Aşılama Femara ile yumurtası oluşanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ben bu ay ilk kez femara kullandım, adetin 3 günü başlayıp günde 2 tane aldım. Pco var bende. Güzel büyüttü sağlı sollu 5-6 tane var. solda en büyüğü 21mm oldu, yine solda 19mm olan bir tane daha var. Rahim de iyi kalınlaşmış dedi, 9,5mm olmuş. Çatlatma iğnesi vermedi, gün aşırı ilişki dedi.. ben ilk defa femara kullandım, benim de eczacı tandığım vardı, 100tl ye aldım. İlk defa adetin 2 haftası sağlı sollu yumurtalıklarımın büyüdüğünü hissettim, birkaç gecedir gece sıkışıp tuvalete kalkıyorum, bunlar benim geçtiğimiz aylarda hissetmediğim şeylerdi. Bence çok güzel bir ilaç, bir yan etkisi de olmadı..
Aman maşallah maşallah inşallah gönlüne göre olur cnm sevindim valla inşallah benimde öyle olur

Amin kuzum amin ❤️ Bnde çarşamba günü başlayacağım femara ya günde 3 kere içeceğim nasipse
Tekrar okudum da tamam hatırladım şimdi, geçen ay klomen kullanmıştın. Klomen ve femaranın etken maddeleri farklı. Femara anladığım kadarıyla klomenden daha etkili. Ama yine de 3 adet bana biraz fazla geldi. Tabi en doğrusunu doktorun bilir canım. Keşke önce 2 ile başlatıp gelişmesini izleseydi. Mesela bana 2.gittiğim doktor sana günde 1 femara yeterli gelirmiş, yaşından dolayı günde 2 femara vermiş olmalı demişti. Tek doktorla da yetinme canım. Baktın bir sonuç alamıyorsun doktorunu değiştir. Ben aynı ay içinde 2 doktorun da benim için ne kadar farklı şeyler söylediğine tanık oldum. İlk gittiğim doktor senin rahmin dar, t rahim, gelecek ay operasyon yapmamız lazım dedi. 2.gittiğim dr ise rahminin ölçüleri gayet yeterli, t rahim de değil dedi..

Tekrar okudum da tamam hatırladım şimdi, geçen ay klomen kullanmıştın. Klomen ve femaranın etken maddeleri farklı. Femara anladığım kadarıyla klomenden daha etkili. Ama yine de 3 adet bana biraz fazla geldi. Tabi en doğrusunu doktorun bilir canım. Keşke önce 2 ile başlatıp gelişmesini izleseydi. Mesela bana 2.gittiğim doktor sana günde 1 femara yeterli gelirmiş, yaşından dolayı günde 2 femara vermiş olmalı demişti. Tek doktorla da yetinme canım. Baktın bir sonuç alamıyorsun doktorunu değiştir. Ben aynı ay içinde 2 doktorun da benim için ne kadar farklı şeyler söylediğine tanık oldum. İlk gittiğim doktor senin rahmin dar, t rahim, gelecek ay operasyon yapmamız lazım dedi. 2.gittiğim dr ise rahminin ölçüleri gayet yeterli, t rahim de değil dedi..
Kuzum benim doktor çok iyi ve ünlü bir doktor izmirde benim a tipi pko var inatçı yani valla bende bilmiyorum bu ilk tedavim bakalım ne olacak deneyeyim olmadı başka doktor bakarım ama inş ilk denememde tutar yasımda 26 bu arada 🌼

Kuzum benim doktor çok iyi ve ünlü bir doktor izmirde benim a tipi pko var inatçı yani valla bende bilmiyorum bu ilk tedavim bakalım ne olacak deneyeyim olmadı başka doktor bakarım ama inş ilk denememde tutar yasımda 26 bu arada 🌼
Canım yaşın çok gençmiş, mutlaka bir sonuç alırsınız, ilk denemede de tutar inşallah :KK200:

Evet kızlar ben klomen kullanıp yumurtası olmayan bir anne adayıyım 😢 doktorum bu ay bana femara hapı verdi adetin 4. Günü başlayıp günde 3 kere içeceğim femara kullanan anne adayları bana yardımcı olur musunuz ❤️
Femara kullandığında yumurtan geliştimi ?

Amin kuzum amin ❤️ Bnde çarşamba günü başlayacağım femara ya günde 3 kere içeceğim nasipse
Ben de ilk klomenle başladım ilk ay oluştu yumurta 2. Ay etki etmedi Femara ya Başladık o ay büyüdü. Diğer ay büyüdü ama istenilen büyüklüğe gelmedi kendiliğinden büyür belki bu ay böyle geçsin dedi gerçekten de çatladı kendiliğinden ama gebelik yine olmadı. O yüzden günde 2 alıyordum Bu ay 3 e çıkardı doktorum.

Evet kızlar ben klomen kullanıp yumurtası olmayan bir anne adayıyım 😢 doktorum bu ay bana femara hapı verdi adetin 4. Günü başlayıp günde 3 kere içeceğim femara kullanan anne adayları bana yardımcı olur musunuz ❤️
Bem
Ben ilk klomen kullanmamda 1 tane 18 mm yumurta olusmustu + ovitrella vurundum ama tutmadı. Adetimde düzensiz oluyor hasimato troitim den dolayı. Ikinci klomen tedavimde hiç yumurtam büyümemişti. Bu ay adetimin 3. Günü femera günde 3 kez 5 gün olacak şekilde başladım bugün 5. Günüm 5 gün sonra konturole gidicem yani adetimden 12 gün sonra falan inşallah büyümüştür bu sefer🤲🏻 senin durumun nasıl şu an

kızlar selam son adet tarihi 25 subat bu ay femara kullandım 5 gün günde 1 adet. döngümün 14 . gününde yani dün doktora gittim. soldan bir tane çatlamış dedi. sizce sansım var mı ? 8-10 unda ilişki oldu 11 inde muaynede çatlamıştı. iğne vermedi haliyle. bugün sabah akşam progestan başladım vajinalden.

Femara kullananlar acaba sivilce gibi bi yan etki yaptı mi? Ve gebe kalan var mi? 3 ay klomen bu ay femaraya başladık pko yok hiç bi sıkıntı yok.1.5 yıl önce bi gebelik geçirdim 6 .Ay bebeğimi kaybettim.Ve 1.5 yıldır olmuyor.Femara kullananlar hamile kalan var mi

X