Fal Sepeti Deneyimleri

Merhaba,Ben de firuze sanli yi soracaktim.Bu sabah baktirdim.Fena degildi.Olumlu seyler de söyledigi icin merak ettim batiran var mi ?
Ben baktırdım ona 2 ay kadar önce, ben de epey beğenmiştim henüz vadelerine var söylediği ama bana da çok gerçekçi yönde umut verici şeyler söylemişti.uZun ve özenli tek tek tüm sorularıma cevap niteliğinde yorum yapmıştı

Tesekkur ederim.Bana da 2 ay sonrasi icin vade verdi.Umarim cikar. Bu arada elena günce ise tam tersi olumsuz konusmustu ayni sey icin ama bilemiyorum...

Tesekkur ederim.Bana da 2 ay sonrasi icin vade verdi.Umarim cikar. Bu arada elena günce ise tam tersi olumsuz konusmustu ayni sey icin ama bilemiyorum...
Ben de su falı baktırmıştım, aslında yorumları çok güzeldi ve geçmişi, beni anladığını düşünüyorum ama benim pek umudum kalmadı. Çıkıp çıkmadığını anlayabilmem için az bir zaman kaldı, çıkarsa mutlaka yazarım.

Elena ya hiç baktırmadım ama enerji uyuşması olayı giriyor devreye bazen de bu doğru. Bir de ne falı baktırdığımızla da alakalı sanırım bazen en doğrusu kahve falları deniyor bazen tarot, katina o konuda ben de karışığım ama sanırım en doğru ve gerçek çıkanları su ve yıldızname olması gerek bu durumda eğer yorumcu gerçek ve hissiyatlı bir yorumcuysa şayet

Şöyle diyeyim; Benim icin cok önemli bir sürec mevcut ve bunun icin haziran ayindan beri 5 yorumcuya danistim fal sepetinde.Nadide Hanzade su faliydi,bu sonbahar icin olumlu vade verdi.Özlem yilmaz su faliydi ,o da bu sonbahar icin olumlu dedi,Nesibe haziranda bakti tarottu, olumlu konustu ama 1,5_2 yili vade verdi.Firuze sanli su faliydi,sonbahara olumlu vade verdi.Elena Günce tarottu,olumsuz konustu ,vade hic vermedi. Bilemiyorum.Zaten sonbaharda olursa 3 yorumcunun dedigi cikmis olur.Yazarim ben de buraya.Uzun zamandir ara vermistim baktırmiyordum ne güzel ama öyle duruma geliyor ki olaylar dayanamiyorsunuz.. Her baktirdigimda da pisman oldugum bir gercek..

Şuan benim cümlelerimi bana söylemiş gibi oldun, aynı şeyi hissedip düşünüyorum ve sürecimin başlaması benim de haziran ayı ve arada durulup arada coşuyorum ben de bu fal konusunda. Umarım hepimiz için en hayırlı ve mutlu olcağımız nasıl olcaksa o şekilde olsun dileğim budur

Ersan sama attığım falın aynısını yaşadım konu sahibinin ön yargısına uyup o kadar zaman baktırmamıştım 15 gün önce elime geçen bir krediyle bakım yaptırdım uzun bir sesli yorum dinledim çok heyecanlandım hemen fal attım bide buraya yazmak istedim o kadar para harcadığım falcılar bilememişti

Cok sevinirim yazarsaniz sonucu
Merhaba, Firuze Eylül 15'ten sonra Eylül ayı içerisinde bir adımla gelişmeler olmaya başlayacak demişti. Tam dediği gibi olmadı ama 9 aydır görmediğim adam hiç ama hiç beklemezken bugün pat diye karşıma çıktı, ayak üstü de olsa konuştuk. Yani Eylül'de birşeyler olacağını bilmiş diyorum ben çünkü daha önce hiç kimse bende tarih tutturamamıştı. Bir de ek olarak Gökhan Keskin 22 Eylülden sonra karşılaşacaksınız demişti. Bundan sonraki gelişmeler de dedikleri gibi olur mu bilmiyorum ama burda yine paylaşırım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Cok tesekkur ederim bilgilendirme icin Hayirlisi olur hakkinizda insallah.Firuze Sanli bana da eylül ayinda baktirdigimda 2 ay icinde ve özellikle Kasım ayi itibari ile demisti güzel bir seyin vadesi icin.Umarim cikar ,cok isterim cikmasini dedigi şeyin Cikarsa bilgilendirme yaparim burdan ben de.

Uygulamada şu an indirim varmış. Önceden Alya Ar'a ve Derin Hisler baktırıp memnun kalmıştım. Şimdi kime baktırmamı tavsiye edersiniz, fikri olan var mı?
Ben aldım 3000 kredi 150 tl nerdeyse bedava :) Fal seviyorsanız kesin alın kızlar 2 günlükmüş bende Akın ve Fulya'ya baktırdım. Hele Fulya yıldızname de çok iyi mutlaka baktır derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…