Popüler Konu Farzet ki "O" burayı okuyacak

Sen neden bu kadar kötü ve düşüncesiz biri oldun.Yoksa hep böyle biri miydin? Tahammülüm kalmıyor. Sana daha fazla nasıl dayanacağım bilmiyorum. Acaba bu yaptıklarının bedelini ödeyecek misin?

Merhaba Kızlarrrrr

"O" diye isimlendirdiğin kişi : hayatınızda konuşmak, söylemek isteyip; kelimeleri yüzüne söyleyemediğiniz herhangi biri olabilir.

Farzedin o şimdi burayı okuyacak, yüreğinizden neler geçiyor ? ne söylemek isterdiniz ?
Sen benim, yıllardır ne aradığımı bilmeden aradığımsın, eksik parçamsın.Bende her ne eksikse, o sende.Bende sen varsın,sende de ben.

Yaşasaydin 13 aylık olucaktin. Ben burda degilde 13 aylikta olan sorunlarini post açicaktim. Şuan yaşasaydin telde konusmaya calisirdim. Senin durumunu sorardim 2 gun sonra oglumu görücem diye sevinecektim. Burdakilere ilk çocugum öldü degilde. Evde Babannesi bakiyor derdim. Yaşasaydin aglayarak boyle seyler yazmazdim 🥺

Merhaba Kızlarrrrr

"O" diye isimlendirdiğin kişi : hayatınızda konuşmak, söylemek isteyip; kelimeleri yüzüne söyleyemediğiniz herhangi biri olabilir.

Farzedin o şimdi burayı okuyacak, yüreğinizden neler geçiyor ? ne söylemek isterdiniz ?
Allah belanı versin inşallah mezarında ters dön gençliğimi yaktın hayatımı yaktın geleceğimi yaktın hiç kin tutmam asla ama sana olan nefretim beni aşıyor

Beni o kadar sevgisiz yetiştirdiniz ki il seviyorum diyene aldandım bana asla aile olmadınız insan dışarıda gece saat 11 12 de 16 17 yaşında kız ne işi var demez mi hiç sormaz mı bana üvey evlat muamelesi gösterirken neden küçüğüne aynı şeyleri yapmadın ulan 3.sınıfa giderken kendi formamı kendim ütülüyordum be ben daha çocuktum.kocandan nefret edip dışarıda milletin koynunda gözünü açacağına bize bana sarılabilirdin.siz benim ailem değilsiniz.travmalarla bi geçmişten başka bana verdiğiniz hiçbişey yok

Kocam canımın içi iyiki varsın 💕
Iyiki benimlesin seni çok seviyorum 🥰

Ne garip. Neler oldu bitti öyle, gün aydı, gün battı, zaman aktı, sen gittin ben kaldım, ben gittim, gitmiş gibi yaptım, sen kaldın, .. Bense hiç gidemedim. Gitmek istemedim. Ben kaldım. Miş gibi yaptım hep. Sen öyle bil diye. Ben bilmek istediğim gibi kandırdım kendimi, umut verdim, yeşerttim. Kim bilir ? Belki bir gün çalar telefonum, bir bildirim gelir. Bak yine bilmek istediğim gibiyim.. Boşver sen.

Senin o korkup yaşamayı tercih etmeyin şey ikimizin de ihtiyacı olan şey, yani benim de, ve ben hazırken sen bu durumu baltaladın. Benim de hakkıma girdin, benim de bu güzel, bu değerli şeyi yaşamama engel oldun, bir yandan kendi hakkına da giriyorsun. Çok yazık oluyor.

Bugün bebeğim için kullanmayı düşündüğüm odayı boşaltırken, hâlâ biraz sen kokan ceketine denk geldim; keşke hayatta olsan, torununa muhteşem bir dede olurdun; o benim kadar şanslı değilmiş, seninle yaşayacak tek bir şanslı günü bile olmayacak baba…

Bugün bebeğim için kullanmayı düşündüğüm odayı boşaltırken, hâlâ biraz sen kokan ceketine denk geldim; keşke hayatta olsan, torununa muhteşem bir dede olurdun; o benim kadar şanslı değilmiş, seninle yaşayacak tek bir şanslı günü bile olmayacak baba…
Bende iki sene önce kanserden kaybettiğim babam için aynı şeyleri düşündüm. Torununu göremeyecek.. oysa biliyorum, ondan iyi bir dede düşünülemez. Abimin çocuklarına tapardı resmen, çocuklarda ona. Onları içten içe kıskanıyorum.. mekanları cennet olsun babalarımızın. Elbet bir gün kavuşacağız, bu böyle yarım kalmayacak.. 🤍

X