FANTASTİK 4LÜ ÇAYI KULLANAN

eskidengulerdi

Bismillahirrahmanirrahim - 02/10/2017
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2017
238
808
SOSYAL MEDYADA ÇOK REKLAMINI GÖRDÜM. BEN DÜN BAŞLADIM. BU ÇAYI KULLANAN VAR MI ACABA ??? ETKİSİNİ GÖREN VAR MI ?

kullanmadım fakat içeriğindeki bitkileri inceledim enzim değeri olarak oldukça başarılı görünüyor.

Selam ben aktarda gördüm diyet eşliğinde zayıylamaya etkisi olançayları incelerken bana bu çayı önerdi ben de aldım çayı içtikten sonra evden dışarı çıkma diyede uyarı da bulunmuştu☺ama ben dikkate almadım amaan ne olacakki ben okadar bekunis içiyorum hiç etkilemiyor diye alay ettim içimden kendime bitki çayı karışımı yaptım içinede bu çaydan attım oturdum tv karşısına içtim derken çok afedersiniz okadar suyu filanda içince üstünede çay idrarınızı tutamıyosunuz tuvalete gittim gidiş o gidişş tuvaletten çıkamadım isaletti namıssız sonraki 2 gün aynı etkiyi göstermedi ama yine de ben korktum sürekli içmedim sonuçta okadar isal eden çaylar bağırsaklarıma zarar verir diyerekte.. çayımdan hala var arada detox i.in içiyorum benim deneyimim bu şekilde bu özet şeklibenden sonra arkadaşıla kayın valdeside içti çok komik işler açtı başımıza

X