Fal Sepeti Deneyimleri

Aynen, Derin Hisler’in bana da hiçbir dediği tutmadı, vadesi falan da çıkmamıştı. Üstelik detaysız ve üstünkörüydü. Kendini övmeye gelmiş anlaşılan...
Adından belli Fal Sepeti için geldim diye bende bir aralar orda çalıştım adımı duyurmadim hiç bence o tarz sitelerde çalışmak enayilik sen o kadar fal bakıyorsun parayı patron aliyo sana ucre birini veriyor nerdeyse

Burada da paylaşmak istiyorum
Merkür kedisine fal baktırdım,kartları sevmiyorum ve ilk falını ilk etapta karışık bulduğumu yazmıştım
Kendisine 2 kere tarot - kere de katina baktırdım ve burada görüşlerimi yazdım
Kendisine bugün fiyat sordum bana dediğini yazacağım zira inanılmaz rahatsız oldum
Burada ki paylaşımlarıımın ekran görüntüsünü kendisine atmışlar
Bana dediği şu
“Beni arayıp söyleseydiniz neden orada yazdınız “
Eğer paylaşım yapamayacaksam platform neden var merak ediyorum
Ayrıca,bu aktarımı yapanların sanırım işi yok yapacak

Bu kirli aktarımdan vazgeçin lütfen ve ilk falı da bir şekilde tutarlı oldu kısmen

Merhaba buralarda yeniyim hangi uygulama kullanıyorsunuz fal için bende baktırmak istiyorum tavsiye ettiğiniz vs var mı pek bilgim yok online fal hakkında

kızlar burçak demir adlı kullanıcıya katina attım anlıkta iyiydi sorularımı yanıtladı ekstradan kart çekti çok uçuk şaşırtıcı şeyler söylemedi daha önceden baktirip anlattıklarını yaşayan var mı burada? ya da kimleri önerirsiniz uygun fiyatlılardan

Şuanda Akın kurt popüler onun yorumlarını baya ınceledım canlı yayınlarını da ızledım. Buradan kendisine fal gönderenler yanıtlarsa bende denemek ıstıyorum kendısını :)

Şuanda Akın kurt popüler onun yorumlarını baya ınceledım canlı yayınlarını da ızledım. Buradan kendisine fal gönderenler yanıtlarsa bende denemek ıstıyorum kendısını :)
ben simdi faldan geldiim efsun zengin muhtesemdi muh te sem tek kelimeyle... akın kurta bakayım teşekkür ederim hiç rastlamamıştım öyle birine

Kızlar savaş atılgana baktırıp memnun olan var mı? Bir arkadaşım atmış falı, iki gündür bekliyorum diyo. İptal et dedim bilemedi o da.

Kızlar savaş atılgana baktırıp memnun olan var mı? Bir arkadaşım atmış falı, iki gündür bekliyorum diyo. İptal et dedim bilemedi o da.
ben de dün gece atmıştım sabah yorumlamış beklettiği için de özür amaçlı tarot desteklemesi de yaptı bakımına gelecek olursam gerçekten en yakın arkadaşımın bile söyleyemeyeceği çok derin konuları bildi bazı yerlerde kanım dondu ama bazı kısımlarda bir o kadar tezattı %30 oranında bir yanılma payı var anlık durum için kendi adıma konuşacak olursam. ama denenebilir diye düşünüyorum bence kesinlikle boş değil hisli biri eminim

Canım çok teşekkür ederim. Savaş sisteme girmediği için zaman aşımına uğramış ve iptal olmuş.

Merhaba ,buraya fal sepetinde cok fal baktirip cok yorumlar yazmistim ama fali hayatimdan cikardigim icin de uzun zamandir bakmiyordum .Kardesimin sıkıntılı bir süreci oldu ailesel ve nadide hanzade ye fal atmis.Nokta atislari ve kisilik analizleri iyi vs dedi gelecek icin vade verip net konusmus.Yorumcunun hakkinda cok olumlu yorumlar yazmislar.5 tam puani varmis vs ve dediginin vadesine kadar ciktigini yazmis tonlarca kisi.Kardesime de güzel şeyler söylemis insallah cikar deyip umut ediyo.Burda ona baktirip fali ,vadesi cikan var mi acaba? Altina yorum yazan kisiler neden burda olmuyo genel olarak :) olumsuz yorumlarini burda okudum bi kac yerde.Bazi yorumcularin altinda da cok olumsuz yorumlar oluyo ama Nadide hanzade de yok.Bilgisi olan var mi?

Arkadaşlar selam, fal sepetinde yeniyim, binnaz ablada artık uzmanım sanırım çok sık aralıklarla çok sık fal atıyordum çoğunlukla aynı yorumculara ama burayı görünce fal sepetini denemek istedim. Bir kere düştük bu fal çukurunu bu psikolojilerdem kurtuluncaya dek bu bizim guilty pleasure olmaya devam edecek sanırım
Fal sepetinde en iyi dediğiniz, anı ve gelecekteki dedikler, tarihleri ilk bakım dahil çıkan var mıdır net olarak? Tavsiyenize göre hareket etmek isterim açıkçası.

Sevgi Derman

Öyle miii? Denemek isterim kesinlikle. Ben de sizin bu forumdaki deneyim ve yönlendirmelerinizle açıkçası hareket edip fal sepetinden bakım almak istedim geçen haftadan bu yana. Maalesef, hayatımda bir dönüm noktasında olunca, ve evlendik evlenicez derken aylardır aynı muhabbetler dönüp, tam sonuca ulaşacakken,hiç bir pürüz yokken güya, ve birbirimizi seviyorken, sevdiğim adamın korkaklığı ve evliliğe henüz hazır olmamasından dolayı bildiğimiz yarı yolda bırakılınca evlilikten dönünce, psikoloji ister istemez alt üst. Toparlanma süreci ağır geçiyor, hep motive ve mutlu olacak şeyleri yapmaya çalışsamda bu bir süreç olsa da hepsini bilmeme rağmen yine de bu şekilde yaşanması gereken süreç yaşanıyor bir iyi bir kötü vaziyette. Zor, hayattaki çoğu şey gibi ama hep umudu dik tutma peşindeyim hala. Ve açıkçası, psikolog seanslarındansa bu fal ve yorum alma yöntemi bence çok daha uygun fiyatlı ve keyifli olmakta. Bir de güvenilir birilerini bulduk mu danışmak için oh oh tadından yenmiyor

Sizle fal sepeti deneyimlerimi paylaşmak istiyorum bende, sizin en çok yorum aldığınız isimlerden olduğunu düşündüklerimden almaya çalıştım bende ve gözlemledim tabi bu süreçte
Bir kere hediye fallar denilen kahve falları şu havuza düşenler bence baştan savma yapılıyor ve 2 hediye fal baktırdım şimdiye dek 2side full tutarsız ve olumsuz yapılmıştı neye dayanarak onu anlayamadım hediye fal diye mi acaba ve yollamayalım hediye fal ona göre bak olumsuzun da olumsuzunu duyarsınız mı demeye getiriyorlar belki de sadece öyle denk geldi
Burcu karen diye birine baktırdım ama baya geğire geğire kadın bakım yapmış bana Baya güldüm ve sinir bozucu aslında ama modumun iyi olduğu bir anda dinlemiştim çok takmadım o yüzden doğrusunu bildiğim şeyler olduğu içinde sonuçta yaşayan biziz herşeyimizi neyse.
Bakımda çok olumsuz asla dediği şeylere, falla ilgili soru sorup cevap aldığımda, cevap kısmında da olumlu bir şeyler söylemiş kafalar gitti karıştı kısacası ne doğru ne yanlış ki çok önemsememek gerektiğini onun bakımını düşünüyorum bilmemekle beraber daha önce bu yorumcudan yorum alan var mı ama?
Arven Kaya da hediye falımı almıştı havuzdan ama o da benzerdi olumsuz yorum yapmış olmak için olumsuz yapmıştı pembeci değilim demek istercesine.
Duygu Aura ‘yı
Ben beğendim duygunun enerjisini, baştan aşağı doğruydu anlık tüm söyledikleri ve hisleri ona eminim, hatta şaşırtan bir kaç görüşü oldu sadece aklımdan kendi kendime geçirip zamanı gelince söylemek için notunu aldıklarımı bile söyleyince hislerinin gerçekten de olduğuna kanaat getirdim onunda olumsuz söyledikleri varda ama tabi neyse o olan olumsuzluklar. Ama gelecek tahminleri, olacak, yapacak dedikleri çıkar mı onu görücez tabi. Ben de nefret ettim çünkü inanın, tarihi-vadesi yaklaştıkça ötelenen, daha geç tarihe atılan gelecek tahminlerimden, umarım bunda öyle olmaz ki o tarih gelip geçmeden de kendisine baktırmam sanıyorum. Bir görelim önce.
Ayten ce ‘yi de beğendim. Çok doğru ve tutarlı söylemleri vardı, anı birebir bildi, ama Duygu dan farklı olarak tarihi daha geç verdi, eylül de duygunun dediği mesela kasım oldu Ayten ce de ve daha farklı bir şekilde gerçekleşeceğini söyledi ama onunkide kendimizi tanıdığım için çok çok tutarlıydı olabilcek ihtimaller arasındaydı. Hangisi daha doğru ya da bir şekilde ikisi de doğru çıkacak mı gerçekten canı gönülden inanmak istedim ve isterdim de. Baktıranınız varsa ve çıktıysa dedikleri bu iki yorumcununda dediği şekilde beni de bilgilendirirseniz gördüğünüz takdirde çok sevinirim.
Sırada Akın Kurt ve Gökhan Keskin var baktırmak istediklerim sizden gelen geribildirimlere göre.

Ha bir de Didar Evren deneyeceğim ona da iyi demişsiniz hep, bir itirazınız yoksa şayet
Mutlu bayramlar herkese sevgilerimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…