Aşılama Eylül de çatlatma iğnesi olanlar buyrun birlikte bekleyip güzel haberler verelimm💖

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Yaa o zaman yumurtlama zamanına göre doğru mu anladigim canım insallah vardır ya yarın mi çıkacak sonuçların Allah m insallah hayırlı güzel haber gelir sağlıkla

Yaa o zaman yumurtlama zamanına göre doğru mu anladigim canım insallah vardır ya yarın mi çıkacak sonuçların Allah m insallah hayırlı güzel haber gelir sağlıkla
Yarın çıkar herhalde canım bilmiyorum valla var mı yok mu hayırlısı olsun inşallah rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah

Allah razı olsun canım ama boşuna hemen sevinmek istemiyorum değilim diye düşünüyorum ama test öyle cıkınca şüphede kaldım belki bozulmuştur diye düşündüm bakalım artık
Hayırlısı olsun inşallah en sagliklisi en hayırlısı nasıl olacaksa öyle olsun canim

1 haftada 3 kere test yaptım ilk 10dk da hep silik çizgi çıkıyordu. 2 kere kan verdim 1 hafta arayla 0.200 çıktı malesef güven olmuyor net çizgi görmek daha iyi

Bizimde

Rahim filmini özelde yaptirdim doktorum kendi cekti zaten ağrı olmadı çok sukur surec biraz korkuttu sadece kocaelideyim kendi doktorum yapar aşılamayı memnunum çünkü insallah gerek kalmaz
Uzerinden baya gecmis ama canm rahim filmini hangi hastanede ve kime cektrdun canm doktrun kmdi acaba bende medara gidiyrm ama anestezilimi cekilsem cok kararsizim

Uzerinden baya gecmis ama canm rahim filmini hangi hastanede ve kime cektrdun canm doktrun kmdi acaba bende medara gidiyrm ama anestezilimi cekilsem cok kararsizim
Medarda çekildim anestezi almadim doktorum gerek duymadı canim bence alma ağrı adet sancısı gibi oluyor

Acaba şimdi napıyorsunuz hanımlar bu iğneden sonra bebisleriniz oldumu merak ettim doğrusu benim oldu elhamdülillah bir yaşına bile girdi bu ay Mevlam isteyen bekleyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…