Eylül'de Antalya'da Balayı :)

biyologizem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2011
247
20
Arkadaşlar mrb eylülde düğünüm var sonrasında Antalyada balayı düşünüyoruz Lara,belek yada side de..Ama o kadar çok otel var ki seçmek çok çok zor..Lara da concorde de luxe resort diye bi otel var fiyatı da 4 gece 5 gün 2100 tl hoşuma gitti aranızda giden varsa bilgi verebilir mi? Ayrıca farklı önerilere de ihtiyacım var teşekkürlerr:KK17:

eşimle ilk tatilimizi yaptığımız xanadu resort hotel belekte, memnun kalacagınızdan eminim bizde eylülde gitmiştik tarihi bir dokusu var fiyatlarda yıne o civarda, araştırın derim... şimdiden keyifli tatiller...:)

biz de eylülde side de commodore elite suites &spa da yaptık balayımızı kesinlikle öneririm memnun kalacağınız bir yer şimdiden mutluluklar :))

biz de eylülde side de commodore elite suites &spa da yaptık balayımızı kesinlikle öneririm memnun kalacağınız bir yer şimdiden mutluluklar :))

Çok tşk ederim ama burdan pek öneri alamayınca kendi başımıza karar verdik Antalya Belek Spice hotel :) sizede ömür boyu mutluluklar

cnm benimde düğünüm eylül :) biz kremlin palaca oteli ayarladık 5 gece 1950tl tuttu. bi bak istersen

Çok tşk ederim ama burdan pek öneri alamayınca kendi başımıza karar verdik Antalya Belek Spice hotel :) sizede ömür boyu mutluluklar

otelden memnun kaldımız mı acaba benimde düğünüm 2 kasımda balayı için daha otelimizi ayarlamadık.. spice hotele baktığımda güzel görünüyor ama hizmet kalitesi de önemli..

otelin herşeyi güzel herşeyi dört dörtlük ama en iyi tarafı yetişkin restoranı olması :) çocuksuz gürültüsüz sabah öğle akşam yemeğinizi yiyebiliyorsunuz :)
size iyi tatiller..bol hikayeli dönüşler. :)

ohh oh süper bol hikayeli dönmek üzere :KK76:

otelden memnun kaldımız mı acaba benimde düğünüm 2 kasımda balayı için daha otelimizi ayarlamadık.. spice hotele baktığımda güzel görünüyor ama hizmet kalitesi de önemli..

canım otel tam anlamıyla mükemmeldi şu da şöyle olsaydı iyi olurdu diyebileceğim tek birşey bile olmadı böyle bir balayını hayal bile edemezdim darısı başınıza :))

Denize havuza girebildiniz mı peki hava nasıldı acaba bazı oteller havuzu kapatıyormuş 28 Ekim'de bende balayına gidicemde spice i düşünüyorum

canım otel tam anlamıyla mükemmeldi şu da şöyle olsaydı iyi olurdu diyebileceğim tek birşey bile olmadı böyle bir balayını hayal bile edemezdim darısı başınıza :))

ya spice otel bizim seçeneklerimiz arasındaydı 1 saat önce eylül 2014 rezervasyon fiyatına baktım 7 gecelik tatil fiyatı vergisi hariç 6300 euro yazıyodu :26:

X