Eylül'de Antalya'da Balayı :)

artık çok geç aldık kiloları :2:
şaka bi yana mükemmel bi otel gerçekten

bizde voyage belek istiyoruz eylül 2014 tte gitmeyi düşünüyoruz fiyat konusunda bilgim yok fiyatlar nasıl bide deniz tarafına bakan oda nasıl deluxe oda nasıl nerelere bakıyo vs. çok soru sordum galiba kusuruma bakma :KK17:

bizde voyage belek istiyoruz eylül 2014 tte gitmeyi düşünüyoruz fiyat konusunda bilgim yok fiyatlar nasıl bide deniz tarafına bakan oda nasıl deluxe oda nasıl nerelere bakıyo vs. çok soru sordum galiba kusuruma bakma :KK17:

olur mu rica ederim sor tabi biz 23 eylülde gitmiştik deluxe odadaydık manzarasıda süperdi otel mükemmeldi biz etsden uçak dahil 4200 e gittik ama erken rezervasyondan daha iyi fiyata alabilirsin

olur mu rica ederim sor tabi biz 23 eylülde gitmiştik deluxe odadaydık manzarasıda süperdi otel mükemmeldi biz etsden uçak dahil 4200 e gittik ama erken rezervasyondan daha iyi fiyata alabilirsin

teşekkür ederim cevabın için. biz turlardan değilde direk otelin kendisinden rezervasyon yaptırmayı düşünüyoruz kasım aralık gibi rezervasyonlar başlıcak dediler bekliyoruz işte. internetten gördüğüm kadarıyla otel çok hoşuma gitti inşallah gidebiliriz :KK31:

Son düzenleme:
teşekkür ederim cevabın için. biz turlardan değilde direk otelin kendisinden rezervasyon yaptırmayı düşünüyoruz kasım aralık gibi rezervasyonlar başlıcak dediler bekliyoruz işte. internetten gördüğüm kadarıyla otel çok hoşuma gitti inşallah gidebiliriz :KK31:

otel ets turizmin olduğu için fiyatta değişiklik olmuyor diye biliyorum ama yinede takip et inşallah gidersinnn :)

canım biz 2100 liraya gittik 5 gün turdan almıştım erken rezervasyonla..

bilmem ben sitesinden baktım öyle yazdı vergisi hariç 6300 euro diyodu :KK53::KK53::KK53::KK53: en uygun odayı 900 euro gösteriyo. tur sayfasına bakınca eylül 2014 görünmüyo mart 2014e bakınca 1665 lira gösteriyo sotelin kendi sitesinde yine mart ayı aynı günlere 6300 euro gösteriyo :KK53:

Son düzenleme:
beebeğimmm :)) benm de favorim şu an voyage belek :)))
benm düğün eylülde evelallah ın izni ileee:)) deneyimlerini paylaş mutlakaaaaa

Yaaa süper süper :) bu yaz bile gitmeyi düşünüyorum
otel mükemmel çalışanlar öyle yemekler süper ela ela'ya mutlaka gidin :)
Kesinlikle balayı oteli.:KK9:

Yaaa süper süper :) bu yaz bile gitmeyi düşünüyorum
otel mükemmel çalışanlar öyle yemekler süper ela ela'ya mutlaka gidin :)
Kesinlikle balayı oteli.:KK9:
ela ela'derken tatlım :)) yahu deluxe odalardan tutacaz inşallah :))doya doya tatil yapmak istiyorum :)) 1,5 yıldır kesintisiz çalışıuyorumm :KK43: balayı da güzel olsun :)))
başka neler tavsiye edersin tatlımn :))

ela ela'derken tatlım :)) yahu deluxe odalardan tutacaz inşallah :))doya doya tatil yapmak istiyorum :)) 1,5 yıldır kesintisiz çalışıuyorumm :KK43: balayı da güzel olsun :)))
başka neler tavsiye edersin tatlımn :))

ela ela otelin a la cartlarından bir tanesi eğlence süper :) biz de deluxedeydik özel terası jakuzi şenzlongları :KK9:
ben sana oteli tavsiye ediyorum canım :KK51:

ela ela otelin a la cartlarından bir tanesi eğlence süper :) biz de deluxedeydik özel terası jakuzi şenzlongları :KK9:
ben sana oteli tavsiye ediyorum canım :KK51:

:))şimid deluxe oda ile standart deniz manzaralı oda arasında400 tl fark var..jakuzi için değer mi diye düşünüyoruz ancak görünümü güzel...
peki tecrübeli biri olarak sANA soruyorm balkonda jakuzideyken bizden başkası görür mü bizi...
ve de yapılamsı gereken aktiviteleri sendne beklerim :))

:))şimid deluxe oda ile standart deniz manzaralı oda arasında400 tl fark var..jakuzi için değer mi diye düşünüyoruz ancak görünümü güzel...
peki tecrübeli biri olarak sANA soruyorm balkonda jakuzideyken bizden başkası görür mü bizi...
ve de yapılamsı gereken aktiviteleri sendne beklerim :))

bende öyle düşünmüştüm ama deluxe olmanın ayrıcalıkları sadece oda içinde de değil her akşam seni arıyorlar a la cart rezervasyon için sen uğraşmıyorsun yer sıkıntısı olmuyor ve aynı zamanda sabah kahvaltınızı yarın odanızda mı istersiniz diye hergün soruyolardı.
biz terası çok kullandık deniz kum güneş güzel ama ben saatlerce duramıyordum çıkıyorsun bişeyler atıştırıp odaya çıkıp orda da güneşleniyodum jakuziyi de o sıra dolduruyordum arada serinlemek için :) yan terasları görebiliyorsun ama duvarlar düşey o yüzden tam ortada kalmıyorsun.. kimsede kimseyi görmek istemiyor zaten ben denk gelmedim :)

Merhaba arkadaslar.
Balayi icin antalyaya karar verdik. Ben otellerin balayi konseptlerini ve aktivitelerini merak ediyorum. Gittiginiz otellerin bu ozellikleri hakkinda bilgi verebilir misiniz lütfen?
Her yere yazdim kimse cevap vermiyor lütfen yardimci olun :KK43:

X