Femara+estrofem+duphaston tedavisiyle gebe kalanlar

E B R U

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2021
2.248
2.486
Merhaba kizlar gecen sene hazirandan beri bebek sahibi olmaya calisiyoruz ama henuz nasip olmadi bu ay ilk defa ilacla yumurta tedavisine baslayacagim doktorum bu sekilde bi tablo olusturdu. Bu sekilde tedavi olup gebe kalan arkadaslarimiz var mi?

Adetin 3. Gunu femaraya baslayacagim gunde 2 kere. Her sabah uyanir uyanmaz atesimi olcup tabloya yazacagim adetin 12 14 16. Gunlere iliski yazdi 16. Gunden sonra estrofem gunde 2 defa, duphaston gunde 3 defa 26. Gunde bhcg bakilacak

Eklentiler

• 20220518_115545.jpg
    20220518_115545.jpg
    145,2 KB · Görüntüleme: 387
Ben 2. Ayimda gebe kaldim cok sukur bu tedaviyle guncelleme yapayim dedim 🤰🏻🐣🌸
Merhaba Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin 🙏🙏
Aynen bu şekilde tekrar ikinci ay yaparak mı gebe kaldın ben de bugün femaraya başlayacağım öncesinde de bir klomen denemem var estrofem de verdi doktor ama aynı gün başla dedi ve ben bırak diyene kadar devam et dedi
Bir de sperm sıkıntınız da var mıydı

Aynen bu şekilde tekrar ikinci ay yaparak mı gebe kaldın ben de bugün femaraya başlayacağım öncesinde de bir klomen denemem var estrofem de verdi doktor ama aynı gün başla dedi ve ben bırak diyene kadar devam et dedi
Takipteyim. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah konu sahibi

Aminn insallah 🌸 evet canim ayni sekilde uygulayarak gebe kaldim sperm sorunumuz yoktu benim yumurtlama problemim vardi

X