Aşılama Eylül de çatlatma iğnesi olanlar buyrun birlikte bekleyip güzel haberler verelimm💖

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba hanimlar benimde asilamanin 6.günü dun acayip kasik agrim vardi resmenyatirdi beni ilk gunden beri vardi dunku bi acayipti bugunde araara hafif seyirde bende sabah aksam fitil hakkimizda hayirlisi artik benimde cok uzunsurmefi 3dk da bitti sadece aleti takarken hissediyosunuz gerisini anlamadim bile yarimsaat yattim daha sonra eve geldik o kadar
Sana fitili kac gün kullanacağın soylendi mi bana bi kutu vermiş gunde 3 tane kullanınca anca 10 gün yeter bna 15 gun sonra doktora gideceğim için bilemedim bi kutu daha alsam mı progesteron

Bizim aşılama oldugu için doktor yazdı yumurtlama döneminde rahmi gebeliğe hazırlıyormuş bebegin rahme tutunmasını sağlıyormuş düşük riski olanlara veriliyormuş tüp bebek yapanlara veriliyormuş aşılama da veriyolar yanlış bilmiyorsam böyle

Bizim aşılama oldugu için doktor yazdı yumurtlama döneminde rahmi gebeliğe hazırlıyormuş bebegin rahme tutunmasını sağlıyormuş düşük riski olanlara veriliyormuş tüp bebek yapanlara veriliyormuş aşılama da veriyolar yanlış bilmiyorsam böyle

Anladım teşekkür ederim

Bnm ki bu sağlık ocağida yazıyormuş
Sabah 1 akşam 2 fitil

Eklentiler

• 20210921_125948.jpg
    20210921_125948.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 14
Sana fitili kac gün kullanacağın soylendi mi bana bi kutu vermiş gunde 3 tane kullanınca anca 10 gün yeter bna 15 gun sonra doktora gideceğim için bilemedim bi kutu daha alsam mı progesteron
10.gun kanver dedi bana drum canim haftasonuna denk geliyo artik haftaici yaptiririm nasip adet olmazsam.Drun ozelse veya numarasi varsa arayip soristersen canim yanlis bilgi vermek istemem

Umutsuzluk yok kizlar ben 15yildir bekliyorum bi oglum var oglum hic tedavisiz oldu 2.bizi ugrastiriyo ama yılımak yok yola devam Rabbim hepimize nasip etsin insallah
Yine çok şükür siz de bir tane var , biz de hiç yok . Allah hepimize nasip etsin inşallah . Hiç olmamış hiç gebelik bile olmayınca insan umutsuz oluyor . Bir kez bile gebelik oluşsa derim ki en azından hamile kalabiliyorum o da yok işte 🥺

Yine çok şükür siz de bir tane var , biz de hiç yok . Allah hepimize nasip etsin inşallah . Hiç olmamış hiç gebelik bile olmayınca insan umutsuz oluyor . Bir kez bile gebelik oluşsa derim ki en azından hamile kalabiliyorum o da yok işte 🥺
Sıkmayın canınızi Rabbim en güzeli nasip edicekki zamanını bekliyor herseyin en güzeli kalbinizden geçen herşey en kısa zamanda nasip olsun insaAllah 🤲🤗

Aynen ya en azından bi kere pozitif gorseydik o da yok bazen hiç olmicakmış gibi geliyor insana bn tüp bebeğe bile hazırladım kendimi bu tedavilerle olmicak gibi geliyor

X