Femera kullanıpta hamile kalanlar bana umut olabilir mi😊

ben de yerimi alayım burda😂 ben daha önceden ne klomen ne de femara kullandim ama 6 aydır ovulasyon testinde hiç pozitif görmedim. reglim düzenli ama pcos hastasıyım. 1 yıldır hiç gebelik yaşayamadim. doktorumdan ben de isteyeceğim nisan ayında. 31 martta regl olmam gerekiyor. 2 nisanda doktorumla görüşeceğim. inşallah gerek yok falan demez 😂 dokturum biraz kendi kendime gebe kalmamı kafaya takmis. 1.5-2 sene kendin dene demisti son kontrolümde. ama 6 aydır yumurtlama olmaması da beni tedirgin etti. neden zaman kaybedeyim?

ben de yerimi alayım burda😂 ben daha önceden ne klomen ne de femara kullandim ama 6 aydır ovulasyon testinde hiç pozitif görmedim. reglim düzenli ama pcos hastasıyım. 1 yıldır hiç gebelik yaşayamadim. doktorumdan ben de isteyeceğim nisan ayında. 31 martta regl olmam gerekiyor. 2 nisanda doktorumla görüşeceğim. inşallah gerek yok falan demez 😂 dokturum biraz kendi kendime gebe kalmamı kafaya takmis. 1.5-2 sene kendin dene demisti son kontrolümde. ama 6 aydır yumurtlama olmaması da beni tedirgin etti. neden zaman kaybedeyim?
Merhaba, 1,5 2 yıl uzun bir süre ki biz tedavi süreciyle beraber 1,5 yıldır uğraşıyoruz buna rağmen olmadı. Belki 2. 3. Çocuğu düşüneceksiniz neden vakit kaybedesiniz . En azından femara+ çatlatma iğnesi başlanabilir. 🙏Keşke ben daha erken başlasaydım tedaviye diyorum, şuan ilk aşılama sürecindeyim

Merhaba , umut olmak dedin ve dayanamadım :) yemek yapıyorum biraz yoğun bir zamandayım ama özetle pcos hastasıyım ve 2 yıllık evliyim. Ocak sonu femera kullanıp 10 şubatta Ovitrelle vuruldum . 22 şubatta kanda hamile olduğumu öğrendim . İlk tedavimdi ve ilk denemem di:) inşallah rabbim size de nasip eder 🙏 şimdi de keseyi görmeyi bekliyorum nasipse inşallah
Bu ilk deneme ye baslamadan önce rahim filmi istiyorlarmi drek bu ilaçlar yapiliyormu yoksa 🙏

Merhaba, 1,5 2 yıl uzun bir süre ki biz tedavi süreciyle beraber 1,5 yıldır uğraşıyoruz buna rağmen olmadı. Belki 2. 3. Çocuğu düşüneceksiniz neden vakit kaybedesiniz . En azından femara+ çatlatma iğnesi başlanabilir. 🙏Keşke ben daha erken başlasaydım tedaviye diyorum, şuan ilk aşılama sürecindeyim
inşallah güzel sonuc alırsınız da tüm bu yorucu sürecin bir telafisi olur. gercekten psikolojik olarak çok zorladı beni bu süreç 😔

Olmaz bence ya ben doktor değiştiricem ona anlatıcam 2 ay klomen denedik olmadı bu ayda femara denemek istiyorum sizde uygun görürseniz dicem kabul etmezsede kendim femara alıp ovülasyonla takip edicem en azından içimde kalmaz
Bu femara yi kendi başımıza alsak illa kullandıktan sonra çatlatma inesimi gerekiyor

Bu femara yi kendi başımıza alsak illa kullandıktan sonra çatlatma inesimi gerekiyor
Yani doktor kontrolünde kullansan daha iyi olur çünkü bazen yumurta çatlamayıp büyüyüp kist olabiliyor. Ama bende 1 kere risk alıp kendi başıma klomen kullanmıştım adetin 3. Günü başlayıp sabah akşam 1 tane içtim. Hap bitincede ovülasyon testiyle takip ettim 16. Gün pik gördüm ovülasyonda sonra 2-3 tane havuç yedim yumurtayı çatlatıyor diye ertesi gün silikleşmişti. Omam gereken zamandada adet olmuştum. Ama klomen işe yaramadı bende işte. Doktor bunay letu verdi femarayla aynı ilaçmış. Daha kaliteli yumurta geliştiriyor dedi. kullandım 5 gün yine 2 nisanda kontrole gideceğim umarım işe yarar

kendi kendine kullanma 😂 yumurta aşırı uyarılıp kiste dönüşebilir kesinlikle sürekli doktor muayenesinde olmanız gerekiyor ilacı kullanırken

X