fare zehiri

gul2016

Popüler Üye
Pro Üye
13 Kasım 2019
6.203
13.200
Bundan bir kaç ay önce bir yakınım maalesef intihar etme düşüncesi ile fare zehiri almış. Konuştuk ve o zehirleri bana vermesi konusunda onu ikna ettim. Şu anda psikiyatrik tedavi görüyor ve krizi atlattık çok şükür. Ancak benim evimde şimdi 2 kutu fare zehiri var. Ben bunları nasıl imha edeceğimi bilemedim. Çöpe atsam sokak hayvanları yer ve zehirlenirler diye korkuyorum. Tuvalete atsam yeraltı sulara karışacak. Bir yere teslim etsem, nereye teslim edebilirim? Yani ben bunları ne yapayım? Benim evimde de evcil hayvanlarım var. Şu anda poşetlerin içine sarılmış halde bir çantada kapalı bir dolabın en üst rafında duruyor.

Tehlikeli Atık sınıfındaki atıkların Lisanslı Geri Dönüşüm Firmalarına verilerek bertaraf edilmeleri gerekmektedir. Bu tür atıkların, geri dönüştürülebilir tehlikesiz atık maddelerden ayrı bir alanda, sınıflandırılarak geçici depolaması yapılmalıdır.

Böyle bir yazı buldum işinize yarar belki.

insallah yakınınız ikna olmuştur. bizim bir tanıdığın esi budurunukafaya takmış ve sonunda içerek hayatına son vermişti. fare zehrini nasıl imha ederimden ziyade tanıdığı bu düşünceden tamamen nasıl vazgecirebilirim kısmına mi odaklansaniz acaba? Allah korusun

Satan yer varsa verin. Diğer türlü de ilçe belediyeyi arayıp danışın. Size yardımcı olurlar.

X