Fikirlere ihtiyacim var

Hiç hoş degil yaptıgı şimdi tamam diyip peşinden gitsen sürekli bunu yapmaya devam edecek sorumluluk bilinci yok seninle konuşmadan tatil diye gidip ben kalıyorum ne demek ben olsam oldugum yerde yaşarım peşinden gitmeyi düşünmem bile

Eşiniz evlilik sorumluluğunu, eş olmanın sorumluluğunu bu koskoca 8 yılda hiç algılayamsmış, sindirememiş. Konu nerede yaşanılacağı da değil, kimin ailesine yakın olunacağı da değil! Konu bir adamın eşiyle konuşup bir karar almadan, ortak bir karara varılamıyorsa da tartışmadan, kesin kararım şudur, oluyorsa böyle, olmuyorsa şöyle yapalım demeden masadan kalkıp yan odaya geçercesine ülke değiştirip sonra da oradan çocuk gibi ben gelmeyeceğim diye inanılmaz bir sorumsuzluk sergilemesidir. Nedeni ve konu ne olursa olsun bu sorumsuzluğu bırakın bir eşi, insanın sevgilisi bile bu tür bir dayatma ile yapmaz insana yapamaz. Hayati kararları tek başına alıp bunu da eşe bildirip masaya serip konuşup tartışmadan gittiği yerden ben dönmeyeceğim diyebilen bir kişi eş midir, kendisiyle yaşanılan bir evlilik midir, bu insana güvenilir mi, ardından gidilir mi, bu sorumsuzluğu yaparken evliliği ve eşi zerre umursamayıp ben yaptım oldu bitti şoku yaşatan adam yarın bir gün ben bu evlilikten vazgeçtim benim kararım budur sen ne yaparsın bilmem derse en büyük hatalı kimdir bunları iyi düşünmeli. Sizi bilmem ama ben bana eşi değil evdeki evcili muamelesi yapan bu adamla evli kalmazdım sanırım. Size blöf yapıyor olsa bile bu dayatmayı, bu sorumsuzluğu sergileyen bir adama tekrar güvenmek çok zor çünkü.

Acayip olgun dusunceli kulturlu ama hassas insanlar.
Bana ailenizi çok yüceltiyormuşsunuz ve ilişkinize bu etki ediyormuş gibi geldi. O da ailesi ile yaşamak istemekte haklı sizin bu tanrınız karşısında. Ama size gerçekten Türkiye'de yaşamak istediğini oturup anlatamayan bir insanın peşinden gitmek ne kadar mantıklı. Belli ki Türkiye'de mutsuz olucaksınız kafanız ailenizde kalcak. Ya kendi gelsin orta yolu bulun yada boşanın zaten adam ben boşanmaya hazırım mesajı vermiş size.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…