facebook kullananlar gelsin

elnare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2012
813
51
28
meraba ben facebook yeni kullanmaya basladim... ve arkadasim cok az aranizda face kullanan varmi eklesin Yada durtsun ben eklerim muabbete ordanda devam edelim benim profilim Mehmet Elnare :KK16:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1772 gün geçti.

ruhiahenk

sosyalleşmeye geldim
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
2.357
441
meraba ben facebook yeni kullanmaya basladim... ve arkadasim cok az aranizda face kullanan varmi eklesin Yada durtsun ben eklerim muabbete ordanda devam edelim benim profilim Mehmet Elnare :KK16:

bitanem face book arkadaşlıgını burda birleştirme derim
faceyi ne kadar uslu kullanırsan kullan sakat..
sadce gercekten tanıdıklarınla beraber ol
sanal arkadaşlarına deşifre etme derim..
sonuçta foto paylaşcaksın..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-11-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 171 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin ayak tırnakları, tırnak yataklarından çıkmaya başlayacaklar. Bebeğinizin bacakları uzadı ve daha gelişmiş durumdalar. Kış aylarında, özellikle ısınmak için kuru hava kullanılan ortamlarda, kendinizi sıkışık, sıkıntılı hissedebilirsiniz. Soğuk algınlığı ve burun tıkanıklığı olduğu zamanlarda da aynı şekilde kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Bebeğinizin hareket ettiğini hissetmeye başlayabilirsiniz. Ama 20 nci haftaya kadar bebeğinizin hareketlerini hissetmemeniz normaldir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

elnare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2012
813
51
28
bitanem face book arkadaşlıgını burda birleştirme derim
faceyi ne kadar uslu kullanırsan kullan sakat..
sadce gercekten tanıdıklarınla beraber ol
sanal arkadaşlarına deşifre etme derim..
sonuçta foto paylaşcaksın..
tesekkur ederim cnm ama fotoraf paylasmiyorum zaten bide feys bombos skldim hem oyledenetlemeden herkeside almam

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1772 gün geçti.