Gebeliğe Hazırlık Eylül 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar kürtajdan sonra 2. reglim olucak.27 temmuDa regl olmuştum normal döngüye göre Salı günü regl olmam lazım ama hiç bir regl belirtim yok özellikle benim göğüsüm regl olmasan 1 hafta önce ağrımaya başlar hiç ağrım yok.Çarşamba günü hamilelik testi yapacağım inş hamileyimdir🙏🏻

Hepsi için çok geçmiş olsun cnm rahim filminden sonra hamile kalan çok kişi öldü inşallah sen de kalırsın. Hakkımız da hayırlı olanı naip etsin rabbim.☺️ Sağlıklı eli ayağı düzgün vatana millete hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah
Rahim filminden sonra 2 ay olmadı. Bu ay bakalım kısmet artık. Amin canım amin Allah verecekse sağlıkla hayırlısıyla versin 🙏

Kızlar sizce pik mi takvım bugunu gosterıyordu ama bilemedim

Eklentiler

• IMG_20210822_124600.jpg
    IMG_20210822_124600.jpg
    23,7 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20210822_124537.jpg
    IMG_20210822_124537.jpg
    24,6 KB · Görüntüleme: 38
Arkadaşlar ben ilaçlarımı bırakma sebebiyle 22 Eylülden sonra denemeye başlayacağım. Benim gibi Eylül ayı itibari ile deneyecekleri beklerim buraya. :KK200:

Listeye eklenmek isteyen canlarım BAT,YAŞ,SÜRE VE MÜMKÜNSE SONUÇLARINI ALDIKLARINDA BEBİŞLERİNİN CİNSİYETLERİNİ DE BELİRTİRLERSE ÇOK SEVİNİRİM :anneadayı:

Yaş 33
Bat 7 Eylül
9 aydır deniyoruz

Arkadaşlar ben ilaçlarımı bırakma sebebiyle 22 Eylülden sonra denemeye başlayacağım. Benim gibi Eylül ayı itibari ile deneyecekleri beklerim buraya. :KK200:

Listeye eklenmek isteyen canlarım BAT,YAŞ,SÜRE VE MÜMKÜNSE SONUÇLARINI ALDIKLARINDA BEBİŞLERİNİN CİNSİYETLERİNİ DE BELİRTİRLERSE ÇOK SEVİNİRİM :anneadayı:
Merhaba Ağustos grubundan geliyorum 😊Bu defa rahat bıraktım, belki yumurtlamayı bile kaçırmışımdır bilemiyorum 🤷‍♀️ Bat 5 eylül. Yaş 32. 7 aydır.

Kızlar arkadaşımın kuzenine ait 28 günde adet bir oluyor 11 ağustosta oldu biter bitmez teste başladı testleri bunlar hic koyulasma olmuyor diye korktular koyulasir daha demi
IMG-20210822-WA0002.jpg
IMG-20210822-WA0003.jpg

Benim de bat 10 gün icinde belirsiz yani
Yaş 28 4 senedir evliym 2 senedir bebek istiyoruz
Ayy inşaallah eylül hepimize uğur getirir bana doktor regl olunca 3. 4. Günü gel dedi emin degilim ama klomen verir diye duşunüyorum hepimiz ićin hakkimiz da hayirlisi olsun

Benim de bat 10 gün icinde belirsiz yani
Yaş 28 4 senedir evliym 2 senedir bebek istiyoruz
Ayy inşaallah eylül hepimize uğur getirir bana doktor regl olunca 3. 4. Günü gel dedi emin degilim ama klomen verir diye duşunüyorum hepimiz ićin hakkimiz da hayirlisi olsun
Aynen cnm hakkımızda hayırlısı olsun hg aramiza

Merhabalar arkadaşlar bat 5 Eylül 26 yaşındayım 2 senedir istiyorum. Bu ay ovulasyon testi kullandım 16 ağustosta yumurtlama gördüm ve değerlendirdim şuan beklemedeyim beni de listeye eklermisiniz?

Beni de gruba alır mısınız. 21 ağustosta catlatma iğnesi oldum. Batım 5 Eylül. 1 senedir deniyorum. Bir düşüğüm oldu. Bu 3. Gün iğnenin etkisini görmek için yaptığım test. İlerleyen günlerde iğnenin etkisi geçmişimi diye. Bu şekilde kontrol edicem.

Eklentiler

• IMG-20210823-WA0000.jpeg
    IMG-20210823-WA0000.jpeg
    44,6 KB · Görüntüleme: 32
X