Fikir verir misiniz

Merhaba, isyerinde biri olduğundan önceki konumda bahsetmiştim. Bana ilgisi var gibiydi bende ona ilgimi belli ettim bence. Şimdi 2 akşamdır bana mesaj atıyor. Ben 2 aydır diyetteyim ve zayıfladım. O da diyete girdi. Birgün salata fotosu atmış salata yiyoruz demi diye. Durumda foto vardı bebis kim diye sordum konuştuk. Dün de açım oluyorum diye yazdi. İki cümlelik oluyor konuşmalar ve bitiyor. Sürdürmeye çalışmıyor. Ben ilk gün diyete hosgeldin diyip sonraki mesajda yalnız değilsin 🙈yazdım. Mesaja kalp koydu bir şey yazmadı bitti. Dünde iyi çalışmalar yazdım İngilizce çalışıyor yine kalp koydu ve bitti. Gün içinde karşılaştığımızda Ben gülümsüyorum falan o pek ilgilenmiyor. Acaba diyet falan muhabbet olsun diye mi yoksa kalp falan bir şey var mı? Evlerimiz yakınmış. Ben akşam yürüyüş yolunda yürüyorum dedim. Abin evden biri gelmiyor mu senle falan dedi. Ben de iş çıkışı gidiyorum tek dedim. Kafam karisti. Bir de mesajlarında hep göz kırpan emoji var. Benden de 3 yaş küçük.
Daha çok arkadaş olarak yazıyor gibi, sizi kendine yakın hissetmiş olabilir. Yine de olmaz değil, zamanla gelişebilir bir şeyler.

Aslında erkek olanın merak etmesi gerekmez mi .Bir yere davet etmesi.Bu kız niye bana bunu yazdı ne demek istedi diye düşünmesi.Hayir biliyorum erkeği kadinimi var bu işin ilk adımı kimin attiginin ne önemi var diyenler olacaktır.İstisnada olsa açılmayı bekleyen reddedilme korkusu olan bir kaç erkek kalmıştır belki dünyada.Ben böyle düşünüyorum bu erkeklerin işlerini kolaylastira kolaylastira bunların keşfetme duygusunu merak duygusunu yok ede ede kadınlar kendilerine yaptı.O kadar çok ilk adımı atan birde günlerce tek nokta emoji üzerine düşünen kadınlar varki biri olmasa diğeri mantiğindalar artık erkekler dur beklesin yazarım dur canim isterse yazarım ben olsam kendimi geri çekerim konu sahibi istiyorsa yazsın konuşsun düzgünce.Kac aşamalı sınav gibi kendini bor madeni gibi önemli hissetmesin bence.

Ben böylelerine tutuk diyorum. Tutuk yani kullandığı emojiden bile belli. 3 yaş küçükmüş. İlgisi var ama sevgili olsanız tutuk yine tutuktur.

Büyük bir güncelleme ile geldim.....
Ben sosyal medyada onun ilgi alanı ile ilgili hesap oluşturup o alandan birilerine ve obna takip isteği atmıştım bir kaç gün önce
Merhaba demişti dm den. Ben hesabı kapatmıştım. Dün akşam açtım. İsminiz ne sizi tanıyabilir miyim yazmış. Cevap verdim attım ismi. Bildiğiniz dm den yürümeye çalıştı. Ben konuşmak istemedikçe çalışıyor musunuz öğrenci misiniz. Sok oldum herkese yürüyor demekti. Şimdide ben koridordan geçerken çay almaya. Arkadaşının odasından günaydın donutlatte diye bağırıyor. Sinir oldum kızlar. Ben ciddi bir şey istiyordum.

Bir iki gün soğuk yaptım sürekli yine meyve yemeye falan çağırıyor. Bugün odasına uğrayıp bir dilim elma aldım o ve arkadas ile sohbet ettim.Yine diyetle ilgili wapp dan mesajlar geliyor.

X