Gebeliğe Hazırlık Şubat 2023 çatlatma iğnesi olanlar buyrun birlikte bekleyip güzel haberler verelim ❤️❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

seeymaaa

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2023
422
486
27
Merhabalar arkadaşlar pcoslu 26 yaşında 7 aylık evliyim pcosum olduğu için ilk evlendiğimde doktora gittim 6 ay olmazsa gel dedi bu ay gittim, adetimin 4. Günü günde 2 kez klomen verdi doktor, kullandım adetimin 13. gününde doktor kontrole çağırdı 2 tane 20 mm yumurtam olduğunu, tutarsa ikiz olabileceğini söyledi ve hemen ovitrelle yani çatlatma iğnesi yaptı şimdi bekleme zamanı siz de durumlar nasıl?

Canım 3 yıllık evliyiz ama hiç bir şekilde ilaçla tedavi denemedik daha önce bu ilkti. Ama doktorum bu kadar güzel yumurtalara rağmen döllenme olmadıysa sperm ve yumurta buluşmamis demektir. Bı bakalim hsg sonucuna göre karar verelim dedi

Kaçıncı denemendi ki canım? Benim daha ilkti o yüzden istemedi herhalde ama tabi baştan bakılması daha iyi bir de hiç sorunum yok diyorsun ondan da akla o geliyor yapışıklık vs varsa açılır da bebişin gelir inşallah 🙏
Canım 3 yıllık evliyiz ama hiç bir şekilde ilaçla tedavi denemedik daha önce bu ilkti. Ama doktorum bu kadar güzel yumurtalara rağmen döllenme olmadıysa sperm ve yumurta buluşmamis demektir. Bı bakalim hsg sonucuna göre karar verelim dedi

Merhaba arkadaşlar 30 martta ovitrelle oldum bugün 15. Gün kasiklarimda hafif batma ve azıcık mide bulantısı var oruçtan mi bilmiyorum bebek mi var yoksa🥹 test yapsam çıkar mı fikriniz ne acaba ilk denemem de benim

Merhaba arkadaşlar 30 martta ovitrelle oldum bugün 15. Gün kasiklarimda hafif batma ve azıcık mide bulantısı var oruçtan mi bilmiyorum bebek mi var yoksa🥹 test yapsam çıkar mı fikriniz ne acaba ilk denemem de benim
Test iğne etkisiyle seni yanıltabilir. Umutsuz olma ama her belirtiyi de gebeliğe yorma. Ben çok büyük hayal kırıklığına uğradım. Kasıkta batma mide bulantısı uyku hali hepsi vardı ama negatif aldım

Kızlar bugün 16. Gündü. Kan verdim ve 51,36 çıktı. Doktorla da görüştük hamileymişimmm 🥰🥰
canım merhaba benim de 16.günüm 14.gün lekelenmem oldu testlerim dün de negatifti sen idrar testi yapmış mıydın? kan mı versem diye düşünüyorum idrarda çıkmıyor mu acaba adet olacak gibi ağrılarım vardı leke geldiği gün sonra kesildi

Ben adet oldum canım, ilk denememdii adetin 11.günü rahim filmi çekilecek🥲🥲
Hangi doktora gidiyorsun hangi şehirdesin canım. Benimde ilk deneme negatif oldu. Hemen rahim filmi dedi bana da doktor. Ben anlam verememistim ama bir çok insan daha iyi olduğunu söylüyor. Sıkıntının neyden kaynaklandığını anlamak için. Çarşamba günü hsg çekilecek benimde. Çok gerginim Korkuyorum

Hangi doktora gidiyorsun hangi şehirdesin canım. Benimde ilk deneme negatif oldu. Hemen rahim filmi dedi bana da doktor. Ben anlam verememistim ama bir çok insan daha iyi olduğunu söylüyor. Sıkıntının neyden kaynaklandığını anlamak için. Çarşamba günü hsg çekilecek benimde. Çok gerginim Korkuyorum
Bursadayım Müzeyyen hanıma gidiyorum Medicanada.. ben çok doktor değiştirdim kimisi sallamadı kimisi bişeyin yok dedi ama Müzeyyen hanım rahim filmi istedi ilk kez.. bende bayramdan sonra adetimin 11.günü çektiricem canım korkmuyorum benim ağrı eşiğim fazla olduğu için anestezisiz istedim :) filmden sonra şans %80 artıyo diyorlar bilmiyorum Alllah bilir yine ama bu ay rahim filmi önümüzdeki ay yeni tedaviye başlıcaz

Bursadayım Müzeyyen hanıma gidiyorum Medicanada.. ben çok doktor değiştirdim kimisi sallamadı kimisi bişeyin yok dedi ama Müzeyyen hanım rahim filmi istedi ilk kez.. bende bayramdan sonra adetimin 11.günü çektiricem canım korkmuyorum benim ağrı eşiğim fazla olduğu için anestezisiz istedim :) filmden sonra şans %80 artıyo diyorlar bilmiyorum Alllah bilir yine ama bu ay rahim filmi önümüzdeki ay yeni tedaviye başlıcaz
Canim fiyatı ne acaba

X