Gebeliğe Hazırlık Eylül 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben dayanamadım yine gittim kan verdim 1.20 diyor benim hep 0.100 negatif çıkar bu ne demek bir ihtimal var mı gebelik?

biliyorum ama benim geçen sene kimyasal gebelikte sonucum böyle çıkıp 2 gün sonra yükselmişti
2.6 gibi bi değerle burda yükselen bi kaç kişi görmüştüm ama
bilmiyorum her zaman beta hormonu tam sıfır olmazmış zaten.ben hamile değilken baktırdığımda hep 1.20 çıkıyodu

2.6 gibi bi değerle burda yükselen bi kaç kişi görmüştüm ama
bilmiyorum her zaman beta hormonu tam sıfır olmazmış zaten.ben hamile değilken baktırdığımda hep 1.20 çıkıyodu
neyse ben evdeki testlerle bir iki gün kontrol edeyim o zman canım

Arkadaşlar ben ilaçlarımı bırakma sebebiyle 22 Eylülden sonra denemeye başlayacağım. Benim gibi Eylül ayı itibari ile deneyecekleri beklerim buraya. :KK200:

Listeye eklenmek isteyen canlarım BAT,YAŞ,SÜRE VE MÜMKÜNSE SONUÇLARINI ALDIKLARINDA BEBİŞLERİNİN CİNSİYETLERİNİ DE BELİRTİRLERSE ÇOK SEVİNİRİM :anneadayı:
benim bu regl çok ilginç oldu ağustos 22si olmam gerekti 19 u oldum beklenen adet eylul 16 sına düştü yaşım 27 deneme 3 dene babam dene usandim😂

MERHABALAR🥰
Catlatma ignesi olduğum için ne zaman olur bilmiyorum yoksa çok düzenlidir tam söylerdim hemen ama 16.gun falan diyolar 1 Eylül gibi olması lazim=)
BAT 1 EYLUL
Deneyeli 8.ay olcak bu ay
Yaş 31
Pinky93 Pinky93

Arkadaşlar ben ilaçlarımı bırakma sebebiyle 22 Eylülden sonra denemeye başlayacağım. Benim gibi Eylül ayı itibari ile deneyecekleri beklerim buraya. :KK200:

Listeye eklenmek isteyen canlarım BAT,YAŞ,SÜRE VE MÜMKÜNSE SONUÇLARINI ALDIKLARINDA BEBİŞLERİNİN CİNSİYETLERİNİ DE BELİRTİRLERSE ÇOK SEVİNİRİM :anneadayı:
Merhaba,
Ben de varim.
Yas 29. BAT 24/9/21. 4 aydir deniyoruz.

X