Gelinlik Modelleri Fatih'de gelinlik diken önerebileceğiniz bir yer varmı?ACİLL...

butterfly15

Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2014
70
35
Merhaba arkadaşlar,
Fatih/İstanbulda gelinlik diken, memnun kaldığınız, önerebileceğiniz bir gelinlikçi varmı?Birkaç yere gittim Fatih'de ama içimi rahatlatan yerler olmadı.Tavsiyelerinizi bekliyorum..

Alın diyebileceğim bir yer yok ama almayın diyebileceğim yer Hayriye Modaevi. Zor bela benim gelinliği tamamlattık aldık ama bir arkadaşımı yönlendirdim geçen gün oraya, sahibinin yapmadığı terbiyesizlik kalmadı. Arkadaşım tasarımıyla gitti ve kadın tasarımı çok beğendi; fiyatta anlaşamayınca arkadaşımdan izinsiz tasarımın resmini çekti ve haydi sana güle güle dedi. Fotoğrafı sil diyince de eşiyle birden saldırarak hakaretler eşliğinde zorla kızı dışarı çıkardılar. Az önce canım cicim diyen kadın ve ekibi bir anda canavarlaştı hakaretler havada uçuştu.

Benim gelinliğimi dikerken de giyilmiş olan gelinliği senin için diktik diye kandırmak istediler ama yemedim, yeniden diktirttim güç bela.

http://www.bursapazarigelinlik.com/menu.html
gönül rahatligiyla gidip dikim yaptirabilecegin bir yer sadece siparis üstüne calisiyorlar, acik acik herseyi söylüyorlar, kumaslari kendin bile gidip alabiliyorsun tavsiye ettikleri kumascilar bile oluyor. maddi ve manevi acidan cok iyi bi dikimevi. kendime degil ama bi tanidigimiyzaa dikim yaptirttik gelinlik sevmeyen ben bayildim gelinligi görünce

Bende uygun bi gelinlikci arıyorum maalsef fiyatlar aşırı pahalı ne kadar özel olsada bi kere giyeceğim bir şeye 5 6 bin para vermek istemiyorum.. onerebileceginiz bir yer var mı ?

Eylül ayında düğünüm olucak, kısmet olursa inşallah.
Gelinlik arayışlarına başladım bir gelinlik beğendim ve bütçe yüzünden alamıyorum.
Sizden ricam bildiğiniz malzemeyi benim vereceğim gelinliğimi diktirteceğim yerler varmıdır.

birsuyum hanım merhaba evde gelinlik tasarım ve dikim yapan gelinlikçiyim yani özel terziyim avcılardayım size yardımcı olmayı isterim görüşmek isterseniz numaram

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu fatihte şebnem Sönmez diye bir dolandırıcı var Lanet olsun ona verdiğim para haram olsun LÜTFEN Bu şebnem denilen şahısa ve annesine hayallerinizi kaptırmayın ❗️bildiğiniz dolandırıcılar fabrikasyon sistemiyle çalışıyorlar hayallerimi yıktılar ❗️prova dedikleri şeye üfleye püfleye gelerek sanki lütufta bulunmuş gibi davranıp psikolojik olarak sizi yıpratıyorlar sonucunda size bir çöp verilip dünyanın parasını alıyorlar. Örneğin dantelleri üst üste koyup gelinliğin iğrenç görünmesi mi dersiniz etek uçlarına saçma sapan ekli köklü başka danteller mi koymalarını dersiniz gelinliği düğün öncesi fotoğraf çekiminde bir saat giydim ve söküldü ya anlatamam size neler çektiğimi gelinliği düzelttirmek için bir o kadar daha para verdim duvak yerine bulaşık süngeri bile yapmayacağınız bir bez parçası veriyor elinize bir de arkanızdan küfür ederek sizi gönderiyor NE OLUR BU GÜZEL GÜNÜNÜZÜ REZİL ETMEYİN ❗️zaten her gittiğimde bir gelinle kavga ediyorlardı burdan anlamalıydım ama basiretim bağlandı ben yandım siz yanmayın isterseniz elimde fotoğrafları var kanıtlayabilirim

kızlar ankara da da bi dolandırıcı var demetevlerde en-kübra moda evi. yeni başıma geldi çok üzgünüm ne yapacağımı bilmiyorum. tüm paramı verdim gelinliği komple eteğini yakasını sırtını yamuk diktiler sonra hatalarını kabul etmediler ne paramı verdiler ne gelinliği düzelttiler. hakaret edip kapı dışarı attılar yetmez gibi bir de oğlu üzerime yürüdü :KK43:( inş başkasının da başına gelmez haram olsun yaa

X