Saç Uzatma Yöntemleri Farah Dhukai Çok Hızlı Saç Uzatma

withoutyou

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2016
1.909
3.121
27
Merhaba hanımlar, az önce internette gezerken Farah Dhukai isimli instagram fenomeninin saç uzatma videosuna denk geldim. Bir sözlükte paylaşmışlardı.

"dün farah dhukai ig hikayesinde kendisine atılan bir mesajı paylaşmış. takipçilerinden birinde saç kıran türevi bir rahatsızlıktan dolayı kelleşmeler oluşmuş ve farah'ın önerdiği tarifi denedikten sonra hem kellikler kapanmaya hem de kel bölgelerden çıkan saçlar hızla uzamaya başlamış. dhukai bu yöntemin saçları haftada 5 cm'e kadar uzattığını iddia etmiş.
tarifi de,
- organik balkabağı çekirdeği yağı
-nane yağı
karıştırılıp saç diplerine masaj yaparak uygulanıyor, dhukai bi 5 dk da saçlarını öne atarak masaj yaptığını ve bunun saç derisindeki dolaşıma iyi geldiğini söylüyor.
videosu da bu."

Ne dersiniz sizce faydalı olur mu? Denemediğim şey kalmadı buna da başlamayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende gördüm henüz denemedim bunu, daha önce zencefili ve gözaltı için olan tarifini denedim yalnız kabak çekirdeği yağı mı,kabak yağı mı ikisi ayrı sanırım

Öyleymiş, Gronovita kabak yağı diye geçiyor ama içeriğine bakınca soğuk sıkım kabak çekirdeği yağı demiş. İnşallah memnun kalırsın bize de tavsiye edersin

Muhtemelen bugün alıp başlıycam, saç dökülmeme lavanta çok iyi geldi ona devam ediyorum, sarımsaklı şampuan almıştım içine çam terebentin koydum onuda kullanıyorum

Muhtemelen bugün alıp başlıycam, saç dökülmeme lavanta çok iyi geldi ona devam ediyorum, sarımsaklı şampuan almıştım içine çam terebentin koydum onuda kullanıyorum
Haftada 5 cm ne demek çok fazla takipteyim

kızlar ben bugün itibariyle tam 1 haftadır bu kürü uyguladım. birazdan saçımı yıkayıp "withoutyou saçını uzatıyor" konumda paylaşıcam sonucu

Merhaba hanımlar, az önce internette gezerken Farah Dhukai isimli instagram fenomeninin saç uzatma videosuna denk geldim. Bir sözlükte paylaşmışlardı.

"dün farah dhukai ig hikayesinde kendisine atılan bir mesajı paylaşmış. takipçilerinden birinde saç kıran türevi bir rahatsızlıktan dolayı kelleşmeler oluşmuş ve farah'ın önerdiği tarifi denedikten sonra hem kellikler kapanmaya hem de kel bölgelerden çıkan saçlar hızla uzamaya başlamış. dhukai bu yöntemin saçları haftada 5 cm'e kadar uzattığını iddia etmiş.
tarifi de,
- organik balkabağı çekirdeği yağı
-nane yağı
karıştırılıp saç diplerine masaj yaparak uygulanıyor, dhukai bi 5 dk da saçlarını öne atarak masaj yaptığını ve bunun saç derisindeki dolaşıma iyi geldiğini söylüyor.
videosu da bu."

Ne dersiniz sizce faydalı olur mu? Denemediğim şey kalmadı buna da başlamayı düşünüyorum.[/QUO
burda balkabağı çekirdeği yazıyor.kabak yağı diye alsam o farklı . .özellikle balkabağı olacak değil mi

X