Femera kullanıpta hamile kalanlar bana umut olabilir mi😊

kemik kadin

obiranneolmakistiyor♠️
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2023
523
105
Merhaba kızlar
Nisan ayında femera kullanmayı düşünüyorum... Ve bı kaç sorum olucak
Femera kullanıpta hemen mi hamile kaldınız?
İlk kullanımda oldu mu?
Femera klonmene göre daha mı iyi?
Femerayi yumurtası çabuk olgunlaşan biri de kullanabilir mi?

Merhaba kızlar
İlk kullanımda oldu mu?
Bende burda yerimi alayıım. Bunay adet olduğumda femara isteyeceğim doktordan. Geçtiğimiz aylarda 2 kere klomen çatlatma iğnesi denedik ama pozitif sonuç alamadık. Umarım femara işe yarar 🙏🏻

Merhaba , umut olmak dedin ve dayanamadım :) yemek yapıyorum biraz yoğun bir zamandayım ama özetle pcos hastasıyım ve 2 yıllık evliyim. Ocak sonu femera kullanıp 10 şubatta Ovitrelle vuruldum . 22 şubatta kanda hamile olduğumu öğrendim . İlk tedavimdi ve ilk denemem di:) inşallah rabbim size de nasip eder 🙏 şimdi de keseyi görmeyi bekliyorum nasipse inşallah

Merhaba , umut olmak dedin ve dayanamadım :) yemek yapıyorum biraz yoğun bir zamandayım ama özetle pcos hastasıyım ve 2 yıllık evliyim. Ocak sonu femera kullanıp 10 şubatta Ovitrelle vuruldum . 22 şubatta kanda hamile olduğumu öğrendim . İlk tedavimdi ve ilk denemem di:) inşallah rabbim size de nasip eder 🙏 şimdi de keseyi görmeyi bekliyorum nasipse inşallah
Ayy valla umut oldunuz bu mesajınızla inşallah sağlıkla ilerler gebeliğiniz rabbim bizlere de nasip etsin dua edin lütfen 🤲🏻😊

Bende burda yerimi alayıım. Bunay adet olduğumda femara isteyeceğim doktordan. Geçtiğimiz aylarda 2 kere klomen çatlatma iğnesi denedik ama pozitif sonuç alamadık. Umarım femara işe yarar 🙏🏻
Evet bende klonmen kullandım olmadı femera klonmene göre daha iyiymiş diye okudum burdan yumurtayı daha kaliteli hale getiriyormuş o yüzden ben de femara kullanmak istiyorum ama doktorumdan istesem onaylar mi acaba hani bir sorun olmaz değil mi

Merhabalar. Cikolata kistim vardi tedavi oldum. Ardindna pcos cikti. 35 yasindayim. Aralikta femara kullandim yumurtam catlamadigindan gebelik olmadi. Ocakta femara kullandiktan sonra ovitrelle vuruldum, ilk deneme, su an hamileyim. Rabbim isteyen herkese en kisa zamanda nasip etsin insallah 🤲🏻
Ayy amin amin inşallah bu anlattıklarının beni o kadar heyecanlandırıyor ki inşallah banada nasip olur dua edin lütfen benim için😊
İnşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın 🤲🏻💖

Merhaba allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah. Igneden 12 gun sonra kanda ogrendiginizde kacla ogrendiniz? Hic belirtiniz var miydi?

Evet bende klonmen kullandım olmadı femera klonmene göre daha iyiymiş diye okudum burdan yumurtayı daha kaliteli hale getiriyormuş o yüzden ben de femara kullanmak istiyorum ama doktorumdan istesem onaylar mi acaba hani bir sorun olmaz değil mi
Olmaz bence ya ben doktor değiştiricem ona anlatıcam 2 ay klomen denedik olmadı bu ayda femara denemek istiyorum sizde uygun görürseniz dicem kabul etmezsede kendim femara alıp ovülasyonla takip edicem en azından içimde kalmaz

Merhaba allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah. Igneden 12 gun sonra kanda ogrendiginizde kacla ogrendiniz? Hic belirtiniz var miydi?
Amin çok teşekkür ederim 🙏43,87 çıkmıştı beta . Açıkçası göğüs hassasiyeti ve hafif bel ve kasık ağrısı ama çok çok hafif . Yani burda yazarlardı akıntılar ,mide bulantıları , aşırı kasık ağrısından yürüyemeyenler, sık sık idrarlar falan hiçbirisini görmedim henüz, regl günü geldiğinde bildiğin regl olacakmış hissi ,bacaklarımda sızı ve karında doluluk böyle her an kanama gelecekmiş gibi. O kadar

Olmaz bence ya ben doktor değiştiricem ona anlatıcam 2 ay klomen denedik olmadı bu ayda femara denemek istiyorum sizde uygun görürseniz dicem kabul etmezsede kendim femara alıp ovülasyonla takip edicem en azından içimde kalmaz
Doktor kontrolünde kullansan daha iyi olur canım yumurta oluşup catlamazsada kiste dönüştürüyor çünkü

Evet yumurta çatlamaya da bilir ben klonmen kullandığım zaman 21 ve 24 mm olmuştu ve hala catlamamisti iğne kullanmıştım
Bende bu ay femera kullanıyorum klomen bende hiçbir etki yapmadı 11 mm de kaldı yumurta haplar biteli 3 gün oldu 14 mm e ulaşmış şu an femera ile

Bende bu ay femera kullanıyorum klomen bende hiçbir etki yapmadı 11 mm de kaldı yumurta haplar biteli 3 gün oldu 14 mm e ulaşmış şu an femera ile
Pozitifleri görürsün inşallah 🤲🏻 yumurtsn biraz geç olgunlaşmış hayırlısı olsun hakkında
Bu arada femerayi ne kadar a aldın merak ettim

Merhaba kızlar
İlk kullanımda oldu mu?
Bn kullandım ilk ay hamile kaldım çok şükür darısı başına inşallah.femera klomene göre daha iyi demişti doktorum tek yumurta geliştiriyor ama kaliteli yumurta büyütüyor demisti doktorum ek olarak vitamin ve başka şeylerde vermişti tabi

Bn kullandım ilk ay hamile kaldım çok şükür darısı başına inşallah.femera klomene göre daha iyi demişti doktorum tek yumurta geliştiriyor ama kaliteli yumurta büyütüyor demisti doktorum ek olarak vitamin ve başka şeylerde vermişti tabi
Ay amin inşallah 🤲🏻
Doktorumdan estrofem istesem verir mi aceba vitamin takviyesi kullanıyorum zaten

X