Fikirleriniz cok önemli

Nazan4565

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2021
13
0
28
Merhaba arkadaslar nerden baslarim bilmiyorum okadar doluyum ki kendimi nasıl toplarim bilmiyorum uzuntum cok kirginligin cok ne bilim sorunlarim cok şöyle anlatayim esimin beni sevmediğini düşünüyorum 4 senelik evliyim kacarak tabi esimle oyle vurdulu kırdılı kavgamiz yok ama sözlü kavgamiz var eşim hiç bir zaman bana duzgun deger vermedi kaç kez beni aldatti hatirlamiyorum benimle tartissa kalbimi kirsa yemeğe götürü özür dilemek icin ama kardesinide yanimizda götürür ne biliyim normal bir yere gitsek benle beraber gitmez annesi veya teyzesi veya kardesinide alir neyse 4 seneye kadar boyle boyle geldik 3. Senemde kardeside kiz kacirdi ama kardesi eşini cok sever rabbim huzurlarini bozmasin gözüm yok ama istemsiz kiskanirim çünkü o herseyi esiyle tek yapar yemege cikarir kahvaltiya götürür ne biliyim gezdirir ama kaynim bir o kadarda terbiyesiz banada az küfür etmemis en agir kufurleride abisine etmistir bana nie küfür etti derseniz bir sey yaptigim yok bir ara abisiyle kavga etmisti abisine agza alinmayacak laflar etmisti bende ne biçim konusuyorsun dedim o yuzden etti esime dedim bana böyle boyle kardesin küfür etti diye adam hiç bir şey demedi kardesine ya daha anlatacagim cok sey var cok uzun diye yazamiyorum s8zcede esim beni sevmiyor mu

Defalarca aldattı dedikten sonra sizce de eşim beni sevmiyor mu demek ? Sorunuz yazınızın içinde …
Sevse aldatır mı ?
kesinlikle … hepsine şaşırdım ama buna bir ayrı. Rabbim büyük konuşmuyorum ama insan bunları yaşadıktan sonra nasıl bir düşünce ile hala böyle konuşabilir … Azıcık akıl süzgecinden geçirilmiyor mu bunlar.

Sizde adınız gibi eminsiniz eşinizin sizi sevmediğini değer vermediğini. Kendinizi avutmayin ve bu adamı da çekmeyin daha fazla

X