Eylül ayı transfer bekleyenler :) Tüp Bebek sürecim

Kızlar iğne etkisi geçmiş sanırım bembeyaz testim 4.günüm bugun çatlatma iğnesininde 10.günü
Çoook erken daha canım böyle test yaparsan kendini üzersin hiç değilse 10.gününü bekle. Haklısın hepimiz için çok zor beklemek. Ben de 14 eylüle dondurulmuş çift embriyo transferi oldum. Pazar gününü iple çekiyorum. Hepimize sağlıklı gebelikler diliyorum

Benim de öyle alt karın özellikle ve benim ilk günden beri gaz problemim var şişkinlik normal diye biliyorum ben iğne de kullanıyorsanız
Benim de şiş karnım Allah korusun böyle adet olacakmışım gibi dün 8.gün karnım ağrıdı ama hemşire normal dedi. Adet günümüz geldi ondan sanırsam.

Ne biliyim dün bi kızda okudum 4. 5.gün yapmış renk koyulaşmışheves ettiydim. Taze transfer çift embriyo. Dondurduk 6tanede canım olmazsa artık yine devam rabbim kucaklarımızı doldursun

Pkızlar test yaptım silik çizgi ve agzımda metal tat var ıgrenc midemi bulandırıyor baska belırtım falan yok

Ayni gun transfer olmusuz. Test gununuz ne zaman ? Benim 1 ekim. 4 gun embiryo 2 adet kasik agrilari oluyor. Sizin belirti varmi ?

Ayni gun transfer olmusuz. Test gununuz ne zaman ? Benim 1 ekim. 4 gun embiryo 2 adet kasik agrilari oluyor. Sizin belirti varmi ?
Yaa beni test için 28 inde çağırdılar sizin neden o kadar geç acaba merak ettim
Belirti olarak alt karnıma arada ağrı giriyor bir de dün geceden itibaren göğüslerim de hafif ağrı hissediyorum kasık ağrısı da böyle çok nadir arada giriyor
İnşallah olumlu sonuç alırız

Kızlarrr cok değişik ilk defa böyle net gördüm resimdekindem daha koyu aslında transfer günü dahil 6.günüm bugun çift taze emrbıyo çatlatma iğnemi 13ünde vurulmuştum sizce iğnenim etkisimi yoksa bebeklerim bana tutunmaya başlamışmıdır

Eklentiler

• 4FF1CD4D-9123-4D56-AA51-F3ECAB7B212A.jpeg
    37,4 KB · Görüntüleme: 391
Benim doktor hep oyle yapiyor. 14 gun sonrasina istiyor tahlili varsa yuksek beta hcg cikmasi hem hastada strese girmemis olur dusuk cikinca acaba yükselecek mi ? Ayni belirtiler bendede var. Insallah olumlu sonuc aliriz. Bu 3 deneme bu kez kaynanamda kaldim o bakiyor bana. Yuzlerini kara cikarman insallah ilk guzel haber senden hadi bakalim.

Aynı gün transfer olmuşuz babada 12 gün sonra test yap dedilar ama Çarşamba veya Perşembe yapacam hepimize hayırlısı bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…