Eyalet 10 ///Nordrhein-Westfalen paylaşım alanı(Tanışma)

Herkese merhaba, :119:
Ben Venüs. Türkiye'de üniversite okuyorum. Almanya'ya master yapmak için gelmeyi düşünüyorum. :124: Fakat Almanya'da okuyacağım bölgenin bina çöplüğü olmasını istemiyorum. Hem yeşillik içinde, hem modern hayatın devam ettiği, kültürel - sosyal etkinlikler için de uygun olacak, okurken çalışabileceğim bir yer arıyorum. :116: Nordrhein-Westfalen eyaleti nasıl bir yer? Bu bölgede bana tavsiye edebileceğiniz bir şehir var mı? :44:

Düsseldorf Krefeld ve yakinlardan gelen anneler. Hos sohbet ve cocuklari oynatma alanlara Berater gitmeye ne dersiniz? Yanliz ve konusmamak isterseniz dinlemesini severim.

Herkese merhaba, :119:
Ben Venüs. Türkiye'de üniversite okuyorum. Almanya'ya master yapmak için gelmeyi düşünüyorum. :124: Fakat Almanya'da okuyacağım bölgenin bina çöplüğü olmasını istemiyorum. Hem yeşillik içinde, hem modern hayatın devam ettiği, kültürel - sosyal etkinlikler için de uygun olacak, okurken çalışabileceğim bir yer arıyorum. :116: Nordrhein-Westfalen eyaleti nasıl bir yer? Bu bölgede bana tavsiye edebileceğiniz bir şehir var mı? :44:

Almanyanin cok yeri Yesil, ben düsseldorf yakinindan geliyorum 10 dakikada ordayim. Düsseldorf güzel bir yer, bol Café leri var carsisi büyük. Gezme yerleri cok ama otobüs tiren ile gidilmeli. Biz cocuklarla acik Alan hayvanatbahcesine, piknik alanlarina gideriz. Düsseldorfda senede 1de türk eglencesi oluyor carsida. En Büyük TÜRKİYE

Merhaba gurbet ellerdeki arkadaslar :) ben kölne 80km uzakta siegen diye bir sehirde yasiyorum. Yasim 24 bekarim. Sizinle tanisip kaynasmak ve arkadaslik kurmak istiyorum

Selam bende Düsseldorftayim, Düne Kadar permanent make up yaptirmayi dusunuyordum mikro blending yöntemi ile iyiki yaptirmadim cünkü yuzu bicakla kestiklerini ve sinirleri kesildigi duyunca vaz gectim ama arastirmalarim sonúnda Long time liner yöntemi ile yapan biriyle tanistim ve cok memnun kaldim, sizlerede tavsiye ederim ... ilginen olursa sizlerede tavsiye ederim Krefeld yakininda dukkani ve cok profosyonel biri

merhaba arkadaşlar aranıza kölnden katılıyorum . iki kızım var eşimden boşandım ve bir şekilde hayatıma devam etmeye çalışıyorum çocuklarımla ek iş olarak ağdacılık yapıyorum kölnden arkadaslara duyurulur kuafördekinin aksine cok daha uygun fiyata yapıyorum ilgilenen arkadaslar özel mesajla ulaşabilir .
hala kölnde misiniz?

X