Fahriyee Evcen Üniversiteeliii olduu

minel axsxk

HİSLERİMİN TALEBESİYİM
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2008
1.200
15
8865.jpg
[/url][/IMG]

alkisalkisalkis

Kanal D'nin sevilen dizisi Yaprak Dökümündeki Necla (Fahriye Evcen), Boğaziçi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü'nü kazandı.:1shok:
Bravo vallaa

Son düzenleme:
ben de sandım özellerden birinde en dandik bölümde falan. helal olsun kıza. hem dizi hem özcan krosu hem boğaziçi. vay anam vay.

hoş pelin batu da ordan çıkışlı ama.. Allah sonunu hayır etsin :ecrin_bebek:

tebrik ederim bende de tv de gördümde
bu bölümü kazanmak cokmu zor kizlar
ben bilmiyorum mahsur görün sorumu

araştırdım bacıların olayın iç yüzünü aktarıyorum
efendim bu fahriye hanımefendi çift vatandaşlık sahibi güzel bir insan olduğundan, yabancı uyruklular için açılan çok kolay ve az kişinin katıldığı bir sınavla buraya yerleşmiş. yani öss sonucu değil, abla kasmamış. kolay yoldan kotarmış.:ecrin_bebek: bu işin girişi olduğu gibi bir de çıkışı vardır tabi görecez.

bogazıcını kazanmak hıcte kolay degıl kı .. helal vala :1ninca:

canm fahriye uzun süre almanya da yaşadığı için kendi okudugu üniversiteden buraya geldi,yani denklikle...
sonuç olarak burda okuyup kazanmadığı için çok çok yüksek puanla girmediğine adım gibi eminim yerimseniben

ben de sandım özellerden birinde en dandik bölümde falan. helal olsun kıza. hem dizi hem özcan krosu hem boğaziçi. vay anam vay.

hoş pelin batu da ordan çıkışlı ama.. Allah sonunu hayır etsin :ecrin_bebek:

pardon da ne bu aşağılamalar...
özel ünv e laf,okunan bölümlere laf,özcana laf...
siz hangi bölüm okudunuz pardon da...

pardon da ne bu aşağılamalar...
özel ünv e laf,okunan bölümlere laf,özcana laf...
siz hangi bölüm okudunuz pardon da...

özel üniye lafım yok, ama hak verirsiniz ki bu tür manken ve oyuncular genelde bu tür yerleri tercih ediyor. sebep malum. ha orda hakkıyla okuyup harikalar yaratanlar var mı var. müsadenizle boğaziçiyle oraların bi farkı olsun. :nazar: bi boğaziçili olmayarak bunu söylüyorum. özcana kro deme hakkı ise bana saklıdır, kendisinden 20 yaş küçük bi kızla birlikte olduğu için gözümde kronun da en alasıdır.

benim bölümümü sormuşsunuz, yıldız teknik mimarlıktayım. kendimi üstün gördüğümden değil, boğaziçiyi üstün gördüğümdendir, boğaziçinin de bunu hakettiğindendir.

ayrıca zaten hatun dikeyle gelmiş yanılmamışım.

ya nasıl girdiğini ne yapacaksınız.sonuçta mezun olmak için öyle iyi bir üniversite de çalışarak mezun olacak.bence nasıl girdiğinden çok mezun olup bölümü bitimesi daha mühim.

özel üniye lafım yok, ama hak verirsiniz ki bu tür manken ve oyuncular genelde bu tür yerleri tercih ediyor. sebep malum. ha orda hakkıyla okuyup harikalar yaratanlar var mı var. müsadenizle boğaziçiyle oraların bi farkı olsun. :nazar: bi boğaziçili olmayarak bunu söylüyorum. özcana kro deme hakkı ise bana saklıdır, kendisinden 20 yaş küçük bi kızla birlikte olduğu için gözümde kronun da en alasıdır.

.

ozman açıklamasını yaparsın yanlış anlamayız tatlım şakkıdı
aradaki yaş farkı nedeniyle insanlara kro diyosunuz yaa :1ninca: sizin gibi dandik olmayan bi bölümde(!) okuyan birine yakıştıramadm dogrusu sengözlerimebaksanab

aradaki yaş farkı nedeniyle insanlara kro diyosunuz yaa :1ninca: sizin gibi dandik olmayan bi bölümde(!) okuyan birine yakıştıramadm dogrusu sengözlerimebaksanab

dandik bölümdekiler özcanı çok seviyolarsa kendi bilecekleri iş, ben bir alaka kuramadım bölüm ve özcanla şakkıdı devlette okuduğumdan olsa gerek. sositososito

dandik bölümdekiler özcanı çok seviyolarsa kendi bilecekleri iş, ben bir alaka kuramadım bölüm ve özcanla şakkıdı devlette okuduğumdan olsa gerek. sositososito

ne alaka ki ...
alaka kuran sizsiniz ben degil ki...
yazdığımı bile anlamamşsn :nazar:

ben sadece sana yakıştıramadm insanları ayırt etmeyi dedim okadar

ayyyy daha ne dediğimi bile anlamıyosn.canm bnce yetr bşka topiklere kay:umursamaz:

ne alaka ki ...
alaka kuran sizsiniz ben degil ki...
yazdığımı bile anlamamşsn :nazar:

ben sadece sana yakıştıramadm insanları ayırt etmeyi dedim okadar

ayyyy daha ne dediğimi bile anlamıyosn.canm bnce yetr bşka topiklere kay:umursamaz:

aradaki yaş farkı yüzünden özcan "beyefendiye" kro dememi benim gibi "dandik olmayan bölümdeki" birine yakıştırmadığınızı söylemişsiniz. bu durumda alakayı kuran da ben değil siz oluyorsunuz. daha ne yazdığınızın farkında değilseniz başka topice "kayması" gereken de ben değilim. zemuszemus

tatlım senin gibi kültürlüden yaptığı yorumun yanlış oldugunu,yani beklemediğimi dile getirdim sadece.

ayyy bunaldım yaaa...güzel bi şekilde atışma bile olmuyo senle :)))

baydın beni...

X