Popüler Konu Farzet ki "O" burayı okuyacak

Carsambaydi sanirim haberin geldi beni boynuzladigina dair. Sen saniyor musunki hersey tlf biz bilgi akisimiz oluyor. Bir belgeselde geyikler ile haberim oldu. Neyse hatta dedimki kendimce kadinin bas harfide olsaydi ismi cismide bilgiler arasinda olsaydi diye dalga gectim. Neyse sen cuma aksami programa ciktin. Bende bu onun konusmasidir dedim belki tabi.. bugun bb adaylari aciklaninca program sunarken onu izledigimi fark ettigi an asiri panikledi,eli ayagi dolandi. Ustunu basini duzeltip olmayan dekoltesini kapatmaya falan calisti. Diger spiker arazi oldu coktan biseyi bahane ederek.
Neyse sen simdi misilleme yaptin oyle mi? Olmayan bisey icin dur onuda acikliyim yüzyüzeye gerek yok diyodun madem.
Bir fuarda yuzun asıkti,kahverengi kravati begenmedi heralde oyuzden yuzu asik ,bi daha kahverengi secmeyim baska renk bakayim dedim. Ogunde sansima hic akisima katalog takim kravat dusmedi. Sonra arkadasin kahverengi kravatla cikinca ,aa dedim demek sevmis bana oyle gelmis. Arkadasini aramizda elci olarak yonlendirdigini dusundum. Aksi mumkun olabilir mi manyakmisin sen!
Neyse dedigin gibi gercekten asiri zorladik,olmayacak duaya israrla amin dedik. Biz biraksakta senin cevrenin yaşı ve konumu sebebiyle boyun egdik. Ama goruyorumki senin baska seceneklerin var ,talibin var. Ben sana engel olmayayim. Sende haklisin. Benim durumum malum bir bekleme durumlarim var.
Bana bekle dediler ,hayirsiz olcak dediler. Bekle eceliyle ölsün bekle dediler sadece. Ömürde verdiler ama burada yazmayacagim.
Akisima gönderdigin sarki
Melike şahin - bedelini ödedim. Güzelmis.

Hepte teskilat dizisi oncesi ariza cikartiyosun. Bi tanecik dizim var tvde oda teskilat ve pazar gunleri oluyor gerci artik bi isine yaramayacak ama en azindan ariza cikartasin varsa bunu pztsi yapabilirsin. Ben keyfimle dizime bakayim bari bundan sonrasi icin.

Sen saniyormusunki bu tlfnu sadece sen takip ediyorsun :)
Ortam sesini alan ,sslerimi bilen vs ile takip eden bir fulya ve kanalida var listede 🤫🤭

Siz konumunuza güvenip bana iftira attiniz!
Ve kendinizi suan aklamak icin hala iftira atiyorsunuz. Bir insan arkadasinin evlenecegi kadina degil yan gözle bakmak ,bu cirkinleri aklindan dahi gecirmemeli bile. Bu bana yapilan bir itibar suikastidir ayni zamanda arkadasiniz icinde gecerlidir.

Insan ders alir biraz gecmisten. Beni harcamak isteyenlerle birlikte oldugunuzu bu denli ifşa ettiginiz icin de ayrica tskler.

Siz yinede konumunuza çok güvenmeyin.

Edebinizi bilin !

Keske gitmeseymiydim yoksa gittim iyi mi oldu demeliyim. Yahu rehber ogretmenle birbirime girdik. Alyans takmiyorum diye konuya anne baba rolunden cicugun babayada ihtiyaci var. Baba karakteri onemli falan filan. Baska seylerde soyledi. Karsi cikinca orneklemeleri felaketti zaten sonra iyice panikledi cuvalladi. Bize soyle yapmalisiniz dediklerini ,ben zaten hic bu sekilde yapmadim yapmamda demeye basladi.

Neyse suresi bitince salondan ayrilmadan evvel biraz yukseldim size,zit fikirlerimiz oldu tartistik kusura bakmayin dedim. Gönlünu aldim ciktim okuldan.

Cocugumun ogretmeni nasildi sorusuna: cooook verimli gecti ,dedim.

Yasak park sikayetini belediyeye sikayet ediyorum. Belediye beni ilce emniyete yonlendiriyo hayatimda boyle sacma bisey duymadim!
Ilce emniyet ne yapacak ,yerime park etmis adamimi tutuklayacak!!!

Konumuna ve makamina guvenen asalak bana kasitli olarak ahlaksizlik kumpasi kurmaya kalktin. Fetö artigi adi pez... ! Siz herkesi kendiniz gibi saniyorsunuz. Namussuzlar.
Ama inanmadi o ve ailesi. Olan sana oldu,kapi disari edildin beni sevenler ve saygi duyanlar tarafindan.
Bana itibar suikasti yaptigini sanarken aslinda kendini itibarsizlastirmis oldun!

NEyse yaa bak ne dicem dun gece nasilda nakavt ettim senin tayfayi hani şuuu milliyetci gorunup cakallik yapmak isteyenleri :) kalibinizin adami olun!!!!
BENIM ADIM AKINCI 😎🇹🇷

Ya dengede olursun ya da yok olursun.
Bir annem daha çekemem bu hayatta, zaten zor geldim şu noktaya, zor rahatladım. Artık huzursuzluk istemiyorum.
En çok kendine aşık olmalı insan, kendini düşünmeli ve eğer karşındaki kişi aradaki güzel hisleri korumak ve seni de hayatında istiyorsa ve tabi ki istediklerin makul, olması gereken şeylerse, mantıksız değilse, mesela benim "denge" istediğim gibi(ben baskın olacağım demiyorum senin gibi, denge istiyorum diyorum) "he" der, kabul eder. Yok ben ille de toksik olacağım derse hadi eyvallah der giderim.
İçin kan ağlasın isterse arkanı dönüp gidecek, kendini seçeceksin, seçmelisin! Seçerim.

Ben senin ne ilkin nede sonundum ben hep ortalarda bir yerdeydim. Bu yüzden beni unutman çabuk oldu. Ama ben ilkim olduğu için seni unutamıyorum

Anne hayal aleminde biri varsa o da sensin, karamsarlık aleminden fazla iyimserlik alemine, bir öbürüne, bir diğerine geçip duruyorsun, ortayı arada sırada buluyorsun. Niye senin kaderini yaşamak zorundayım ben ya? Herkes böyle mi, hayır? Bak görürsün falan demek yerine dua etsen ya kızın için biraz, güzel şeyler dilesen, pozitif konuşsan olmaz mı? Senin dediğin gibi olursa mesela karşıma geçip "bak gördün mü" deyip haklı çıktığın için mutlu mu olacaksın? Üzülmeyecek misin? Ne egoymuş be sendeki de! Velev ki oldu öyle(Allah korusun, iptal iptal iptal), emin ol bunda senin payın da olacak! Ama olmazsa, ben başarmış olacağım, sana rağmen, size rağmen.

Kafanizdaki senaryoya göre ben bosaninca dusmanlarim beni oldurtecek ve olayi ortbas etmek icin eski esi yaptirdi diyecekler. Sonradan ortaya ciksa bile kendilerini aklamak icin ee zaten eski kocasida ermeni devletine calisan bir ajandi diyip isin icinden siyrilacaklar.
Ben öldugumle kalacagim yani diyorsunuz.
Peki sabredecegim 🤯😤 malum son yasanan gerginliklerden sonra ben suan bile bir vukuat bekliyordum😁

Bağli oldugum kurum benim icin sabret diyorlar,senide bilgilendirsinler bu konuda umuyorum 😑

Neyse hayat gayesi ev hanimini basarili (!) 😁 bir sekilde yerine getirmeye devam ederken ,artik bi zayifliyim yaaa 🏃‍♀️

Trip atmak icin diziyi beklemen takdire şayan.
Ayrica benim sana trip atmam gerekirken senin acaba ne yaptimda ki sen neye bozuldun olarak kafa yormam gerekecek 🙄🤔

Şu devirde öyle değerli bir şey bulduk ki ve senin toksikliğin bunu hiç ediyor şu an...
Bu istediğimiz, dilediğimiz bir şey ve Rabbim nasip etti ama yazık oluyor...
Ahh.. Umarım değişirsin...
Dualarımda toksik olmasın demedim galiba ya...

Beni tehdit etme cnn ! Konumuna ve makamina guvenen biri gibi olacak sonun. Uyarmadi deme!

Bide ne yaptigimi bilsem keske ahh ahh 😳🙄🤔

Xteki diger hesabimi kapattirmasaydin daha saglikli bilgiler edinebilirdim. Pek az bilgiye sahip olsamda haber verdim,hazirlikli olacagiz.
Bu arada "kina yakicam" demeye gelmisti akli kıt akisimda surekli ayni ibare,dedimki o'na bir daha 3.kez akisimda gorursem ss alicam. akli kıt ama laf dinliyo şapşik.
Neyse bende yarin kakaolu kek yaparim zaten 🤨

Bazen seni evire cevire dövmek istiyorum canini yaka yaka! Kim kimi daha çok sinirlendiriyo yarisina girmeyelim istersen 🤨😬🤦‍♀️
Mixin akibeti ne oldu acaba?
Sabahtan beri kafa patlatiyom burda acaba ondan mi bundan mi soyle giyindim ona mi takildi diyerek. Bosbol bir esofman altimin ustune kisa ve dar trenckot giydim diye mi? O kadarda dar degildi ayrica 😑 dar olsa fermuari nasi kapatayim, kapatabildiysem demekki dar degil 🙄🤷‍♀️ neyse yarin bosbol esofman altima uzun trenckotumu giyerim tamam mi hadi barisalim 🌸😏😌

X