Fal Sepeti Deneyimleri

Bende ikinci kez atmayı düşünüyordum, ilk falında iş ile ilgili tek tutturan o o kadar falcı içerisinde. Genelde yorumlara baktığımda olumsuz yorum yapan biri ama pembe fal baktığını hiç okumamıştım. Acaba bu hesaplama falan dediği şeylere göre mi hep yorum yapıyor bilemedim.
Aynen ben de hep olumsuz yorum yaptığını okuyorum burda. Ya da enerjim tutmadı diyip iade yapıyomuş. Benimle tutmadı demek ki :) ilginç.

Kahin Kraliçe patladı. 💣 İyi ki iade almışım. 🙏🙏🙏

Hmm... Ben de bayılmamıştım ona ama 7’li bir vade vermişti (ayın 7’si, 7 hafta falan gibi genel) ve artık tesadüf müdür nedir, geçen ayın 7’sinde bir şey oldu da, öyle wowwww dedirtecek bir durum değildi.
Bu arada listeye Uyumsuz’u koymamışım galiba, onun yerine 2 kez Namaste yazmışım. İkisi de aynı doğrultuda konuşup biraz tutturanlar arasında.

Fal baktiracak biri kalmadi desene.Bu ne böyle .

Kalmadı gerçekten :) Kendimi deneyeceğim artık. Tarot için net tarih hesaplama yöntemleri var, onları bulup kullanacağım. Beklediğim resmi bir evrak var, olumlu olumsuz er geç elime geçecek olan. Geliş tarihini tutturabilirsem artık paso kendime fal atacağım :))

Hmm... Ben de bayılmamıştım ona ama 7’li bir vade vermişti (ayın 7’si, 7 hafta falan gibi genel) ve artık tesadüf müdür nedir, geçen ayın 7’sinde bir şey oldu da, öyle wowwww dedirtecek bir durum değildi.
Bu arada listeye Uyumsuz’u koymamışım galiba, onun yerine 2 kez Namaste yazmışım. İkisi de aynı doğrultuda konuşup biraz tutturanlar arasında.
Kim için fal baktırıyorsak bu halimizi görse bırak acımayı daha da kaçar... 🤦🏻‍♀️🤣

Yakın zaman için vade vermiş üçü de. Melisa Donukuk ayrıca mühim olan konu için de vade verdi.
Alex pek vermiyo da ondan sordum :) Yani aslında bence tamamen kart üzerinden yorum yapıyo. Şöyle bir örnek vereyim. Bir arkadaşımı sevgilisi terk etmişti. Kız baya üzgün ama tabi çocuğun geri döneceğine de o kadar inanıyo. Alexe fal yolladı. O katina falında ne alyanslar yakutlar güneşler vs bütün muhteşem kartlar toplanmıştı. Tabi fal yorumu da süper oldu. Ama 2-3 hafta sabrettikten sonra arkadaşım barışmak istedi. Çocuğa yalvarma durumuna kadar gitti. Tabi çocuğun verdiği yanıt. Yapamıyorum.Seni sevmiyorum. Aslında hiç sevemedim. Uğraştım ama olmadı şeklindeydi. Bahsettiğim 3 yıllık ilişkiydi birde. Aslında yorumcular bizim seçtiğimiz kartlara bağlı kalmamalı. Kendileri seçmeli ki gerçeği yansıtsın. Çünkü o dk enerjimiz neyse kartlar ona göre şekilleniyo.

Fal baktırdığımız kişiler bu halimizi görse bırak acımayı daha da kaçarlar... 🤦🏻‍♀️🤣

Kaçarlar mı, yoksa kıs kıs gülerler mi, bilemedim... “Şu saflara bak, benim kafadan attıklarımı kendilerine aylarca umut malzemesi yapıyorlar hohoho! Neyse, sayelerinde bu ayki doğalgaz faturamı da dert etmeme gerek kalmadı” gibisinden

Kaçarlar mı, yoksa kıs kıs gülerler mi, bilemedim... “Şu saflara bak, benim kafadan attıklarımı kendilerine aylarca umut malzemesi yapıyorlar hohoho! Neyse, sayelerinde bu ayki doğalgaz faturamı da dert etmeme gerek kalmadı” gibisinden
Fal baktırma sebebi olan beylerimizi diyorum ama söylediğin kişiler konusunda da haklısın. 👏👏👏

Alex pek vermiyo da ondan sordum :) Yani aslında bence tamamen kart üzerinden yorum yapıyo. Şöyle bir örnek vereyim. Bir arkadaşımı sevgilisi terk etmişti. Kız baya üzgün ama tabi çocuğun geri döneceğine de o kadar inanıyo. Alexe fal yolladı. O katina falında ne alyanslar yakutlar güneşler vs bütün muhteşem kartlar toplanmıştı. Tabi fal yorumu da süper oldu. Ama 2-3 hafta sabrettikten sonra arkadaşım barışmak istedi. Çocuğa yalvarma durumuna kadar gitti. Tabi çocuğun verdiği yanıt. Yapamıyorum.Seni sevmiyorum. Aslında hiç sevemedim. Uğraştım ama olmadı şeklindeydi. Bahsettiğim 3 yıllık ilişkiydi birde. Aslında yorumcular bizim seçtiğimiz kartlara bağlı kalmamalı. Kendileri seçmeli ki gerçeği yansıtsın. Çünkü o dk enerjimiz neyse kartlar ona göre şekilleniyo.
Kesinlikle katılıyorum, bu yüzden ben kart falı göndermiyorum.

Fal Sepeti iletişim bölümüne yeni yorumcular istemiyoruz diye yazalım, ben yazdım. Hem deneyimsiz oluyorlar, hem de bildiğimiz yorumcular bu sebeple sisteme sık sık girmiyor. Ayrıca ben yeni yorumcuya nasıl güveneyim, 3 tane fal bakmış muhteşem yorumları var. Tellwe’deki gibi istediğimiz yorumcuya istediğimiz zaman fal gönderelim, enerjisi iyi olduğu zaman baksın.

Fal Sepeti iletişim bölümüne yeni yorumcular istemiyoruz diye yazalım, ben yazdım. Hem deneyimsiz oluyorlar, hem de bildiğimiz yorumcular bu sebeple sisteme sık sık girmiyor. Ayrıca ben yeni yorumcuya nasıl güveneyim, 3 tane fal bakmış muhteşem yorumları var. Tellwe’deki gibi istediğimiz yorumcuya istediğimiz zaman fal gönderelim, enerjisi iyi olduğu zaman baksın.
Seni fabrikan falan mı var? :) Neredeyse bütün falcılara baktırmışsın zaten kendine gel artık. Hayır bakıyorum neredeyse hepsine iki kez baktırmışsın.

Seni fabrikan falan mı var? :) Neredeyse bütün falcılara baktırmışsın zaten kendine gel artık. Hayır bakıyorum neredeyse hepsine iki kez baktırmışsın.
İlk zamanlarda baktırdığım tüm fallar çıkıyordu, bu sebeple tekrar fal gönderdim. En azından yakın zamanda olacak dedikleri oluyordu, asıl mühim olan konu olmasa da. Fabrikam olsa hepinizin falları benden olurdu. 🤣🤣🤣 Bazılarından iade aldım, bazılarıysa hediye edilen fallardı.

Arkadaslar , burda sıklıkla adini duydugum ama hic baktirmadigim yesil cingeneyi gercekten tavsiye eder misiniz? Bir de şartli fal ne demek? Yesil cingeneye sartli gönderdim vs gibi ibarelerle okuyorum .Aydinlatirsaniz sevinirim.

Ben üç yıl önce bir kere baktırmıştım o zamanlar aklımda biri vardı olacak demişti olmadı bi daha atmam

Geysu nerde bakıyor?

Geysu bana 2-3 yıl önce aşırı pembe bi fal atmıştı çıkmadı hatta forumdaki binnaz abla konusunda baya övülüyordu o yüzden çok inanmıştım falına ama olmadı ne yazıkki

❓ Aşağıdaki yorumcular son umudum... 😢 Çıkan/çıkmayan fallarını yazarsanız sevinirim. 🙏🙏🙏

Yakın gelecek vadeleri:

Didar Evren (Şubat 2020) (Bu tarihe kadar olmaz dedi, vade vermiş sayılmıyor)
Fulya Nas (2) (Mart 2020) (İlk falındaki vade patlamıştı)
Berke Gürsoy (Mart 2020)
Derin Hisler (Mart 2020)
Alev Seçkin (Mart 2020)
Nisan Yıldız (Mart 2020)
Oya Boran (Mart 2020)
Neva Demir (3) (Mart 2020) (İlk falındaki vade patlamıştı)
eflin4 (Tellwe) (Mart 2020)
FALCANANAY (Tellwe) (Mart 2020)
Gaus (2020 yılının ilk 3 ayında)
Zeliş Can (Mart 2020’den sonra)
Zeliş Can (3) (Nisan 2020)
Su Mutlu (3) (Nisan 2020) (İlk falındaki vade patlamıştı)
Yorumcu Zeus (Nisan 2020)
Çiğdem Atlı (Mart 2020) (Farklı kişiler de söyledi)
Çiğdem Atlı (2) (Nisan 2020) (Sorduğum kişi için)
Özgür Can (4) (Nisan 2020) (Diğer fallarındaki vadeler patlamıştı)
Asu Çiftçi (Nisan 2020)
Asu Çiftçi (2) (Nisan 2020)
Anette Claire (Nisan 2020)
Duygu Aura (2) (Nisan 2020)
Ayışığın (Nisan 2020) (İki kişi söyledi)
Ellynore (Tellwe) (Nisan 2020)
kehanettin (Tellwe) (Nisan 2020)
UYUMSUZZ (Tellwe) (Nisan 2020)
UYUMSUZZ (2) (Tellwe) (2020 yılında)
elifsucan (2) (Tellwe) (Bahar ayları)
Utku İnanç (2) (Mayıs 2020)
Burcu Karen (Haziran 2020) (Farklı bir kişi daha söyledi)
Burcu Karen (2) (Mayıs 2020) (Sorduğum kişi için)
Burcu Karen (3) (Temmuz 2020) (Sorduğum kişi için)
Yağmur (Yaz ayları)
BANUYILMAZ (Tellwe) (Temmuz fakat ne olacağını söylemedi)
Melisa Donukuk (3) (En geç yaz ayları, hissiyatı Nisan 2020)
Yağmur Sothis (İhtimal olarak 2020 yılının ortaları, Ekim’e kadar bir şey olmazsa umudumu kesmeliymişim. Fakat 2020’nin sonunda ciddi bir ilişki ihtimali)

Didar evren, Zeliş can, Asu çiftçi, Uyumsuz, Yağmur sothis, Oya boran, Berke gürsoy bana platonikle olacak diyenler. Patır patır patladılar + yağmur da öyle gözümden kaçmış adı hatta en gürültülü o patladı tek bir kelimesi mi çıkmaz bir falın

Ben üç yıl önce bir kere baktırmıştım o zamanlar aklımda biri vardı olacak demişti olmadı bi daha atmam

Geysu bana 2-3 yıl önce aşırı pembe bi fal atmıştı çıkmadı hatta forumdaki binnaz abla konusunda baya övülüyordu o yüzden çok inanmıştım falına ama olmadı ne yazıkki

Didar evren, Zeliş can, Asu çiftçi, Uyumsuz, Yağmur sothis, Oya boran, Berke gürsoy bana platonikle olacak diyenler. Patır patır patladılar + yağmur da öyle gözümden kaçmış adı hatta en gürültülü o patladı tek bir kelimesi mi çıkmaz bir falın
Melisa Donukuk ve Yorumcu Zeus’u denediniz mi?

İlk zamanlarda baktırdığım tüm fallar çıkıyordu, bu sebeple tekrar fal gönderdim. En azından yakın zamanda olacak dedikleri oluyordu, asıl mühim olan konu olmasa da. Fabrikam olsa hepinizin falları benden olurdu. 🤣🤣🤣 Bazılarından iade aldım, bazılarıysa hediye edilen fallardı.
:nazar: İyi bari en azından ilk fallar çıkmış bende oda yok. Herkes pembe masallar anlatıyor bana :KK43:

X