Gebeliğe Hazırlık Şubat 2023 çatlatma iğnesi olanlar buyrun birlikte bekleyip güzel haberler verelim ❤️❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

seeymaaa

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2023
422
486
27
Merhabalar arkadaşlar pcoslu 26 yaşında 7 aylık evliyim pcosum olduğu için ilk evlendiğimde doktora gittim 6 ay olmazsa gel dedi bu ay gittim, adetimin 4. Günü günde 2 kez klomen verdi doktor, kullandım adetimin 13. gününde doktor kontrole çağırdı 2 tane 20 mm yumurtam olduğunu, tutarsa ikiz olabileceğini söyledi ve hemen ovitrelle yani çatlatma iğnesi yaptı şimdi bekleme zamanı siz de durumlar nasıl?

Bursadayım Müzeyyen hanıma gidiyorum Medicanada.. ben çok doktor değiştirdim kimisi sallamadı kimisi bişeyin yok dedi ama Müzeyyen hanım rahim filmi istedi ilk kez.. bende bayramdan sonra adetimin 11.günü çektiricem canım korkmuyorum benim ağrı eşiğim fazla olduğu için anestezisiz istedim :) filmden sonra şans %80 artıyo diyorlar bilmiyorum Alllah bilir yine ama bu ay rahim filmi önümüzdeki ay yeni tedaviye başlıcaz
Canım benimde ağrı eşiğim yüksek ben anestezi değil hafif sedasyon istedim. Kendimde olcam ama hafif uyku hali olacak. Benimde direk bu doktor isteyince hem garip geldi hem hoşuma gitti. Evet inşallah hsg sonrası ikimizde güzel haberler alırız canım ya

Konu açılalı olmuş biraz ama bnde klomene başladım kızlar olumlu sonuç alan varmı birde bişey sorucaktim normalde cuma kontrole gitmem lazım ama bayram, sonrasında da doktor yok size perşembe gitsem cokmu erken olur

Bende yeni başladim tesaviye doktorum 12 nisanda çatlatma iğnesi verdi belirli saatte ilişki önerdi biz de yaptik şimdi kan testi yaptirmak için perşembe gününü bekliyorum içimde ümit var

Merablar bende nisanın 12 de çatlatma iğnesi oldum doktor sonra düzenli ilişki dedi hepsini yaptm..aklima takilan ben kan testini ne zaman yapmalıyım iğnenin vurulduğu günden mi hesaplamalıyım yoksa ovulasyon hesabina göre mi

Merhaba hanımlar ben 15 aylık evliyim ve hiç korunmadık en başından çocuk istediğimiz için ama hiç pozitif sonuç alamadık eşimde bende muayne olduk ama ikimizde de sorun olmadığıni söyledi doktor geçen an klomen+ovitrello çatlatma iğnesi oldum adetim 4 gün gecikti ama sonra adet oldum bu ay tekrar klomene başladım bu gün de kontorele gittim sol tarafımda yumurtam gelişmisti yarın 10 da iğne yapıcam sizce bu süreçte nelere dikkat etmem gerek yardımcı olur musunuz

kızlar belirti her ay arayan ben normalde belirtiler oluyordu bazen dinliyordum çünkü kendimi ama maalesef hep yanılıyordum inanın bu ay hiç belirtisiz hamile olduğumu öğrendim ve doktora gittiğimde resmen şok yaşadım kese oluşmuş diyince.yıllardır belirti arardım

kızlar belirti her ay arayan ben normalde belirtiler oluyordu bazen dinliyordum çünkü kendimi ama maalesef hep yanılıyordum inanın bu ay hiç belirtisiz hamile olduğumu öğrendim ve doktora gittiğimde resmen şok yaşadım kese oluşmuş diyince.yıllardır belirti arardım
Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah hep öyle derler ya kafana takmadığında olur diye o şekilde olmuş sanırım sizinde

Aynen öyle oldu yine aklımdaydı hamile kalmak yumurtalık gününde sonra hiçbir belirti yaşamadığım için aklımın ucuna bile gelmedi Rabbimin ol demesiyle hersey oluyor birde zeytinyağlı incir denedim kaldığım ay

X