Fikir verir misiniz

Donutlatte

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2021
41
10
35
Merhaba, isyerinde biri olduğundan önceki konumda bahsetmiştim. Bana ilgisi var gibiydi bende ona ilgimi belli ettim bence. Şimdi 2 akşamdır bana mesaj atıyor. Ben 2 aydır diyetteyim ve zayıfladım. O da diyete girdi. Birgün salata fotosu atmış salata yiyoruz demi diye. Durumda foto vardı bebis kim diye sordum konuştuk. Dün de açım oluyorum diye yazdi. İki cümlelik oluyor konuşmalar ve bitiyor. Sürdürmeye çalışmıyor. Ben ilk gün diyete hosgeldin diyip sonraki mesajda yalnız değilsin 🙈yazdım. Mesaja kalp koydu bir şey yazmadı bitti. Dünde iyi çalışmalar yazdım İngilizce çalışıyor yine kalp koydu ve bitti. Gün içinde karşılaştığımızda Ben gülümsüyorum falan o pek ilgilenmiyor. Acaba diyet falan muhabbet olsun diye mi yoksa kalp falan bir şey var mı? Evlerimiz yakınmış. Ben akşam yürüyüş yolunda yürüyorum dedim. Abin evden biri gelmiyor mu senle falan dedi. Ben de iş çıkışı gidiyorum tek dedim. Kafam karisti. Bir de mesajlarında hep göz kırpan emoji var. Benden de 3 yaş küçük.
..24. Mesajda güncelleme var. 🫢

Son düzenleme:
bence ilgilense pek çok fırsat doğmuş yazardı.
bir de bebiş kısmını anlamadım siz mi ona yazdınız :KK53:
İlk yazdığı gün yani pazar akşamı oluyor. Durumunda bir bebekle fotosu vardı. O salata yiyoruz demi deyince bende bir cümle yazıp sonra bebis kim dedim. Yeğeniymis. Bir kaç foto daha attı falan

Gerçekten ilgilense otu çöpü bahane eder yazardı, fazla anlam yükleyip üzülmeyin sonra
Kesinlikle. O kadar çok fırsat varki bencede. Akşam yürüyüp benim sevdiğim bir kahveci var orda ona da önerdim. Bir kahve içebiliriz. Ama böyle bir şey söylemiyor. Şimdi odasının kapısı da kapalı. Görmek istese açık olur. Gelip giderken karsilasiriz

İlk yazdığı gün yani pazar akşamı oluyor. Durumunda bir bebekle fotosu vardı. O salata yiyoruz demi deyince bende bir cümle yazıp sonra bebis kim dedim. Yeğeniymis. Bir kaç foto daha attı falan
aa anladım ben de ona bebiş diye hitap ettiniz sandım:kızgın:
ben olsam sizin yerinizde o tekrar konu açana kadar yazmazdım

Merhaba, isyerinde biri olduğundan önceki konumda bahsetmiştim. Bana ilgisi var gibiydi bende ona ilgimi belli ettim bence. Şimdi 2 akşamdır bana mesaj atıyor. Ben 2 aydır diyetteyim ve zayıfladım. O da diyete girdi. Birgün salata fotosu atmış salata yiyoruz demi diye. Durumda foto vardı bebis kim diye sordum konuştuk. Dün de açım oluyorum diye yazdi. İki cümlelik oluyor konuşmalar ve bitiyor. Sürdürmeye çalışmıyor. Ben ilk gün diyete hosgeldin diyip sonraki mesajda yalnız değilsin 🙈yazdım. Mesaja kalp koydu bir şey yazmadı bitti. Dünde iyi çalışmalar yazdım İngilizce çalışıyor yine kalp koydu ve bitti. Gün içinde karşılaştığımızda Ben gülümsüyorum falan o pek ilgilenmiyor. Acaba diyet falan muhabbet olsun diye mi yoksa kalp falan bir şey var mı? Evlerimiz yakınmış. Ben akşam yürüyüş yolunda yürüyorum dedim. Abin evden biri gelmiyor mu senle falan dedi. Ben de iş çıkışı gidiyorum tek dedim. Kafam karisti. Bir de mesajlarında hep göz kırpan emoji var. Benden de 3 yaş küçük.
Göz kırpma emojisi kullanmalarından öyle nefret ediyorum ki anlatamam. Kendinden aşırı bir emin olma hali, büyüklük taslamadan göze sokmadan kibirlenme, böbürlenme falan..

Belli o da bu dediğim hallere girmiş biri gibi gözüküyor. Sanki lütufta bulunur gibi böyle deriiiin bilgilerinden sizi mahrum etmiyormus gibi, gösterdiğiniz ilgiye ayıp olmasın diye karşılık verir gibi..

Şimdi bile sinirlendim 😡

gerçekten yeğeni olduğuna emin misin?
Elinin altında mı tutuyor nedir, o konu açmadan yazma sen ya da sen de kısa kısa cevaplar ver bakalım ne olacak. Hiç hoş değil bu yaptığı

İlgisini yanlış yorumlamış olabilir misiniz?

İşte sorun orda birazda. Ama niye yazıyor. Şimdi kapı niye kapalı.

İki insan arasında kurulan her iletişim romantik bir yakınlığa işaret etmek zorunda değil. Sadece arkadaş olarak yazıyor olamaz mı?

Bir diğer ihtimal de sizinle yazışırken birkaç kişiyle daha yazışıyordu ve onlardan biri şu anda aklına daha çok yatmış durumda. Bu yüzden yavaş yavaş diğerleri ile olan iletişimi soğutuyor.

Akşam yine yediğinin fotosunu atmış karşida da isyerinden arkadas var fotoda. Kalıp isyerjnde ingilizce çalışıyorlar.
Bende diyeti bozdum bu akşam dedim. Sırf ne yiyorsun neredesin diye sorsun diye. O haftada bir gün boz zaten normal yemek ye. Akıl vermek gibi olmasın demis🫣. Bende 😊 bu emojiyi attım.bitti yazışma. Yazıyorsa neden sormuyor ya da üç akşamdır neden bir pas veriyor.

Bu tipleri var ya aynı erkeklerin yaptığı gibi ilgiye boğacaksın, sonra pat diye kaybolacaksın.

Birkaç sebep var birileriyle daha konuşuyor olabilir karşılık görmüştür, cinsellik için yaklaşmıştır abin var mı diye ağız da aramış çekiniyor, eve davet edeceğini düşünmüştür ya da kendini ağırdan satmaya çalışıyor.

Bana ağırdan alıyor gibi geldi. Ufak ufak adımlarla ilerliyor. Çok da kafa yormayın, akışına bırakın. Olacağı varsa erkek tarafı olduruyor zaten.

X