Gebeliğe Hazırlık Eylül 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun öncelikle ❤️❤️
Sağlıkla ilerlesin insallahh🥰
Daha önce yaptığın testler negatif çıkmasına rağmen tekrar test yapmıssınız ya
Bişey mi hissettimiz, belirti vs var mıydı
Benimde bat 1 ekim
Regl olcakmıs gibi ağrıların oldu mu, benim bugün çok ağrım varda biraz ümidim kırıldı sanki ama bi sorayım dedim
Teşekkür ederimm. Darısı başınıza inşallah 🙏🏻 Benim bir süredir sol kasığımda sırtım ve belimde ağrı vardı. Gerçi hala var. Hafif mide bulantım ve baş ağrım oluyordu. Aslında bende bat günümü bekleyip gecikme olursa öyle test yapıcaktım ama dayanamadım içimden bi ses yap dedi yaptım. Belirtilerim bi süredir bu şekilde vardı 🙏🏻 Ben regl olacağım zaman kasıklarımda çok şiddetli ağrı olur ama bu ay sadece sol kasığımda ağrı olması beni çok şüphelendirdi açıkcası

Teşekkür ederimm. Darısı başınıza inşallah 🙏🏻 Benim bir süredir sol kasığımda sırtım ve belimde ağrı vardı. Gerçi hala var. Hafif mide bulantım ve baş ağrım oluyordu. Aslında bende bat günümü bekleyip gecikme olursa öyle test yapıcaktım ama dayanamadım içimden bi ses yap dedi yaptım. Belirtilerim bi süredir bu şekilde vardı 🙏🏻 Ben regl olacağım zaman kasıklarımda çok şiddetli ağrı olur ama bu ay sadece sol kasığımda ağrı olması beni çok şüphelendirdi açıkcası
Teşekkürler cevapladığın için =)
Hayırlı olsun tekrar❤️

Kizlar bugün ignemin 12. Günu sabahtan beri kasiklarimda bi agri ve gogüs ucumda aci vardi gunlerdir bugun pembe pembe gelmeye başladı sizce yerlesmemidir kaset test yaptm bisey cikmadi ama ilk idrarim degildi

Kizlar bugün ignemin 12. Günu sabahtan beri kasiklarimda bi agri ve gogüs ucumda aci vardi gunlerdir bugun pembe pembe gelmeye başladı sizce yerlesmemidir kaset test yaptm bisey cikmadi ama ilk idrarim degildi
ne yaptın canım devam etti mi kanaman?

Günaydınn, iğneden sonra 12. Gün regl mi oldunuz siz🤔
O zaman 36 saatten önce mi çatlamış oluyor yumurtanız

Günaydınn, iğneden sonra 12. Gün regl mi oldunuz siz🤔
O zaman 36 saatten önce mi çatlamış oluyor yumurtanız
Evet 12. Gün oldum neden erken oldum anlamadim bugün adetimin 3. Günü doktora gttim 3 cm kist olmus cok üzuldim bi dahaki adetimi beklicez simdi bakalim ericekmi üstelik agustos ayinda 9 cmlik kist ameliyati oldum tekrar kist dedigi an yıkıldim eve aglsyarak geldim

Evet 12. Gün oldum neden erken oldum anlamadim bugün adetimin 3. Günü doktora gttim 3 cm kist olmus cok üzuldim bi dahaki adetimi beklicez simdi bakalim ericekmi
O zaman çatlamamıs demek ki yumurta dimi
Kist olusmussa
Epey erken olmussunuz çünkü sasırdım
Hayırlısı olsun üzülme, o kistler hemen bi sonraki adetle atılıyor genelde
Benimde iğne günüyle beraber 17. Gün bugün
Bat ta bugün
Ağrım var insallah olmaz diye dua ediyorum bende
Olmazsa pazartesi kan vericem, ama olcak gibi🙄

O zaman çatlamamıs demek ki yumurta dimi
Kist olusmussa
Epey erken olmussunuz çünkü sasırdım
Hayırlısı olsun üzülme, o kistler hemen bi sonraki adetle atılıyor genelde
Benimde iğne günüyle beraber 17. Gün bugün
Bat ta bugün
Ağrım var insallah olmaz diye dua ediyorum bende
Olmazsa pazartesi kan vericem, ama olcak gibi🙄
Inşaallah olmazsiniz yerleşme kanamasida olabilir hemen korkmayin Allah nasip eder insaallah

Merhaba kızlar, yardımcı olur musunuz ? Bende bu ay gebelik düşünmeye başladım. Ama durumum şu şekilde birazcık uzun olacak ama lütfen okuyun :KK43:
periyod tahmininde ovulasyon zamanım 13.09.2021 gözüküyordu. Biz 12.09.2021 de , 14.09.2021 de ilişkiye girdik. daha sonra ki tarihlerde de gün aşırı şekilde. Reglim bazen 28 ' de 1 , bazen de 30 günde 1 oluyor. 27.09.2021 Tarihinde regl olmam gerekiyordu 28 güne istinaden fakat olmadım. 27 eylülden beri kasıklarımda ağrı bu ağrı bazen sağ kasık bölgemde bazen de tüm kasığımda belirebiliyor. Daha öncesinde yaklaşık 8 aylık adet çizelgemi çıkarttım 29-32 gün arasında döngüm değişiyor. Daha sonra, 3günlük gecikme ile doktorumun tavsiyesi ile 30.09.2021 tarihinde beta hcg testi yaptırdım 0.100 çıktı. 3 ekim de pazar günü regli oldum sanıp tuvalete koştum beyaz krem gibi bi akıntı gelmişti ondan sonrada sürekli akıntım oldu affedersiniz işemiş gibiydim. Ertesi gün hemen hamilelik testi aldım ama negatifti. Ara ara bulantım oluyor ama kusmuyorum sırt ağrım çok fazla, midemde ara ara yanma oluyor ve baş ağrısı hafif yoklayıp gidiyor. yorgunluk zaten var sabah uyanrken canım cıkıyor resmen. Fakat tekrar test alıp yapmaya cesaretim yok. Sizce ne zaman test yaptırıyım ben ablalar kardeşler anneler teyzeler :)

28 günde 1 ise = 9 gün geciktim
30 günde 1 ise = 7 gün geciktim
32 günde 1 ise = 5 gün geciktim

Mrba kızlar bebeğimin kalbi durmuş akşam 7 de kürtaj olucam 2. Düşüğüm ve sebebi bilinmiyor🥺😢

kasık ağrım var sanki adet olacakmışım gibi his vardı fakat daha 10 gün vardı ve gittim test yaptım negatif çıktı şimdi ben ne yapmalıyım hormonlarda ve eşimin sperm durumunda hiç bir sorun yok 6 aydır istiyoruz olmuyor 6ay kısa bir süre evet ama isteyenler bilir zor geçiyor maalesef

X