EYALET 6 ///Hamburg Paylasim Alani(Tanisma)

yok canim onu sormadim ben bizim eski forum hani blusmayi ayarladigimiz resimleri koymusdun onu sordum o nereye gitti diye vede niye gitti

ruhecim onu bulusma ve aktiviteler bölümüne kaydirdik üye olmayanlar fotolarimizi göremiyorlarmis orda da bi forum acmistim bakarsan hamburg bulusmasi diye tum fotolari görürsün linkini vermiyim bulamazsan özelden yollarim

siz hepiniz birbirinizi taniyorsunuz bende bir hamburglu olarak sohbete katilabilirmiyim :)

merhaba tweety_09 tabiki katilabilirsin sohbete ama bu ara kimseler yok ortalikta belki bizi gorur gelirler .

Tweety _09 aslinda az kisi diil HH dan ama nedense bi sogukluk var ben unuttum kac kisiyle konusup samimi olmak icin caba harcadigimi artik bende pek önemsemiyorum acikcasi.Herhalde son selam verdigim kiside sen oluyorsun.

öbür yerlere bakinca millet muhabbet ediyor burda tik yok nedenini anliyamadim HHli türklere yakistiramadim :) neysee

slm meltemcim. nasilsin. neler yapiyorsun. en son kursa basladigini yazmissin. nasil gidiyor.ben de uzun zamandir giremedim pc ye.
tweety 09 sende hosgeldin aramiza. sen almanya da nerdesin. tr den aydindan misin. hemserimiyiz yoksa

Herkeze merhabalar ben hamburgda yasiyorum 2 cocuk annesi evli 46 yasinda bayanim sitenizi cok begendim insallah güzel vakit geciririz hep birlikte

Hosbuldum canim sagol almanyada Hamburgda kaliyorum ama Aydinliyim Nazillili Sendemi Aydinlisin?

hemseri ciktik, ben de aydinliyim.:teytey::teytey: yaza aydinlilar olarak büyük bir bulusma yapicaz. insallah sen de gelirsin. iznin var mi? ben 7. ayda gidiyorum insallah.
hamburg da nerdesin tweetycim

Malesef canim bu sene izin yok hemso belki kisa dogru olabilir sen benim yerimede gez memlekete :) cikar keyfini izinde hemso :KK66: Hamburgda Altonada Kaliyorum Sen deryacoxcum :KK66:

Aynur 81 hosgeldin bacim

Malesef canim bu sene izin yok hemso belki kisa dogru olabilir sen benim yerimede gez memlekete :) cikar keyfini izinde hemso :KK66: Hamburgda Altonada Kaliyorum Sen deryacoxcum :KK66:

Aynur 81 hosgeldin bacim

bak burdanda hemseri cikiyoruz. ben de st. pauli deyim. yakiniz yani.

ahh bi o gün gelse de gitsem trye bol bol gezicem. senin yerine ve gidemeyen herkesin yerine:teytey:

selam twety senden baskada hosgeldin besgittin diyen olmadi zaten burasi cok soguk bir siteymis sadece ayni kisiler birbirleriyle konusuyor baskalarini aralarina almiyorlar bu son gelisimdi hepinize iyi muhabbetler

Kizlar size bir sorum olucak ben siteyi geziyorum karsima degisik degisik yaglar cikiyor misal badem yagi kayisi yagi vs benim sorunum bunlari ben alamanyada nerde bulabilirim daha dogrusu HHda hic bir fikrim yok :) yardimc olursaniz sevinirim

merhaba deryacox bende hamile oldugumu ögrendim havalarda guzel keyfim yerinde gunesli bi gunde gelmek isterseniz beklerim

tweety09 Budnowski ye baktinmi orda hemen hemen hersey oluyor mandel öl desen belki yardimci olurlar. Tr deki aktarlar gibi bi aktar görmedim ben burda.

merhaba deryacox bende hamile oldugumu ögrendim havalarda guzel keyfim yerinde gunesli bi gunde gelmek isterseniz beklerim

tweety09 Budnowski ye baktinmi orda hemen hemen hersey oluyor mandel öl desen belki yardimci olurlar. Tr deki aktarlar gibi bi aktar görmedim ben burda.

aaa ne güzel meltemcim. cok sevindim. gözün aydin. gelmek isterim tabiki. teklifin icin sagol.
(görüstügümüz arkadaslardan hic ses seda yok.)

X