanışma)

umarim hersey istedigin gibi olur...buranin hem cografik hemde beseri olarak soguklugu insani itiyor degilmi:KK43:( benim yavrularim var.birde ailem..ailemi dagitamiyorum türkiyede yasayacagim diye.esim kesinlikle istemiyor zaten orada yasamayyi..tabi ona hava hoss.tom ailesi burada.üstelikte ayni sehirde...cani sikilinca cikip geziyor tozuyor...yapayalniz kalan benim...bu evlilikte hep birseylerle savasmak zorunda kalanda benim.artik dogrularim ve yanlislarim sekil degistiriyor..neyi dogru neyin yanlis oldugunu bilemiyorum...bekle yasa ve gör felsefesi...giden ömürden nasilsa ...

uzun zaman oldu cevap yazmayali. 5 haftadir türkiyedeydim , kardesimin dügününe gittim.
eh yine kürkcü dükkanina geri döndüm. hava da o kadar kötü ki disari islak soguk , resmen rutubet kokusu var.
birde dikkat ettim burda kus sürüsü yok zaten sokaklarda kedi felanda yok insan desen tissss...

Allah tan burasi var :))

selam bende bergisch gladbachda kaliyorum.Annem Köln-Merheimda calisiyor.Ben özelden mesaj atamiyorum, mesajlarim yeterli degilmis.Tanisalim :KK66:

bugün oraya kuzenimi ziyarete gelecegim :KK1:
belkide taniyorsunuz,, sanirim özelden mesaj atmak icin mesaj sayisinin bellli bir rakama cikmasi lazim, ben ömüzdeki iki hafta stuttgartayim.
esimin isi orda , bizde oglumla arada bir ziyaretine gidecegiz. tek odali bir ev tutmus esyali , rahat edenezsek kacariz oglumla.

burda ulu orta adresde yazilmaz, artik klavyeye kuvvet mesaj sayisini artiralim

Selam hanimlar bende Ahlen`de oturuyorum.
Almanyaya geleli nerdeyse 5 yil oldu. yazilarinizi görünce bende yazmak istedim.
Hoscakalin...
En Büyük TÜRKİYE

sevgili arkadaşlar Almanya da okul öncesi dil etkinliklerine yönelik bir projemiz var almanyadaki dernek yada üniversitelerden biriyle ortak çalışabiliriz ilgilenenler mümkünse bana ulaşsın .yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

sevgili arkadaşlar Almanya da okul öncesi dil etkinliklerine yönelik bir projemiz var almanyadaki dernek yada üniversitelerden biriyle ortak çalışabiliriz ilgilenenler mümkünse bana ulaşsın .yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
canim biraz daha acar misin mümkünse ne tür bi proje bu?

ewet biraz daha acarmisiniz ne tür bir proje??

merhaba arkadaşlar aranıza kölnden katılıyorum . iki kızım var eşimden boşandım ve bir şekilde hayatıma devam etmeye çalışıyorum çocuklarımla ek iş olarak ağdacılık yapıyorum kölnden arkadaslara duyurulur kuafördekinin aksine cok daha uygun fiyata yapıyorum ilgilenen arkadaslar özel mesajla ulaşabilir .

slm kizlar nasilsiniz?
Yeni üye oldum ben, Gladbeck den katiliyorum.
Gladbeck sehrinden katilanlar varmi aramizda?
25 yasindayim ve 17aylik bi kizim var.

X