Fal baktırmak istiyorum

ben karşısına oturur oturmaz ne soracagimi biliyordu yani :)) her söylediği çıkıyordu aslında ama günaha da giriyorsun inanarak yani ama insan canı çok sıkkın olduğunda çare arıyor kendine bsiler duymak istiyor. ama en güzeli bence git alışveriş yap bakım yaptır daha iyi gelir hem pişman olmazsin :)))
Sonra olan evliysen kocişlere evli değilsen baba parasına

Sanirim iyi bir konuda bahsetmemis korkmuşsunuz

Benle ilgili kısımları bildi canım.Şimdi korkuyorum biri çıkıp yok bu da değil,şu olacak.:)

O zaman ki sevgilimi çok seviyordum ben,
Bir de yıldız name instagram da görmüştüm dini bir fal diye bahsetmişti kadın bana

Anne ismi senin ismin falan hesap yapıyor,yıldızlara bakıyormuş..
Paralık bir şey değildi ama,öyle para falan vermedik biz.Yani çok gülünç bir şey verdik,o da ayıp olmasın diye

Ümraniyede bir yer. Hatta biz akıllılık edip,kendimizce ilişki durumunu sakladık arkadaşın.Madem bilsin bunu da diye eğleniyoruz.Arkadaşım nişanlı,yüzüğünü çıkardı ..Hayatımda biri yok dedi,Ona sen bu sene tanışıp evleneceksin o zaman dedi.Kızın düğün tarihi Eylül bu arada:)

Bana gelirseekkk ben böyle salak salak gülüyorum,inanmıyorum ya..

Ben de 1.5 ay sonra nişanlanacağım.Bana demez mi;senin işin olamayacak.Bu adam senin nasıbin değil vs.
Sen eşinle böyle tanışacaksın,şu kadar çoçuğun olacak.İşle ilgili ,sınavla ilgili şeyler de dedi,ama onları atsan tutar yanı.Saydı bana..

Ben hala gülüyorum da 1 ay sonra benim ilişkim bitti,karşı taraftan geldi teklif benlik değil.
Neyse ,bu kadın nasıl böyle bildi ya da attı tuttu bilmiyorum.

Ama son nokta:Ben dediği şekilde sevgilimle tanıştım.Dediği şekilde sonradan sevdim.Ama şimdi ayrılık rüzgarı esiyorr,yakın yani..

Evlenirsem,ve dediği şekilde çoçuklarım olursa inanırım yani artık.

Bu kadar da olamaz..
Ya o kadar falcıya gidip o kadar para kaptırdım, bana niye hiç böyle falcı bacı denk gelmedi :KK43:((( şaka bi yana ebced mi baktı, Kuran'la mı?

Benle ilgili kısımları bildi canım.Şimdi korkuyorum biri çıkıp yok bu da değil,şu olacak.:)

O zaman ki sevgilimi çok seviyordum ben,

Anne ismi senin ismin falan hesap yapıyor,yıldızlara bakıyormuş..
Paralık bir şey değildi ama,öyle para falan vermedik biz.Yani çok gülünç bir şey verdik,o da ayıp olmasın diye
Ben bir ara yıldız name ye baktırmak istedim 50 tl istedi yani dini bir fal mis günah değilmiş dedi eşler arası yapmak is kurmak amacı bağ da yapıyormus da sonradan vazgeçtim

Ben bir ara yıldız name ye baktırmak istedim 50 tl istedi yani dini bir fal mis günah değilmiş dedi eşler arası yapmak is kurmak amacı bağ da yapıyormus da sonradan vazgeçtim

Burda çok açık yazmak istemiyorum ama yıldızının tutup tutmadığını söylüyor.İlişkilerle olan kısımlar hep doğru ben başka şeyler de sordum ,onların cevabını da çok net verdi.B
izden sonra gidenler oldu.Onları anlatsam iyice kafan karışır
Şimdi benim olayımı çok net bildi,yalan yok.Ayrıntılı söyledi.
Ama diğer kız da bu kadar ayrıntıya girmedi.Bana döküldü resmen.

Şimdi benim yıldızım çok düşük normalde.Biraz aptal gelebilir ama bundan dolayı olabilir mi?

Bilemiyorum,çözemedim

Mrb ben Tarot falı baktırmak istiyorum aranızda hiç baktıran baktiŕıpta söyledikleri çıkan oldu mu yani gerçekten söyledikleri çıkıyormu fala inananlar ya da falsız kalmayanlar?
Çok detayına girmiycem sadece fallar külliyen yalan.. günahı da yanınıza zarar bir de cebinize zararı var tabi o devede kulak.. bir falcı anlatmıştı.. insan karta veya telveye bakıp da ne anlar saf salak veya çaresizler geliyo.. zaten biz de insan sarrafı olmuşuz iki yem atıp şöyle böyle sallıyoruz demişti.. bi kısmı daha var oralara hiç girmeyim bu saatte.. hem de yasak.. yani vaktine kendine yazık..

Ya o kadar falcıya gidip o kadar para kaptırdım, bana niye hiç böyle falcı bacı denk gelmedi :KK43:((( şaka bi yana ebced mi baktı, Kuran'la mı?

Ebced hesabı vardı canım..Sonra Kuran ı Kerim ve Su vardı yanında.Kuran dan okuyup ,suya bakıp söyledi.

Sonra olan evliysen kocişlere evli değilsen baba parasına
aynen ama ben daha cok hep çalıştim kalmadığinda anneye babaya ayyy suan düşünüyorum da ne sacmalamisim ayda 100-150 lira veriyoduk ya 3 sene önce surekli sürekli sonra niye param yok

Çok detayına girmiycem sadece fallar külliyen yalan.. günahı da yanınıza zarar bir de cebinize zararı var tabi o devede kulak.. bir falcı anlatmıştı.. insan karta veya telveye bakıp da ne anlar saf salak veya çaresizler geliyo.. zaten biz de insan sarrafı olmuşuz iki yem atıp şöyle böyle sallıyoruz demişti.. bi kısmı daha var oralara hiç girmeyim bu saatte.. hem de yasak.. yani vaktine kendine yazık..
Falcı kadın itiraf etmiş ne güzel :110:

aynen ama ben daha cok hep çalıştim kalmadığinda anneye babaya ayyy suan düşünüyorum da ne sacmalamisim ayda 100-150 lira veriyoduk ya 3 sene önce surekli sürekli sonra niye param yok
Ama sonuç önemli üzülme suan iyimisin peki

Burda çok açık yazmak istemiyorum ama yıldızının tutup tutmadığını söylüyor.İlişkilerle olan kısımlar hep doğru ben başka şeyler de sordum ,onların cevabını da çok net verdi.B
izden sonra gidenler oldu.Onları anlatsam iyice kafan karışır
Şimdi benim olayımı çok net bildi,yalan yok.Ayrıntılı söyledi.
Ama diğer kız da bu kadar ayrıntıya girmedi.Bana döküldü resmen.

Şimdi benim yıldızım çok düşük normalde.Biraz aptal gelebilir ama bundan dolayı olabilir mi?

Bilemiyorum,çözemedim
Bu hoca gibi bir şey mi yani halam da hocaya oğlunu baktirmisti işte 60 yaşında ölcek çok zengin olcak falan bilmiyorum ince bir noktası olsa gerek bu Kahin gibi bir şey her halde senin bu kadar herseyini bilmesi gerçekten çok düşündürücü atsa anca bu kadar tutar dı yani :eek: umarım sonunuz da güzel olur ayrılmayın ya :KK43:

ben gidiyordum falciya karsilikli fal bakiyorduk. artik kanka olmuştuk. bana oturmaya falan geldi düşün :KK70: beni o kadar iyi taniyordu ki ben daha oturur oturmaz başlıyordu :KK70: sonra baktim hep olumlu giden seylerim olumsuza dönüyor. işlerim olmuyor. 2 sene once biraktim fali

Mantıklı geldi bu bana yalnız,faldan sonra işlerin bozulması..

Benim de böyle oldu çünkü..

Neden yicekmissin o_O
Günah diyorum ya hani dini şeyler yasak.. gerçi sizin konuda dert değil.. böyle bi bölüm var mı forumda onu da bilmiyorum..
Son bir şey diycem sizler de diyosunuz günah diye.. farkındasınız yani.. gaybı Allahtan başka kimse bilemez.. bulaşmayın bu işlere.. istediğiniz şeyleri duayla Allahtan isteyin.. iyi geceler hanımlar..

Günah diyorum ya hani dini şeyler yasak.. gerçi sizin konuda dert değil.. böyle bi bölüm var mı forumda onu da bilmiyorum..
Son bir şey diycem sizler de diyosunuz günah diye.. farkındasınız yani.. gaybı Allahtan başka kimse bilemez.. bulaşmayın bu işlere.. istediğiniz şeyleri duayla Allahtan isteyin.. iyi geceler hanımlar..
Teşekkür ederim iyi geceler

Yasakmış,artık yorum yapmıyorum
O zaman hoca dır neden diye sorarsan ben bir ara çok aşırı sinirli ve depresif dim herkeze bağırıp çağırıyorum neden siz evden boguluyordum annem bu böyle olmicak dedi beni hoca ya baktirmiş Muska vermiş aşırı nazı var ve büyü gibi bir şey var üstünde bunu taksın demiş boynumda suan inancimdan mi bilmiyorum Allah bilir ama suan gayet sakinim parazitler dışında sana denk gelen de böyle biri olsa gerek bir de birsey sorucam inşallah allahın izniyle gibi kelimeler kullandı mi sana anlatirken

O zaman hoca dır neden diye sorarsan ben bir ara çok aşırı sinirli ve depresif dim herkeze bağırıp çağırıyorum neden siz evden boguluyordum annem bu böyle olmicak dedi beni hoca ya baktirmiş Muska vermiş aşırı nazı var ve büyü gibi bir şey var üstünde bunu taksın demiş boynumda suan inancimdan mi bilmiyorum Allah bilir ama suan gayet sakinim parazitler dışında sana denk gelen de böyle biri olsa gerek bir de birsey sorucam inşallah allahın izniyle gibi kelimeler kullandı mi sana anlatirken

Evet,insallah kullanıyordu hep

X